صفحه 19 از 21 نخستنخست ... 9101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 203

موضوع: نامه پذیرش و یا تاییدیه دریافت درخواست پذیرش از دانشگاه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Sharif U of Technology

پیش فرض پاسخ : نامه پذیرش و یا تاییدیه دریافت درخواست پذیرش از د

نقل قول نوشته اصلی توسط sd7 نمایش پست ها
    دوستان، استاد برای من همچین نامه ای فرستاده و میگه نمیتونم بهت نامه پذیرش بهت بدم ولی با همین میتونی اقدام کنی برای ویزای دانشجویی.
    Invitation to the Friedrich Schiller University of Jena to conduct research towards a PhD
    With the present letter, we invite Mrs Samaneh Sadat Dastgheib, Date of birth June 28, 1987, Mailing Address
    samaneh.sdastgheib2@gmail.com for a 24-months research visit/teaching assignment at the Friedrich Schiller
    University Jena, with the aim of completing a PhD project, starting on 1 January 2018 or as soon as possible
    thereafter. Hosting institution at the Friedrich Schiller University Jena will be the Faculty of Social and
    Behavioral Science/Institute of Psychology represented by the mentor/hosting professor, S.R. Schweinberger.
    During her stay, Mrs Dastgheib will:
    − do research/work on [/in the field of] cortical plasticity, EEG, and neurofeedback. It has been agreed that
    initial work will consist in the preparation of a review of current knowledge on single and combined effects
    of cognitive training, neurofeedback, and physical fitness training with respect to enhancing cognitive
    function, neurorehabilitation, and cortical plasticity, as jointly agreed with the hosting professor(s).
    Subsequent empirical work will be determined on the basis of this work.
    − undertake and publish research, and attend relevant courses in a curriculum in psychology and cognitive
    neuroscience (approximately 6 hrs/week during term time), with the aim of successful completion and
    acceptance of a Ph.D. dissertation at the Faculty of Social and Behavioral Sciences in Jena.
    − teach a course at the Institute of Psychology at the Friedrich Schiller University Jena. Contents of the course
    to be taught will be discussed and decided upon with the hosting professor. It is understood that teaching
    will be in English, as part of the M.Sc. in Cognitive Psychology and Cognitive Neuroscience.
    During her stay, the Friedrich Schiller University Jena provides Mrs Dastgheib with a workplace and access to
    the required resources. Expenses of the research visit/teaching assignment are covered by the visiting scientist or
    scholar him-/herself. It is understood that Mrs Dastgheib is self-funded, and intends to apply for a fellowship
    with the DAAD or another suitable funding body after coming to the host institution, to cover the expenses of
    the research visit/teaching assignment at the Friedrich Schiller University Jena. Health insurance valid for
    Germany must be purchased by the visiting scientist or scholar him- or herself. We also highly recommend to
    purchase travel insurance in the home country. The Friedrich Schiller University Jena will not bear any costs that
    may arise from treatment or repatriation and does not act as guarantor for any costs.
    Should you have any questions, please do not hesitate to contact me using the above contact details. I much look
    forward to Mrs Dastgheib coming to this University to do a PhD in my group, and to what I have every
    expectation to become a very productive and fruitful research visit.
    Yours sincerely,
    من الان سوالم اینه که باید ویزای دانشجویی اپلای کنم یا ویزای دانشجوی مهمان...
    اصلا با توجه به اینکه سلف فاند هستم برای من و همسرم ویزا میدن؟ چقدر احتمال گرفتن ویزا برامون هست؟
    از طریق سایت ویزای دانشجویی یا فرصت مطالعاتی یا دانشجوی مهمان از یه جا اقدام می‌شه پس شما فعلن اقدام کنین مدارک رو هم آماده کنین اونجا که رفتین مسئول مصاحبه می‌خونه شرایط رو و خودش می‌گه برا چی اپلای کنین.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نامه پذیرش و یا تاییدیه دریافت درخواست پذیرش از دانشگاه

سلام ..من یه سوالی دارم..نامه ای که استاد مینویسه برای پذیرش باید خطاب به من باشه یا به سفارت؟ و این نامه برای سفارت کفایت میکنه یا قرارداد کاری هم باید باشه؟
    الان استاد من یه نامه نوشته که به این دانشجو پذیرش پی اچ دی دادم که فلان تاریخ کارشو شروع کنه..میزان فاند رو گفته و موضوع تز.. همین کافیه؟ یا باید برای فاند نامه جدا زد؟ پذیرش جدا ؟ و موضوع تحقیق هم جدا؟ مثل خود مواردی که توی چک لیست گفته شده..

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط tilehbaz نمایش پست ها
    سلام ..من یه سوالی دارم..نامه ای که استاد مینویسه برای پذیرش باید خطاب به من باشه یا به سفارت؟ و این نامه برای سفارت کفایت میکنه یا قرارداد کاری هم باید باشه؟
    الان استاد من یه نامه نوشته که به این دانشجو پذیرش پی اچ دی دادم که فلان تاریخ کارشو شروع کنه..میزان فاند رو گفته و موضوع تز.. همین کافیه؟ یا باید برای فاند نامه جدا زد؟ پذیرش جدا ؟ و موضوع تحقیق هم جدا؟ مثل خود مواردی که توی چک لیست گفته شده..
    سلام
    همون نامه کفایت می کنه. فقط شما ترجیحا دو تا کپی ازش ببرین که اگه خواستن مثل چک لیست جدا باشن، شما دو نسخه داشته باشین. اما اگر هم نبردین همون کافیه. اگه درست یادم باشه، اون زمانی که من بردم، همین طور بود. خانومه ازم پرسید حقوقت، گفتم تو همون نوشته. نگاه کرد، اون تیکه رو با ماژیک خودش رنگی کرد که همکاراش ببینن هر دو مطلب توی یه نامه گفته شده.
    اما برای موضوع تحقیق، یه پروپوازل کوتاه یکی دو صفحه ای جدا بنویسین. اون عنوان نیم خطی کافی نیست.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

من از یک دانشگاه تو برمن برای اکتبر 2018 پذیرش گرفتم. اما تو سایت سفارت زده زودتر از 3 ماه برای ویزا اقدام نکنید. من قبلا برای وقت ویزا اقدام کردم و 2 هفته دیگه وقت دارم. خودتون که شرایط وقت گرفتن و میدونید. عملا اگر الان اقدام کنم دیگه به ویزا نمی رسم! پارسال هم 3 ماه و 1 هفته ای ویزا دادن! که من نتونستم دیگه برم و ددلاین رجیستر گذشته بود.
    حالا اگر من از طریق یونی اسیست برای همون ایالت و پذیرش تابستان اپلای کنم و با نامه یونی اسیست از وقت سفارتم استفاده کنم، و زمانی که ویزا صادر شد همون ادمیشن لتر اصلی و ببرم مشکلی پیش میاد؟
    فرض کنیم ویزا تو ایپریل بیاد و من پذیرشم اکتبر باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    من از یک دانشگاه تو برمن برای اکتبر 2018 پذیرش گرفتم. اما تو سایت سفارت زده زودتر از 3 ماه برای ویزا اقدام نکنید. من قبلا برای وقت ویزا اقدام کردم و 2 هفته دیگه وقت دارم. خودتون که شرایط وقت گرفتن و میدونید. عملا اگر الان اقدام کنم دیگه به ویزا نمی رسم! پارسال هم 3 ماه و 1 هفته ای ویزا دادن! که من نتونستم دیگه برم و ددلاین رجیستر گذشته بود.
    حالا اگر من از طریق یونی اسیست برای همون ایالت و پذیرش تابستان اپلای کنم و با نامه یونی اسیست از وقت سفارتم استفاده کنم، و زمانی که ویزا صادر شد همون ادمیشن لتر اصلی و ببرم مشکلی پیش میاد؟
    فرض کنیم ویزا تو ایپریل بیاد و من پذیرشم اکتبر باشه.
    اون 3 ماه برای شنگنه نه دانشجویی. جدی نگیرید(منم بخاطر اون یه خط شش ماه عقب افتادم)

Junior Member

سلام
    من برای یه موسسه مصاحبه شدم. استادم گفت نتیجه را در مارچ اظلاع می دهد. امروز از من ادرس ایمیل referee هامو دوباره خواست و بعدش که ازش پرسیدم که ایا این ایمیلا براش کار کرده یا نه این جوابو داد.
    I have received your references and I am finalizing the selection now,
    آیا این جواب به معنی اینه که به من پذیرش داده یا اینکه داره هنوز رو انتخاب بین چند نفر تصمیم میگیره؟
    خیلی استرس دارم . لطفا کسی راهنمایی کنه
    ویرایش توسط dianam : March 12th, 2018 در ساعت 09:24 PM

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط dianam نمایش پست ها
    سلام
    من برای یه موسسه مصاحبه شدم. استادم گفت نتیجه را در مارچ اظلاع می دهد. امروز از من ادرس ایمیل referee هامو دوباره خواست و بعدش که ازش پرسیدم که ایا این ایمیلا براش کار کرده یا نه این جوابو داد.
    آیا این جواب به معنی اینه که به من پذیرش داده یا اینکه داره هنوز رو انتخاب بین چند نفر تصمیم میگیره؟
    سلام
    این جواب یعنی هنوز داره تصمیم می گیره.

ApplyAbroad Superstar

سلام لحن مثبت است و به نظرم این یعنی شرایط شما بهتر از قبل و خوب است. معنی اجرایی این است که شما در لیست کوتاه - شورت لیست - قرار گرفته اید و الان در حال بررسی صحت مدارک و مشاوره با رفرنسها و ورود به مرحله آخر انتخاب هستند. امید که انتخابشان شما باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط dianam نمایش پست ها
    سلام

Junior Member

سلام دوستان
    من امروز درخواست انلاین دادم برای وقت سفارت و هنوز جواب اپلای هام نیومده و تقریبا از اواخر اپریل تا اواخر ژون جوابشون باید بیاد، فکر کنم با این اوصاف که سفارت اصلا وقت نمیده و دیر ویزا میده من اصلا نتونم وقت بگیرم و از اون سمت نمیتونم ویزا بیگیرم و به ترم زمستان 2018/2019 برسم و کلا پذیرش از دست بدم.
    درسته؟؟؟؟؟
    میشه اصلا کاری کرد یعنی وقت فوری برای ویزای تحصیلی میدن؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران-عمران (آزاد زنجان)

سلام دوستان
    برای وقت گرفتن از سفارت (کاری یا تحصیلی) باید از قبل (پزیرش دانشگاه ) یا (تاییدیه کارفرما ) داشت وبعد برای گرفتن وقت سفارت اقدام کرد یا نه؟
    چون که وقت سفارت طولانیه میخوام اگه میشه قبل از هر کاری وقت سفارت رو بگیرم و تو این مدت پزیرش بگیرم،اصلا درسته؟یا چی کار باید کرد؟
    مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)