نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 93 از 325 نخستنخست ... 438384858687888990919293949596979899100101102103143193 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 921 تا 930 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط nushin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 13 هفته از مصاحبم میگذره 2 هفتست که میگن جواب امنیت اومده اما باید منتظر ویزا باشی از طریق دانشگاه پیگیری کردم گفتن که اداره مهاجرت منتظره مدرک زبانه در حالی که من 1 ماه پیش مدرک رو تحویل دادم و سفارت هم میگه که ما مدرک رو فرستادیم اما مهاجرت میگه نه. دوستان کسی نظری داره من الان باید چه کنم
    نمیشه به سفارت بگید دوباره ارسال کنند؟
    شما دکتری اقدام کردید؟
    تاپیک اعلام نتیجه ی ویزای دکتری

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

Member sorena آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität Stuttgart - M.Sc. Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط nushin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 13 هفته از مصاحبم میگذره 2 هفتست که میگن جواب امنیت اومده اما باید منتظر ویزا باشی از طریق دانشگاه پیگیری کردم گفتن که اداره مهاجرت منتظره مدرک زبانه در حالی که من 1 ماه پیش مدرک رو تحویل دادم و
    سفارت هم میگه که ما مدرک رو فرستادیم اما مهاجرت میگه نه. دوستان کسی نظری داره من الان باید چه کنم
    سلام
    واقعا که شرایط سختیه!
    چیزی که عملا تجربه کردم رو میگم: حتما حتما از طریق ایمیل، تلفن یا حضوری (فرستادن یکی از دوستانتون) با اداره مهاجرت در تماس باشین و مکرراً ازشون بخوایین که سریعتر اقدام کنن. بنده هم دقیقا 13 هفته پیش مصاحبه داشتم و باز دقیقا 1ماه پیش نقص مدرک(B1-Zertifikat) رو رفع کردم ولی خبری نمیشد که نمیشد تا اینکه از هفته قبل گفتم بادا باد! هر روز یه ایمیل فرستادم و دیروز هم زنگ زدم (هرچند با تندی جواب داد که اصلا به دانشجو جماعت جوابگو نیستن و قطع کرد)، اما خدا رو شکر امروز که زنگ زدم سفارت گفت امروز فایل رو چک کن، چون ویزات اومده.
    من با اداره مهاجرت شهر دویسبورگ در تماس بودم و بعد از چندبار که محلی نداد این اواخر هی میگفت که سرمون شلوغه و نیروی انسانی کم داریم. معلوم بود که پروندم به جریان افتاده!
    مخلص کلام اینکه نامید نباشین و نترسین که از پیگیریه زیاد ناراحت بشن چون تو آخرین ایمیل ازشون پرسیدم "به نظر شما 13 هفته برا بررسی یه پرونده کافی نیست؟!!!". حتی اگه کسی رو سراغ دارین، حضوری بفرستین پیگیری کنه(این راه حلی بود که خود سفارت آخرین بار بهم گفت!!!)
    امیدوارم هر چه زودتر از این کشاکش و بلاتکلیفی آزاد شین.
    Open yourself up to every possibility, something amazing could be right around the corner

Junior Member

سلام من سه ماه از زمان مصاحبه ام می گذره (دکترا و بورس و رزومه ی فوق العاده قوی). هنوز خبری نیست. به سفارت هم ایمیل زدم تمپلیت جواب داد که ممکنه چند هفته تا چند ماه طول بکشه. چطور دیگه پیگیری کنم؟ یک ماه پیش ایلتس م هم اکسپایر شد (با نمره ی 7). ممکنه دوباره ازم بخوان؟ سه ماه بدون هیچ خبر خاصی طبیعیه ایا؟

Junior Member

سلام من سه ماه از زمان مصاحبه ام می گذره (دکترا و بورس و رزومه ی بسیار قوی). هنوز خبری نیست. به سفارت هم ایمیل زدم تمپلیت جواب داد که ممکنه چند هفته تا چند ماه طول بکشه. چطور دیگه پیگیری کنم؟ یک ماه پیش ایلتس م هم اکسپایر شد (با نمره ی 7). ممکنه دوباره ازم بخوان؟ سه ماه بدون هیچ خبر خاصی طبیعیه ایا؟ بنظرتون چکار کنم غیر از صبر؟ وضعیت پرونده م در اداره ی امنیت رو چطور میتونم پیگیری کنم ؟ در ضمن تهران هم نیستم نمی تونم برم سفارت برای پیگیری.

نقل قول نوشته اصلی توسط endeavour1 نمایش پست ها
    سلام من سه ماه از زمان مصاحبه ام می گذره (دکترا و بورس و رزومه ی بسیار قوی). هنوز خبری نیست. به سفارت هم ایمیل زدم تمپلیت جواب داد که ممکنه چند هفته تا چند ماه طول بکشه. چطور دیگه پیگیری کنم؟ یک ماه پیش ایلتس م هم اکسپایر شد (با نمره ی 7). ممکنه دوباره ازم بخوان؟ سه ماه بدون هیچ خبر خاصی طبیعیه ایا؟ بنظرتون چکار کنم غیر از صبر؟ وضعیت پرونده م در اداره ی امنیت رو چطور میتونم پیگیری کنم ؟ در ضمن تهران هم نیستم نمی تونم برم سفارت برای پیگیری.
    سلام
    دوست عزیز استرس و نگرانی به خودتون ندید.
    تعداد بسیار زیادی پست قبل شما متقاضی های دکتری در این فروم زده اند و طبق اعلامشون اکثر 5 ماه طول کشیده تا ویزاشون بیاد.

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sorena نمایش پست ها
    سلام
    واقعا که شرایط سختیه!
    چیزی که عملا تجربه کردم رو میگم: حتما حتما از طریق ایمیل، تلفن یا حضوری (فرستادن یکی از دوستانتون) با اداره مهاجرت در تماس باشین و مکرراً ازشون بخوایین که سریعتر اقدام کنن. بنده هم دقیقا 13 هفته پیش مصاحبه داشتم و باز دقیقا 1ماه پیش نقص مدرک(B1-Zertifikat) رو رفع کردم ولی خبری نمیشد که نمیشد تا اینکه از هفته قبل گفتم بادا باد! هر روز یه ایمیل فرستادم و دیروز هم زنگ زدم (هرچند با تندی جواب داد که اصلا به دانشجو جماعت جوابگو نیستن و قطع کرد)، اما خدا رو شکر امروز که زنگ زدم سفارت گفت امروز فایل رو چک کن، چون ویزات اومده.
    من با اداره مهاجرت شهر دویسبورگ در تماس بودم و بعد از چندبار که محلی نداد این اواخر هی میگفت که سرمون شلوغه و نیروی انسانی کم داریم. معلوم بود که پروندم به جریان افتاده!
    مخلص کلام اینکه نامید نباشین و نترسین که از پیگیریه زیاد ناراحت بشن چون تو آخرین ایمیل ازشون پرسیدم "به نظر شما 13 هفته برا بررسی یه پرونده کافی نیست؟!!!". حتی اگه کسی رو سراغ دارین، حضوری بفرستین پیگیری کنه(این راه حلی بود که خود سفارت آخرین بار بهم گفت!!!)
    امیدوارم هر چه زودتر از این کشاکش و بلاتکلیفی آزاد شین.
    امروز تماس گرفتید؟ یعنی 8 مهر؟
    امروز که بارکد جدیدی در سایت قرار ندادن/

Member sorena آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط havva نمایش پست ها
    امروز تماس گرفتید؟ یعنی 8 مهر؟
    امروز که بارکد جدیدی در سایت قرار ندادن/
    دقیقا امروز کامل منتظر بودم که فایل آپدیت بشه. قبل از زنگ زدن چک نکرده بودم بعدشم که منتظر شدم هنوز آپدیت نشده اما چند بار از خودش پرسیدم که مطمئنی اومده گفت آره برو فایل رو چک کن! امیداورم نخوان سر بدوونن!
    Open yourself up to every possibility, something amazing could be right around the corner

Junior Member

خواهشاً خواهشاً راهنمایی ام کنید.دوستان یه مشکلی برام پیش اومده. لطفاً راهنمایی کنید. من 40 روز قبل مصاحبه سفارت برای ارشد داشتم هنوز جوابم نیومده. هفته قبلم زنگ زدم سفارت بم گفتن اینجا چیزی نیومده با اداره مهاجرت شهر تماس بگیر ایمیل زدم که جواب ندادن.شروع ترمم 30 سپتامبربوده.امروز دانشگاه ایمیل زده دیگه نمیتونی ثبت نام کنی.متن ایمیل اینه
    Dear Mr.,

we are sorry to inform you, that as the course has already started on
    Monday 30th September it is not possible to enrole anymore.

Regards,
    ضمناً یه بار قبلاً پذیرشمو دیفر کرده بودن و گفته بودن یه بار این کارو میکنیم و حالا هم تنهاچیزی که به ذهنم میرسه اینه که شهریه دانشگاهو بریزم تا منو دانشجوی خودشون حساب کنن و اگه قبول کنن بگم مرخصی رد کنن ولی مسئله اینه که اگه هم ویزام بیادمیگن به دانشگاه بگو نامه اجازه تاخیر بدن که اونا هم با این ایمیل که فرستادن نمیدن. لطفاً راهنماییم کنید.میخوام سریع به دانشگاه ایمیل بدم
    .ضمناً رشته من به انگلیسیه.نظرتون چیه به دانشگاه بگم برام بنویسن که من میخواهم آلمانی قبل از درسهایم بخونم و هر موقع بیام میتونم آلمانی رو شروع کنم( و مثلا آلمانی رو همثبت نام کنم؟)ضمناً من از یه دانشگاه دیگه هم برای رشته ای دیگه در شهری دیگر پذیرش گرفتم که تا 40روز دیگه هم میتونم برم.اونو که دیگه نمیشه استفاده کرد.مرسی از پاسخهاتونL

کسی این امروز یا دیروز تونسته با سفارت برای پیگیری ویزا صحبت کنه؟ من تماس گرفتم خانمه گفت ما دیگه جواب پرونده ها رو نمیدیم . ۸ تا ۱۰ صبح باید بیای اطلاعات پیگیری کنی؟

Member sorena آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام دوستان
    توی فایل، جلوی شماره پرونده بنده BA=Aktueller Bankauszug نخورده. مطمئن باشم که نیازی به گواهی موجودی حساب نیست؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)