نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 302 از 325 نخستنخست ... 202252292293294295296297298299300301302303304305306307308309310311312 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,011 تا 3,020 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از

نقل قول نوشته اصلی توسط sahandfb نمایش پست ها
    سلام،
    يك نكته اى رو خواستم پيرو حرف especial گرامى توضيح بدم. اول اينكه جريان خارج شدن از آلمان ( اتحاديه اروپا) براى ويزا با اقامت فرق ميكنه؛ به اينصورت كه:
    ١- اگه ويزا روى پاسپورتتون هست و هنوز تبديل با اقامت (Aufenthaltserlaubnis) نشده، امكان خروج از اتحاديه اروپا منوط به اين هست كه ويزا ١ بار ورود و يا چندبار ورود باشه. تعداد ورودها رو روى ويزا مينويسه. دوىر صورتى كه ١ بار ورود باشه، اگه بريد ايران بايد براى برگشتن دوباره تمام پرويه ويزا رو طى كنيد. اما اگه چندبار ورود باشه ميتونيد در طول زمان اعتبار ويزا هروقت كه خواستيد دوباره برگرديد آلمان و ميزان زمان بيرون بودنتون از آلمان اهميتى نداره.
    ٢- اگه ويزاتون رو تبديل به اقامت كرديد، هروقت كه بخواهيد ميتونيد از آلمان و اتحاديه اروپا خارج بشيد و دوباره برگرديد، منتها بايد توجه كنيد كه در اين مورد ميزان زمانى كه خارج از آلمان هستيد اهميت پيدا ميكنه، مثلا Aufenthaltserlaubnis بعد از ٦ ماه و Blaue Karte بعد از ١ سال به صورت اتوماتيك باطل ميشن و هنگام برگشتنتون به آلمان جلوى ورودتون رو ميگيرن.

اطلاعات بيشتر رو از لينك زير ميتونيد بگيريد:
    https://www.berlin.de/labo/willkomme...nthaltstitels/
    تشکر از پاسخ دوستان. در مورد اجازه کار هم چیزی روی ویزا می نویسه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aresu نمایش پست ها
    تشکر از پاسخ دوستان. در مورد اجازه کار هم چیزی روی ویزا می نویسه؟
    بله مینویسه. در قسمت Anmerkungen. این یه عکس از یک نمونه ویزای تایپ D هست که اجازه چندبار ورود داره ولی اجازه کار به عنوان شغل آزاد نداره:

ویرایش توسط sahandfb : August 18th, 2017 در ساعت 07:57 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    azad uni

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

من وقتم افتاده اواخر october. احتمالا اگه ویزا بدن که آخر سال یا حتی اوایل سال بعد بیاد دیگه. دانشگاهم فقط ترم زمستون میگیره. اگر دانشگاه مشکلی نداشته باشه که من باز این ترم برم، به نظرتون سفارت قبول میکنه؟

Junior Member

اگه تو نامه پذیرش ذکر شده باشه که تا فلان تاریخ می تونین بیاین، فک نکنم سفارت مشکلی داشته باشه

میشه بگین کی ایمیل اول و دوم رو دریافت کردین؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان ، من تو برلین دانشجو هستم خانمم و دو تا بچم 16 هفته پیش تقاضای پیوست تو سفارت دادن که تو برلین از من مدارک خواستن بردم دادم و نتیجه اداره مهاجرت آلمان 42 روزه پیش به دسته سفارت رسیده ولی سفارت هیچ جوابی نمیده با مکافات چند بار زنگ زدیم که گفتن پرونده دسته کنسوله هیچ حوابی نداده باید منتظر باشین و هیچ انتهایی براش نمیزارن ، یعنی واقعا بعد از این همه مدت هیچ کاری نمیشه کرد ممکنه جوابه منفی بدن ؟ به نظرتون اگه منفی بود باید سریع جواب میدادن دیگه؟ از دوستان کسی بتونه من رو راهنمایی بکنه خیلی خیلی ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash40 نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من تو برلین دانشجو هستم خانمم و دو تا بچم 16 هفته پیش تقاضای پیوست تو سفارت دادن که تو برلین از من مدارک خواستن بردم دادم و نتیجه اداره مهاجرت آلمان 42 روزه پیش به دسته سفارت رسیده ولی سفارت هیچ جوابی نمیده با مکافات چند بار زنگ زدیم که گفتن پرونده دسته کنسوله هیچ حوابی نداده باید منتظر باشین و هیچ انتهایی براش نمیزارن ، یعنی واقعا بعد از این همه مدت هیچ کاری نمیشه کرد ممکنه جوابه منفی بدن ؟ به نظرتون اگه منفی بود باید سریع جواب میدادن دیگه؟ از دوستان کسی بتونه من رو راهنمایی بکنه خیلی خیلی ممنون میشم
    نگران نباشین ویزای پیوست همسرمن حدود5ماه طول کشید اما آخرش ویزارو دادن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع( تحلیل سیستم ها)

نقل قول نوشته اصلی توسط sahandfb نمایش پست ها
    بله مینویسه. در قسمت Anmerkungen. این یه عکس از یک نمونه ویزای تایپ D هست که اجازه چندبار ورود داره ولی اجازه کار به عنوان شغل آزاد نداره

من درست متوجه نشدم
    مگه دانشجوی مستر اجازه کار نداره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط LordxArcher نمایش پست ها
    من درست متوجه نشدم
    مگه دانشجوی مستر اجازه کار نداره؟
    دانشجوی خارجی اجازه کار آزاد (یعنی از جایی حقوق نگیره) رو نداره. دانشجوها میتونن کار کنن، ولی باید حتما کارفرما داشته باشن.

Member
    رشته و دانشگاه
    بیولوژی دانشگاه تهران

سلام دوستان
    من امروز مصاحبه داشتم برای کنفرانس ژنتیک میخواستم برم. تمام مدارک رو از من گرفت. وقتی دید دعوتنامه از کنگره ژنتیک هستش بهم فرم امنیتی دادن که پر کنم. تو فرم راجع به هدف از شرکت تو کنگده پرسیده بود و سوابق تحصیلیم و دانشگاه هایی که درس خوندم و بعد پاسپورتم رو بهم پس داد. گفت باهاتون تماس میگیریم اگه بخش امنیتی اکی بشی. الان من نمیدونم چکار کنم. گفت بهتون زنگ میزنیم. معلوم نیس چقدر طول بکشه. من چکار کنم. به نظرتون بهم لطف کرده که پاسپورتم رو پس داده تا مهر ریجکت نخورم یا ممکنه خبر بدن که بیا بهت ویزا بدیم‌؟ کسی با چنین مشکلی مواجه شده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Sharif U of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانه نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز مصاحبه داشتم برای کنفرانس ژنتیک میخواستم برم. تمام مدارک رو از من گرفت. وقتی دید دعوتنامه از کنگره ژنتیک هستش بهم فرم امنیتی دادن که پر کنم. تو فرم راجع به هدف از شرکت تو کنگده پرسیده بود و سوابق تحصیلیم و دانشگاه هایی که درس خوندم و بعد پاسپورتم رو بهم پس داد. گفت باهاتون تماس میگیریم اگه بخش امنیتی اکی بشی. الان من نمیدونم چکار کنم. گفت بهتون زنگ میزنیم. معلوم نیس چقدر طول بکشه. من چکار کنم. به نظرتون بهم لطف کرده که پاسپورتم رو پس داده تا مهر ریجکت نخورم یا ممکنه خبر بدن که بیا بهت ویزا بدیم‌؟ کسی با چنین مشکلی مواجه شده؟
    راستش پارسال من و دوستم جفتمون به یه کنفراس دعوت شدیم، از من پاسپورتمو گرفتن ولی برای اون شرایط مشابه شما پیش اومد. جفتمون هم ویزا گرفتیم. منظورم اینه که پس دادن یا ندادن پاسپورت ربطی به گرفتن یا نگرفتن ویزا نداره.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)