نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 305 از 325 نخستنخست ... 205255295296297298299300301302303304305306307308309310311312313314315 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,041 تا 3,050 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط dambun نمایش پست ها
    دوستان اینجا نوشته هزینه ویزای بلندمدت 75 یورو(!) هست و فقط به یورو دریافت میشه!

در مقابل، پایین این صفحه نوشته هزینه‌های روادید تنها به پول کشور میزبان (ریال) قابل پرداخت هست!

حالا دم خروس رو باور کنیم یا قسم حضرت عباس رو؟!! ))
    هزینه ویزا به یورو دریافت میشه. حتما پول خرد به همراه داشته باشید چون بقیه پولتون رو بر نمیگردونند. نفر بعد از من 80 تا داد که بهش بقیه نداد.
    هزینه تایید مدارک به ریال و به صورت نقد باید باشه و نمیشه کارت کشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط shojaei68hamid نمایش پست ها
    خواهشا فوریه کمک کنید
    من 1هفته دیگه کلاسام شروع میشه بهترین راه پیگیری ویزا چیه؟تلفن.ایمیل.یا حضوری برم؟
    به کدوم ادرس ایمیل جواب میدن؟
    بهترین را ایمیل زدنه. چون مستقیما با کارکنان آلمانی سفارت تماس می گیرید. ایمیل باید حتما اینگلیسی یا آلمانی باشه.
    اگر از دانشگاه با سفارت تماس بگیرند که. تاثیر مثبت داره. به همون آدرس ایمیلی که توی سایت زده ایمیل بزنید

Junior Member

دوستان عزیز من چجوری میتونم اطلاعات کامل از 0 تا 100 درخواست ویزای تحصیلی آلمان رو کسب کنم؟ یه منبعی که توضیحی باشه نه مثل اینجا سوال و جواب موردی... با تشکر.

Member Pouya12 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط angel1 نمایش پست ها
    دوستان عزیز من چجوری میتونم اطلاعات کامل از 0 تا 100 درخواست ویزای تحصیلی آلمان رو کسب کنم؟ یه منبعی که توضیحی باشه نه مثل اینجا سوال و جواب موردی... با تشکر.

سلام دوست عزیز این سایت نمی دونم *****ه یا بازه تو ایران. سایت دویچه وله رو یه نگاه بندازید
    http://www.dw.com/fa-ir/%D8%AF%D9%88...%D9%86/s-10010
    شما تو خود سایت daad.de و همچنین سایت یونی اسیست میتونید اطلاعات کافی پیدا کنید.امیدوارم به دردتون بخوره.موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط angel1 نمایش پست ها
    سایت دااد رو بهتون پیشنهاد میکنم:

http://www.daad-iran.org/ir/

Member
    رشته و دانشگاه
    azad uni

سلام دوستان،
    امروز بعد از مصاحبه ویزای دانشجویی و پرداخت قبض صندوق، پاسپورت رو بهم پس دادن. به همین صورت باید باشه؟ اون وقت چه جوری ویزا رو میخوان بزنن توو پاسپورتم وقتی دست منه؟ از قبل بهم میگن پاست رو بیار؟
    مرسی.

نقل قول نوشته اصلی توسط lssaeed نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    امروز بعد از مصاحبه ویزای دانشجویی و پرداخت قبض صندوق، پاسپورت رو بهم پس دادن. به همین صورت باید باشه؟ اون وقت چه جوری ویزا رو میخوان بزنن توو پاسپورتم وقتی دست منه؟ از قبل بهم میگن پاست رو بیار؟
    مرسی.
    سلام،
    اگه ویزاتون صادر بشه، باهاتون تماس میگیرن تا پاسپورت رو ببرید و تخویل بدید تا ویاز رو بچسبونن توی پاسپورتتون.

خیلی فوریه ممنون میشم کمکم کنید
    اگر بخوایم ویزارو دیرتر بگیریم چکار باید کنیم؟
    ویزای من اومده میخوام تارخ شروع ویزام 40 روز دیگه باشه. چکار باید کنم؟
    سفارت این اجازه رو بهم میده؟
    و اگر موافقت کنه ویزارو همون روز میده یا میگه برو 40 روز دیگه بیا؟
    کسی میدونه قوانین تاریخ شروع ویزا و عقب اندخاتن اونو؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shojaei68hamid نمایش پست ها
    خیلی فوریه ممنون میشم کمکم کنید
    اگر بخوایم ویزارو دیرتر بگیریم چکار باید کنیم؟
    ویزای من اومده میخوام تارخ شروع ویزام 40 روز دیگه باشه. چکار باید کنم؟
    سفارت این اجازه رو بهم میده؟
    و اگر موافقت کنه ویزارو همون روز میده یا میگه برو 40 روز دیگه بیا؟
    کسی میدونه قوانین تاریخ شروع ویزا و عقب اندخاتن اونو؟
    شما احیانا دعوت نامه یا پذیرشی چیزی دارید . توی اون نوشته از کی باید اونجا باشید؟ یا حداکثر کی باید اونجا باشید؟

دانشگاه بهم تا اخر نوامبر وقت داده برای المان رفتن
    من برام مشکلی پیش اومده و تا همون اواخر نوامبر نمیتونم برم المان

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)