صفحه 4 از 21 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 203

موضوع: نامه پذیرش و یا تاییدیه دریافت درخواست پذیرش از دانشگاه

Member
    رشته و دانشگاه
    FAU University of Erlangen-Nuremberg

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط farshadr نمایش پست ها
    من هنوز 3 ماه نگذشته به من هم گفتن باید zu ارایه بدی.به دانشگاه ایمیل زدم میگه که ما پذیرش جدید صادر نمی کنیم واقعا نمیدونم باید چیکار کنم ؟؟!!

منم به دانشگاه ایمیل زدم و گفتن به هیچ وجه نامه جدید ادمیشن صادر نمیکنن....

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    شما اول روش كسل كننده ايميل و خواهش تمنا رو امتحان كنيد، چه كاريه؟ دست سفارت كشوري كه ميخوايد توش زندگي كنيد بي دليل مدرك دستكاري شده بديد؟!! ولي اگر دانشگاه قبول نكرد مث اين دوستمون Farshad تنها راهش همينه! چون اون نامه رو سفارت بررسي نميكنه! و همون روز ويزا رو تحويل ميده!
    همین طور که دوستمون گفتند بهتره این کار رو نکنید چون کافیه چند بار بگیرند تا یه قانون بذارند که همه (دقت کنید همه) باید نامه با مهر و امضای اصل بیارند یعنی کار همه ی بچه هایی که میخوان اپلای کنند رو سخت می کنید. با تشکر
    HOPE, GIVES YOU WINGS

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering Physics

دوستان سلام، من نتیجه ویزام اومده و روزی که باید پاسپورتم رو ببرم باید پذیرش جدید و معتبر = aktuelle Zulassung = ZU همراهم باشه. همون قبلی که روز مصاحبه برده بودم همون رو باز باید ببرم؟ اون روز آفیسر فکر کرده بود که من پرینت پذیرشم رو بردم چون زیرش شماره صفحه اینطوری (page 1/2) زده بود. ولی من بهش گفتم که اصله. حالا همون رو ببرم مشکلی نیست؟

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط negarx نمایش پست ها
    دوستان سلام، من نتیجه ویزام اومده و روزی که باید پاسپورتم رو ببرم باید پذیرش جدید و معتبر = aktuelle Zulassung = ZU همراهم باشه. همون قبلی که روز مصاحبه برده بودم همون رو باز باید ببرم؟ اون روز آفیسر فکر کرده بود که من پرینت پذیرشم رو بردم چون زیرش شماره صفحه اینطوری (page 1/2) زده بود. ولی من بهش گفتم که اصله. حالا همون رو ببرم مشکلی نیست؟
    سلام و تبریک بابت ویزاتون

مشکل اینه که نباید از تاریخ مندرج در بالای نامه پذیرش بیش از سه ماه گذشته باشه. منم همین مشکل رو داشتم و برای گرفتن ویزام گفتن نامه به روز بگیرم. از دانشگاه درخواست بدین براتون می فرستن. مال من دیروز اومد!

نقل قول نوشته اصلی توسط negarx نمایش پست ها
    سلام. همونطور که دوستمون گفتن، معمولا نامه پذیرش با تاریخ جدید میخوان.
    نکته ای که من میخوام اضافه کنم اینه که نیازی نیست منتظر باشید اصلش به دستتون برسه. همون ایمیل رو پرینت بگیرین کافیه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی

برای دریافت ویزا لازمه که پذیرشی که دانشگاه با پست میفرسته ببریم تا ویزارو بزنن تو پاس؟ آخه دانشگاه به من یه PDF پذیرش ایمیل کرده که مهر و امضا هم شده ولی در ایمیل نگفتن که پذیرش با پست هم ارسال میکنیم. حالا همون کافیه یا ایمیل بزنم به دانشگاه که با پست هم باید بفرستید؟ ممنون

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mmoohammad نمایش پست ها
    برای دریافت ویزا لازمه که پذیرشی که دانشگاه با پست میفرسته ببریم تا ویزارو بزنن تو پاس؟ آخه دانشگاه به من یه PDF پذیرش ایمیل کرده که مهر و امضا هم شده ولی در ایمیل نگفتن که پذیرش با پست هم ارسال میکنیم. حالا همون کافیه یا ایمیل بزنم به دانشگاه که با پست هم باید بفرستید؟ ممنون
    نسخه ایمیل شده برای گرفتن ویزا کافیه. نسخه اصلی رو باید برای ثبت نام دانشگاه بهشون بدین.

دوستان میخواستم بدونم که اگه پذیرش نهایی نیومده باشه و با تایید در خواست پذیرش برای ویزا اقدام کنیم احتمال ویزا دادن پایین میاد یا تاثیری نداره ؟ و اینکه مدارک بدون پذیرش نهایی بررسی میشه یا نگه میدارن تا پذیرشو ببری بعد بررسی میکنن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_gdc نمایش پست ها
    دوستان میخواستم بدونم که اگه پذیرش نهایی نیومده باشه و با تایید در خواست پذیرش برای ویزا اقدام کنیم احتمال ویزا دادن پایین میاد یا تاثیری نداره ؟ و اینکه مدارک بدون پذیرش نهایی بررسی میشه یا نگه میدارن تا پذیرشو ببری بعد بررسی میکنن؟
    من بهمن پارسال بدون پذیرش نهایی به مصاحبه رفتم و مشکلی برام پیش نیومد. به رییس دپارتمان گفتم نامه نوشت به اینترنشنال آفیس که بنویسند، فلان دپارتمان فلانی رو قبول کرده و حالا فقط مدرک دانشگاه قبلیش رو فرستادیم جایی که از اعتبارش مطمئن بشیم. نامه هه رو تو پست های قبلیم فکر کنم گذاشته باشم. خلاصه سفارت گفت ما پرونده ات رو می فرستیم، فقط وقتی پذیرشت اومد، بیا تحویل بده که اون رو هم ایمیل کنیم. تازه یک بار هم زنگ زدند ببینند که چرا هنوز نیاوردم. که آخرش البته دیر فرستاده شد و افتاد برای این ترم. من هم بهشون ایمیل دادم گفتم. اونها هم نوشتند ما پرونده ات رو باز نگه می داریم تا بیاد. ولی توی همین سایت و جاهای دیگه خونده ام و شنیده ام که بعضی ها با این روش جواب نگرفته اند و روز مصاحبه گفتند برید بعدا که پذیرش گرفتید بیایید.

Member iceboy88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUM

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanous نمایش پست ها
    من بهمن پارسال بدون پذیرش نهایی به مصاحبه رفتم و مشکلی برام پیش نیومد. به رییس دپارتمان گفتم نامه نوشت به اینترنشنال آفیس که بنویسند، فلان دپارتمان فلانی رو قبول کرده و حالا فقط مدرک دانشگاه قبلیش رو فرستادیم جایی که از اعتبارش مطمئن بشیم. نامه هه رو تو پست های قبلیم فکر کنم گذاشته باشم. خلاصه سفارت گفت ما پرونده ات رو می فرستیم، فقط وقتی پذیرشت اومد، بیا تحویل بده که اون رو هم ایمیل کنیم. تازه یک بار هم زنگ زدند ببینند که چرا هنوز نیاوردم. که آخرش البته دیر فرستاده شد و افتاد برای این ترم. من هم بهشون ایمیل دادم گفتم. اونها هم نوشتند ما پرونده ات رو باز نگه می داریم تا بیاد. ولی توی همین سایت و جاهای دیگه خونده ام و شنیده ام که بعضی ها با این روش جواب نگرفته اند و روز مصاحبه گفتند برید بعدا که پذیرش گرفتید بیایید.
    منم با همین تاییده ثبت نام برای پذیرش رفتم مصاحبه، تا الانم از سفارت کسی باهبم تماس نگرفته که نامه پذیرشت رو بیار!! در ضمن نامه پذیرش من هفته پیش رسید دستم، یعنی میگین الان نامه پذیرشم رو باید ببرم سفارت تحویل بدم؟؟ خودشون که تماس نگرفتن، به شخصه فکر کنم موقع تحویل ویزا نامه پذیرش رو ازم بخوان!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)