نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 87 از 325 نخستنخست ... 37777879808182838485868788899091929394959697137187 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

من اگه به جای شما بودم ریسک نمی کردم می رفتم اقامت یک ساله می گرفتم و برمی گشتم
    از کجا معلوم شش ماه دیگه ...

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arefe_th نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    ویزای من رو که اعلام کردن، زده تاریخ اولین مراجعه، 15 سپتامبر. حالا اگه مشکلی وجود داشته باشه و یک هفته دیر تر بتونیم مراجعه کنیم، مشکلی پیش نمیاد؟!!!
    سلام،
    قائدتا نه ولی می تونی یه ایمیل یا زنگی به سفارت بزنی و یه پرس و جو بکنی.

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط k24 نمایش پست ها
    مرسی
    شما نوشتید که میتونم درخواست بدم که ویزام رو برای ترم بعد صادر کنن. میشه بفرمایید به کدوم قسمت باید درخواست بدم؟ راستش دقیق متوجه این جملتون نشدم.

ممنون.....
    سلام،

اگه می خواین این کار رو انجام بدین، اول یه ایمیل به دانشگاه بزنین و ازشون تقاضای دیفر برای ترم بعد (اگه مقدوره) رو بدین و دلایلتون برای این کار رو هم توضیح بدین. بعد اینکه اون نامه (یا اسکن اون) رسید به دستتون، می تونین اون نامه رو ببرین به سفارت بدین. بدون این نامه شما نمی تونین تقاضای دیفر ویزا رو بدین.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

با سلام
    کسایی که سفارت بارکدشونو اعلام میکنه اما اولین تاریخ مراجعه برای گرفتن ویزا رو نمیزنه تکلیف چیه؟
    از هر وقت (مثلا روز بعدش) میتونن برای گرفتن ویزاشون برن؟

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط Setare2012 نمایش پست ها
    با سلام
    کسایی که سفارت بارکدشونو اعلام میکنه اما اولین تاریخ مراجعه برای گرفتن ویزا رو نمیزنه تکلیف چیه؟
    از هر وقت (مثلا روز بعدش) میتونن برای گرفتن ویزاشون برن؟
    بله دوستانی که جلوی اسمشون تاریخ مراجعه ذکر نشده میتونن هر روزی که دوست داشتن (البته با در دست داشتن مدارک خواسته شده) به سفارت مراجعه کنند و ویزاشون رو بگیرند.

Junior Member

سلام دوستان،
    من اکتبر برلین کلاسام شروع میشه ... 5 هفته پیش هم مصاجبه داشتم ولی هنوز خبری نشده:-(
    فردا میخوام برم بادجه اطلاعات ویزا. کسی میدونه چی میشه؟ اصلا کی باید اونجا باشم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط p_econo نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من اکتبر برلین کلاسام شروع میشه ... 5 هفته پیش هم مصاجبه داشتم ولی هنوز خبری نشده:-(
    فردا میخوام برم بادجه اطلاعات ویزا. کسی میدونه چی میشه؟ اصلا کی باید اونجا باشم؟
    به نظر من نرین سفارت.فقط وقتتونو اعصابتون گرفته میشه. چیزی که بهتون میگن اینه که مگه نگفته بودیم 6 تا 8 هفته.

اگه خیلی اصرار دارین ساعت 10 اینا زنگ بزنین. همش اشغاله ولی آزاد میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amvv نمایش پست ها
    به نظر من نرین سفارت.فقط وقتتونو اعصابتون گرفته میشه. چیزی که بهتون میگن اینه که مگه نگفته بودیم 6 تا 8 هفته.

اگه خیلی اصرار دارین ساعت 10 اینا زنگ بزنین. همش اشغاله ولی آزاد میشه.
    پس کلاسم چی؟ اول اکتبر ...

Junior Member

با سلام
    تایم ویزا رو باید از کی بزنیم؟ منظورم اینکه برای بازه زمانی از تاریخ ویزا تا زمان خروج از کشور محدودیت هستش؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_aria آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik - Automatisierungstechnik

نقل قول نوشته اصلی توسط Setare2012 نمایش پست ها
    با سلام
    تایم ویزا رو باید از کی بزنیم؟ منظورم اینکه برای بازه زمانی از تاریخ ویزا تا زمان خروج از کشور محدودیت هستش؟
    درود
    اینکار رو شما انجام نمیدید بلکه آفیسر تاریخ رو میزنه.
    ازتون میپرسه شروع کلاسا کی هست و شما واسه کی بلیط گرفتید یا رزرو کردید. معمولا یکی دو روز قبل اون تاریخ رو شروع ویزاتون میزنه
    Wo ein Wille ist , gibt es einen Weg
    لطفا به قوانین احترام بگذارید - سوالها رو در جای مربوط مطرح کنید - برای تشکر ازدادن امتیاز استفاده کنید نه پست جدید یا پیام خصوصی!
    از جواب دادن به سوالات تکراری و پیامهای خصوصی قابل طرح در فروم جدا معذورم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)