صفحه 5 از 21 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 203

موضوع: نامه پذیرش و یا تاییدیه دریافت درخواست پذیرش از دانشگاه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نقاشی - الزهرا

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_gdc نمایش پست ها
    دوستان میخواستم بدونم که اگه پذیرش نهایی نیومده باشه و با تایید در خواست پذیرش برای ویزا اقدام کنیم احتمال ویزا دادن پایین میاد یا تاثیری نداره ؟ و اینکه مدارک بدون پذیرش نهایی بررسی میشه یا نگه میدارن تا پذیرشو ببری بعد بررسی میکنن؟
    والا خیلی شانسیه ، من دو تا دوستام دو هفته پیش با این تاییدیه رفتن خانمه کلا مدارک رو نگرفته و گفته برو و پذیرشت اومد دوباره وقت بگیر ولی بعضیا تو همین فروم این کارو کردن ، به نظرم با پذیرش بری بهتره

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_gdc نمایش پست ها
    دوستان میخواستم بدونم که اگه پذیرش نهایی نیومده باشه و با تایید در خواست پذیرش برای ویزا اقدام کنیم احتمال ویزا دادن پایین میاد یا تاثیری نداره ؟ و اینکه مدارک بدون پذیرش نهایی بررسی میشه یا نگه میدارن تا پذیرشو ببری بعد بررسی میکنن؟
    اگر نامه تایید درخواست پذیرش اسم رشته و مقطع تحصیلی و اینا رو نوشته، یعنی اطلاعات لازمه رو نوشته باشه، پروسه ویزا شروع میشه، تاثیری هم نداره در شانس ویزا گرفتن. ولی ریسک داره چون اگر پذیرش نگیرید نمیدن بهتون ویزا رو! واسه تحویل ویزا باید نامه پذیرشو ببرید

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط iceboy88 نمایش پست ها
    منم با همین تاییده ثبت نام برای پذیرش رفتم مصاحبه، تا الانم از سفارت کسی باهبم تماس نگرفته که نامه پذیرشت رو بیار!! در ضمن نامه پذیرش من هفته پیش رسید دستم، یعنی میگین الان نامه پذیرشم رو باید ببرم سفارت تحویل بدم؟؟ خودشون که تماس نگرفتن، به شخصه فکر کنم موقع تحویل ویزا نامه پذیرش رو ازم بخوان!
    ببرید الان بدید، جلو در مثلا بگید نقص مدرک داشتید، یا ببرید باجه اطلاعات بدید. ریسک نکنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iceboy88 نمایش پست ها
    منم با همین تاییده ثبت نام برای پذیرش رفتم مصاحبه، تا الانم از سفارت کسی باهبم تماس نگرفته که نامه پذیرشت رو بیار!! در ضمن نامه پذیرش من هفته پیش رسید دستم، یعنی میگین الان نامه پذیرشم رو باید ببرم سفارت تحویل بدم؟؟ خودشون که تماس نگرفتن، به شخصه فکر کنم موقع تحویل ویزا نامه پذیرش رو ازم بخوان!
    به من همون روز مصاحبه گفتند که پس مدارکت رو می فرستیم ولی هر وقت پذیرشت رسید بیار که براشون ایمیل کنیم. بعد خودشون از سفارت زنگ زدند گفتند از اون شهره تو آلمان تماس گرفتند که پس این پذیرشش چی شد. منم گفتم هنوز دارند بررسی می کنند. گفتند پس تا رسید بفرست. گفتم بیارم یا ایمیل کنم؟ طرف گفت، ایمیلت لابه لای ایمیل های دیگه ممکنه گم بشه. بیاری مطمئن تره. -- اما اگر روز مصاحبه بهت نگفتند که برات نقص مدرک می زنیم و اینکه هر وقت رسید بردار بیار، نمی دونم. شایدم لازم نباشه ببری و همون موقع تحویل ویزا کافی باشه که ببری.

Member omid7khat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUM

نقل قول نوشته اصلی توسط amin201 نمایش پست ها
    بچه ها سلام. یه سوال فوری
    دانشگاه اسکن نامه پذیرشمو با ایمیل فرستاده و میتونم باهاش برا ویزا اقدام کنم. اما الان بعد گذشت 2 ماه هنوز اصل نامه به دستم نرسیده...حالا اگه تا زمان ثبت نام یه دستم نرسه،میتونم با همون اسکن نامه تو دانشگاه ثیت نام کنم؟
    بعضیا حتی اونم دستشون نرسیده و میرن ثبتنام میکنن. مثلا برین اونجا مسئول ثبتنتام بخواد بگه : شما؟ به جا نمیارمتون؟ شما اصن اینجا نبودین؟---- بالاخره کلی پرونده هم تو دانشگاه دارین و هم اداره مهاجرت...بعد بیان بگن که ما ثبتنامت نمیکنیم که نمیشه که

پیش فرض پاسخ : اشکال در نامه پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط kjkjkjkjkjkjkj نمایش پست ها
    سلام بچه ها من مدارکم رو فرستادم و این ایمیل از طرف دانشگاهم اومده
    میشه بگین چی میخواد دقیقا ؟؟؟؟ و اینکه بگین این ایمیل به منزله پذیرشم هست یا نه

The processing status of your application you can view at any time through the online application portal. You can do this log in with your user name.
    Please check the completeness of your application documents via the applicant portal and send us incomplete or missing documents to. The following documents must be submitted for enrollment only after successful completion of the entrance exam:

- Copy of the notice to the entrance examination
    - Proof of payment of the semester fee
    - Proof of insurance for international applicants
    - Request Thoska (student ID)

The entrance test is conducted based on your complete application documents. If in addition an interview be required, you will receive this prompt an invitation.

Sincerely yours

Faculty of Architecture and Urban Studies at the Bauhaus-University Weimar
    اين ايميل فقط تاييد اين هست كه دانشگاه مدارك شما رو دريافت كرده و داره بررسي ميكنه و گفته از طريق پرتال ميتوني نتيجه كاراتو پيگيري كني و اينكه ظاهرا اين رشته كه اقدام كردي امتحان ورودي داره و بعد از قبول شدن توي اون امتحان ميتوني ثبت نام كني و به منزله پذيرش نيست ولي در كل اگه امتحانم در كار نبود بازم به منزله پذيرش نيست اين ايميل
    ویرایش توسط arash_gdc : August 2nd, 2014 در ساعت 08:45 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture

پیش فرض پاسخ : نامه پذیرش و یا تاییدیه دریافت درخواست پذیرش از دانشگاه

سلام دوستان.
    من یه سوال دارم، اگه کسی می تونه راهنمایی کنه، ممنون می شم. من ترم پیش از دانشگاه پذیرش گرفته بودم اما چون نتونستم به موقع وقت سفارت بگیرم نتونستم برم. به دانشگاه نامه دادم که دیفر کنن واسه ترم sommersemester 2015 اونا هم قبول کردن و گفتن پذیرش جدیدم رو تا اواسط دسامبر می فرستن منم رفتم واسه اوایل ژانویه وقت سفارتمو گرفتم. اما الان دانشگاه می گه به دلیل یه سری مسایل تکنیکی که امسال پیش اومده پذیرشو از ژانویه به بعد می دن. اما یه نامه بهم دادن که توش نوشته که من دیفر کردم و در اون تاریخ پذیرشمو می گیرم. حالا می خوام بدونم همین نامه رو به همراه پذیرش ترم قبلیم ببرم سفارت و بگم پذیرشمو بعدا که اومد براتون میارم کافیه؟ یا باید وقتمو کنسل کنم بعدا که پذیرش جدیدم اومد دوباره وقت بگیرم؟ الان همه وقتا تا فوریه پر شدن و تا من وقتمو کنسل کنم دوباره وقت بگیرم ممکنه خیلی دیر بشه. کسی تجربه ای داره؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnaz84 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من یه سوال دارم، اگه کسی می تونه راهنمایی کنه، ممنون می شم. من ترم پیش از دانشگاه پذیرش گرفته بودم اما چون نتونستم به موقع وقت سفارت بگیرم نتونستم برم. به دانشگاه نامه دادم که دیفر کنن واسه ترم sommersemester 2015 اونا هم قبول کردن و گفتن پذیرش جدیدم رو تا اواسط دسامبر می فرستن منم رفتم واسه اوایل ژانویه وقت سفارتمو گرفتم. اما الان دانشگاه می گه به دلیل یه سری مسایل تکنیکی که امسال پیش اومده پذیرشو از ژانویه به بعد می دن. اما یه نامه بهم دادن که توش نوشته که من دیفر کردم و در اون تاریخ پذیرشمو می گیرم. حالا می خوام بدونم همین نامه رو به همراه پذیرش ترم قبلیم ببرم سفارت و بگم پذیرشمو بعدا که اومد براتون میارم کافیه؟ یا باید وقتمو کنسل کنم بعدا که پذیرش جدیدم اومد دوباره وقت بگیرم؟ الان همه وقتا تا فوریه پر شدن و تا من وقتمو کنسل کنم دوباره وقت بگیرم ممکنه خیلی دیر بشه. کسی تجربه ای داره؟
    کلا بجای نامه پذیرش درهنگام درخواست ویزا، میشه تاییدیه دریافت درخواست پذیرش هم داد که اینم یه جور تاییده است، ولی به شرطی اسم رشته و مقطع تحصیلی و اینا رو توش نوشته باشه
    دراینصورت پروسه ویزا شروع میشه، ولی به محض اینکه نامه پذیرش رو گرفتید ببرید براشون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    کلا بجای نامه پذیرش درهنگام درخواست ویزا، میشه تاییدیه دریافت درخواست پذیرش هم داد که اینم یه جور تاییده است، ولی به شرطی اسم رشته و مقطع تحصیلی و اینا رو توش نوشته باشه
    دراینصورت پروسه ویزا شروع میشه، ولی به محض اینکه نامه پذیرش رو گرفتید ببرید براشون.
    خیلی ممنون دوست عزیز. یه سوال دیگه هم داشتم. من الان تست داف دارم جمع نمرم 16 اما یه بخشو 3 شدم و دانشگاه نوشته که به من پذیرش مشروط می ده و تا زمان ثبت نام وقت دارم تست داف با نمره مورد نظر اونها یا DSH 2 بهشون بدم. معمولا اکثر دانشگاه ها خودشون توی صفحات بعدی پذیرش آزمون های DSH که تو دانشگاه برگزار می شه رو معرفی می کنن و می گن می تونی ثبت نام کنی و بیای آلمان قبل از شروع کلاس ها امتحان بدی. اما این دانشگاه همچین چیزی نفرستاده فقط نوشته Dsh باید ارایه بدی(با اینکه تو وبسایتش نوشته که این امتحانو برگزار می کنه). الان هم هرچی ایمیل میدم جواب نمی دن و معلومه رفتن تعطیلات. منم 7 ژانویه وقت سفارت دارم. می خوام بدونم سفارت به امتحان زبان هم گیر میده و مثلا تاییدیه ثبت نامی چیزی می خواد یا نه با همین تست داف بهم ویزا می ده. و اگر چنین چیزی می خواد نقصی مدارک می خورم یا اینکه کلا ممکنه بگن برو بعدا دوباره وقت بگیر؟
    ممنون می شم راهنمایی کنین

Junior Member

سلام دوستان. من 2 تا سئوال دارم که بهم مربوطه و بهمین خاطر هر دو رو اینجا میپرسمشون:

نامه پذیرش من، نامه ای هست که خود استاد نوشته رو سربرگ دانشگاه به همراه مهر خودش و امضاش. و اسکن این نامه رو برام ایمیل کرده. تو این نامه نوشته که پروژه مورد نظر به مدت 3 سال فاند داره از تاریخ شروع و 6 ماهش هم مشروط هست ولی اسمی از مبلغ فاند یا نوع قرارداد (مثلا E13, %) نبرده.

یک ایمیل زدم به استاده و گفتم فاند دارم یا نه؟ و جواب داد بله داری و نوع قرارداد رو هم نام برد ولی باز مبلغ رو نگفت ولی گفت کافیه و گفت قرارداد رو بعد که ثبت نام کردی بهت میدیم.

با این اوصاف:

سئوال 1- آیا این نامه همون پذیرش نهایی است که میشه با کپیش برای درخواست ویزا اقدام کرد یا یک نامه دیگه از سمت دانشگاه یا graduate school هم بایستی صادر بشه؟ تو چک لیست گفته که نامه استاد هم قبوله ولی خواستم بدونم کسی تا حالا با همچین نامه ای رفته سفارت؟ و آیا واقعا مشکلی نبوده؟

سئوال 2- همونطور که گفتم، مبلغ فاند نه تو نامه پذیرش از سمت استاد و نه تو ایمیلش مشخص نشده ولی تو ایملش کامل توضیح داده که قراردادش چیه. آیا "این نامه و پرینت ایمیل استاده" میتونه بعنوان مدرک جایگزین گواهی مالی باشه یا بایستی نامه جدید که توش مبلغ فاند ذکر شده باشه یا خود قرارداده رو تقاضا کنم تا مورد قبول سفارت باشه؟

ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)