صفحه 2 از 21 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 203

موضوع: نامه پذیرش و یا تاییدیه دریافت درخواست پذیرش از دانشگاه

Junior Member sylt آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پذیرش مشروط دارم. برم سفارت یا نه؟

من برای ۱۲ تیر وقت سفارت دارم اما میترسم تا اون موقع پذیرشم به دستم نرسه. اگه با تایید یونی اسیست برم سفارت مشکلی پیش میاد؟ لطفا من رو راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sylt نمایش پست ها
    من برای ۱۲ تیر وقت سفارت دارم اما میترسم تا اون موقع پذیرشم به دستم نرسه. اگه با تایید یونی اسیست برم سفارت مشکلی پیش میاد؟ لطفا من رو راهنمایی کنید.
    منظورتون رو درست متوجه نشدم ولی یه کپی از نامه پذیرش هم برای مصاحبه کافیه.

Junior Member sylt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط omid2015 نمایش پست ها
    منظورتون رو درست متوجه نشدم ولی یه کپی از نامه پذیرش هم برای مصاحبه کافیه.
    ممنون از پاسختون
    راستش خودمم نمیدونم داستان چیه! من برا کارهای پذیرشم وکیل گرفتم وکیلم بهم گفته اگه تا روز مصاحبه پذیرشم آماده نشه میتونم با تایید یونی اسیست برم برا مصاحبه ی سفارت!

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

ممنون از پاسختون
    راستش خودمم نمیدونم داستان چیه! من برا کارهای پذیرشم وکیل گرفتم وکیلم بهم گفته اگه تا روز مصاحبه پذیرشم آماده نشه میتونم با تایید یونی اسیست برم برا مصاحبه ی سفارت!
    سلام
    من خودم اپلای کردم تو روال عادی نامه پذیرش یا یک کپی از نامه اون برای روز مصاحبه کفایت می کنه ولی این چیزی که شما می فرمایید من در جریانش نیستم. من یه لینکی پیدا کردم که مال کشور آلمان هست:
    http://www.uni-assist.de/index_en.html

احتمالا اونا از طریق این سایت کارهای اپلای شما رو انجام دادن. من با این سیستم آشنا نیستم. حالا اگه از دوستان کسی اطلاعاتی در این زمینه داشته باشه یا از این طریق اپلای کرده لطف کنن توضیح بدن.

ممنون از پاسختون
    ببینید وقتی که اسیست مدارک شما رو بررسی کرد در صورتی که مدارک کامل باشه سریع ایمیل میزنه 2 تا فایل pdf بهتون میده. یکیش وضعیت تمامی اپلیکیشن هایی هست که درخواست دادید که تایید یا رد شده و فایل دیگه داخلش معدلتون رو بر حسب سیستم آلمانی نوشته

شما با پرینت اون فایل اول میتونید واسه ویزا اقدام کنید. اما حواستون باشه اگه پاسخ ویزاتون مثبت اعلام شد باید نامه پذیرش رو ببرید. پس درخواست ویزاتونو فقط در صورتی به این روش ارائه کنید که مطمئن هستید پذیرشتون میاد...
    متنی که واسه من نوشته بود توی فایل pdf :

Hinweis für ausländische Studienbewerber, die sich noch nicht in Deutschland aufhalten:
    Mit diesem Schreiben können Sie in der Visaabteilung der deutschen Botschaft / des deutschen Konsulats in Ihrem Heimatland ein Visum für Studienbewerber beantragen. Es besteht jedoch kein Rechtsanspruch auf die Erteilung eines Visums auf der Grundlage dieses Schreibens.

پیش فرض پاسخ : اشکال در نامه پذیرش

سلام بچه ها من مدارکم رو فرستادم و این ایمیل از طرف دانشگاهم اومده
    میشه بگین چی میخواد دقیقا ؟؟؟؟ و اینکه بگین این ایمیل به منزله پذیرشم هست یا نه

The processing status of your application you can view at any time through the online application portal. You can do this log in with your user name.
    Please check the completeness of your application documents via the applicant portal and send us incomplete or missing documents to. The following documents must be submitted for enrollment only after successful completion of the entrance exam:

- Copy of the notice to the entrance examination
    - Proof of payment of the semester fee
    - Proof of insurance for international applicants
    - Request Thoska (student ID)

The entrance test is conducted based on your complete application documents. If in addition an interview be required, you will receive this prompt an invitation.

Sincerely yours

Faculty of Architecture and Urban Studies at the Bauhaus-University Weimar

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

پیش فرض پاسخ : اشکال در نامه پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط kjkjkjkjkjkjkj نمایش پست ها
    سلام بچه ها من مدارکم رو فرستادم و این ایمیل از طرف دانشگاهم اومده
    میشه بگین چی میخواد دقیقا ؟؟؟؟ و اینکه بگین این ایمیل به منزله پذیرشم هست یا نه

The processing status of your application you can view at any time through the online application portal. You can do this log in with your user name.
    Please check the completeness of your application documents via the applicant portal and send us incomplete or missing documents to. The following documents must be submitted for enrollment only after successful completion of the entrance exam:

- Copy of the notice to the entrance examination
    - Proof of payment of the semester fee
    - Proof of insurance for international applicants
    - Request Thoska (student ID)

The entrance test is conducted based on your complete application documents. If in addition an interview be required, you will receive this prompt an invitation.

Sincerely yours

Faculty of Architecture and Urban Studies at the Bauhaus-University Weimar

هیچ مشکلی پیش نیومده دوست عزیز،
    گفتن با یوزر و پسوردی که دارید میتونید موقعیت پذیرشتون رو چک کنید. مدارکی هم که ذکر شده، درصورت پذیرش و وقتی که تشریف آوردید اینجا، مدارکی هستن که برای ثبت نام باید ارائه بدید:

- نامه پذیرش
    - فیش پرداخت مبلغی که باید برای دانشگاه بریزید به حساب
    - رسیدی که از بیمه باید بگیرید (هر شرکتی که بیمه کنید خودتون رو یه نامه میدن که باید ببرید واسه دانشگاه)
    - فرمی که برای کارت دانشجویی باید پر کنید (اسم کارت دانشجویی توسکا هست)

و اینکه در صورت نیاز برای مصاحبه و یا امتحان ورودی دانشگاه متعاقبا باهاتون مکاتبه میکنند.

همین
    موفق باشید.

Junior Member

سلام من جند روز دیگه نوبت سفارت دارم ولی اصل پذیرشم هنوز نیومده فقط ایمیل استاده رو دارم. این میل برا سفارت کافیه یا وقتمو کنسل کنم تا پذیرشم بیاد؟

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط marigold84 نمایش پست ها
    من و دوستم باهم رفتیم مصاحبه و جفتمونم پذیرش یه دانشگاه رو داریم و شروع کلاس 1 اکتبره اما اوون فنی ایه و گپ تحصیلی هم نداره.ویزاش بیست روزه اومد اما مال من هنوز هیچ خبری نیست واسه همینم اوون واسم از صندوق پرسیده یارو هم گفته صبرکنه خودمون خبرش میکنیم واسه مدارک..پذیرش من مال 9.5.2014 است..خیلی ضایع ا اگه پذیرش جدید بخوان!!!!
    پذيرش جديد براي اونايي هست كه ويزا انقد دير مياد كه از تاريخ ثبت نامشون ميگذره. اگر تا قبل از 1 اكتبر ويزا رو بدن پذيرش جديد نياز نيست.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinr59 نمایش پست ها
    پذيرش جديد براي اونايي هست كه ويزا انقد دير مياد كه از تاريخ ثبت نامشون ميگذره. اگر تا قبل از 1 اكتبر ويزا رو بدن پذيرش جديد نياز نيست.
    همين الان توي فايل جواباي مثبت از خيليا پذيرش جديد خواستن، درصورتي كه شروع ترم نرسيده! (گواهي ZU )فك ميكنم همون كه اگر ٣ ماه از تاريخ نامه گذشته باشه درخواست نامه جديد ميدن صدق ميكنه
    اگر از شروع ترم بگذره به گواهي از دانشگاه ميخوان كه شروع كلاس ديرتر از موعد مقرر امكان پذيره (گواهي NU تو پي دي اف جواباي مثبت)
    ویرایش توسط sepidehreg : July 9th, 2014 در ساعت 01:59 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)