نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 276 از 325 نخستنخست ... 176226266267268269270271272273274275276277278279280281282283284285286 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,751 تا 2,760 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

Junior Member

Post پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

سلام دوستان. یه سوال. من برای دیدار تحقیقاتی سه ماهه (از می تا جولای 2017) درخواست ویزای شینگن دادم. تو مصاحبه سفارت، از من رزومه رو گرفتند و فرم اطلاعات پژوهشی رو هم پر کردم. مصاحبه کننده گفت که بعد دو هفته باهات تماس می گیریم. اما الان یه ماه گذشته و هیچ خبری نشده. تلفن و ایمیل رو هم جواب نمی دن. ممکنه چون دیدار تحقیقاتیه، روند 6 تا 10 هفته ای مربوط به فرصت های مطالعاتی رو طی بکنه؟ چطوری می شه پیگیری کرد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

سلام فایل داخل سفارت مربوط به نتیجه ویزا دانشجویی چندوقت یه بار به روز میشه.از 2/14 تغییر نکرده

Junior Member

خيلي دير به دير فايلو به روز مي كنن. تلفن ها هم كه همش اشغاله. فكر كنم زمان ثبت نام دانشگاه رو از دست بدم. الان 11 هفته است منتظرم بدون چك ليست امنيتي.

Member Pouya12 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadima نمایش پست ها
    سلام فایل داخل سفارت مربوط به نتیجه ویزا دانشجویی چندوقت یه بار به روز میشه.از 2/14 تغییر نکرده
    سلام دوست عزیز اسم من رو داخل لیست نزدن اما بعد 48 روز بهم زنگ زدن . من با اداره مهاجرت شهر مربوطه مکاتبه کردم گفتن ما بعد از یک ماه و اندی مدارک شمارو گرفتیم همون روز هم با ایمیل جواب رو به سفارت گفتیم. البته سفارت 10-12 روز بعدش به من زنگ زد.
    می تونید تو این وبسایت اسم شهر رو پیدا کنید و ایمیل بزنید.
    http://www.auslaenderaemter.de/

دوستان امروز ازسفارت بامنم تماس گرفتن ویزام بعداز دقیقن 1ماهو26روز آماده شده.مقطع دکتری ریاضی با فرم امنیتی.
    فقط گفتن فردا بیا من تاهفته دیگه تهران نیستم باخودم حساب کردم هفته دیگه برم چون همسرم23روزپیش واسه پیوست بهم اقدام کرده شاید تااونموقع واسه ایشونم صادربشه امروز از افیسری که باهام تماس گرفته بود پرسیدم گفت کارایشون درجریانه بنظرتون چقد طول میکشه؟ بنظرتون اگه فردا نرم مشکلی پیش نمیاد؟ اخه بلیط واسه ساعت مناسبم پیدا نکردم! و بیمه مسافرتی ام نخریدم.

Member Pouya12 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام کسی میدونه که روزی که برای گرفتن ویزا میریم چه تاریخی رو باید بهشون اعلام کنیم؟
    مثلا اگه ددلاینه دانشگاه 31 مارچ باشه و من اعلام کنم می خوام 20 ام مارچ به بعد برم. دقیقا همون روز(20 مارچ) باید برم یا روزهای بعدش هم می تونم برم؟ چون بعد صدور ویزا ما میتونیم بلیط هواپیمارو بگیریم شاید بلیط واسه یه روز خاص گیرمون نیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط Pouya12 نمایش پست ها
    سلام کسی میدونه که روزی که برای گرفتن ویزا میریم چه تاریخی رو باید بهشون اعلام کنیم؟
    مثلا اگه ددلاینه دانشگاه 31 مارچ باشه و من اعلام کنم می خوام 20 ام مارچ به بعد برم. دقیقا همون روز(20 مارچ) باید برم یا روزهای بعدش هم می تونم برم؟ چون بعد صدور ویزا ما میتونیم بلیط هواپیمارو بگیریم شاید بلیط واسه یه روز خاص گیرمون نیاد
    برای مثال میگی 20 مارچ، تاریخ ویزات از 20 مارچ شروع میشه و تا 3 ماه اعتبار داره.

Junior Member

سلام دوست عزیز اسم من رو داخل لیست نزدن اما بعد 48 روز بهم زنگ زدن . من با اداره مهاجرت شهر مربوطه مکاتبه کردم گفتن ما بعد از یک ماه و اندی مدارک شمارو گرفتیم همون روز هم با ایمیل جواب رو به سفارت گفتیم. البته سفارت 10-12 روز بعدش به من زنگ زد.
    می تونید تو این وبسایت اسم شهر رو پیدا کنید و ایمیل بزنید.
    http://www.auslaenderaemter.de/
    با تشكر از جوابتون
    من براي شهر Furtwangen اقدام كردم كه توي ليست نيست. نزديگترين شهر بهش فرايبورگ هست. به آنجا بايد زنگ بزنم؟؟

Member Pouya12 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mroank2010 نمایش پست ها
    با تشكر از جوابتون
    من براي شهر Furtwangen اقدام كردم كه توي ليست نيست. نزديگترين شهر بهش فرايبورگ هست. به آنجا بايد زنگ بزنم؟؟
    خواهش می کنم
    بعید میدونم شهرتون نباشه من الان سرچ کردم پیدا کردم البته فقط شماره تلفن داره. میتونید تماس بگیرید و ببینید وضعیت ویزاتون در چه مرحلیه
    http://www.auslaenderaemter.de/info/...chwarzwald.php
    البته شما میتونید به بخش بین الملل دانشگاهتون ایمیل بزنید و در مورد راههای مکاتبه با اداره مهاجرت شهرتون ازشون بپرسید راهنماییتون می کنند. در مورد فرایبورگ هم ازشون بپرسید ولی بعید میدونم اونجا باید مکاتبه کنید

Junior Member

خواهش می کنم
    بعید میدونم شهرتون نباشه من الان سرچ کردم پیدا کردم البته فقط شماره تلفن داره. میتونید تماس بگیرید و ببینید وضعیت ویزاتون در چه مرحلیه
    http://www.auslaenderaemter.de/info/...chwarzwald.php
    البته شما میتونید به بخش بین الملل دانشگاهتون ایمیل بزنید و در مورد راههای مکاتبه با اداره مهاجرت شهرتون ازشون بپرسید راهنماییتون می کنند. در مورد فرایبورگ هم ازشون بپرسید ولی بعید میدونم اونجا باید مکاتبه کنید
    باز هم تشكر
    تماس گرفتم البته انگليسي صحبت كردم و بهم گفتن پرونده كساني كه ساكن باشند فقط اينجا مي ايد. نمي دونم بعد از 11 هفته چطوري يه خبر بگيرم؟؟ به دانشگاه هم ايميل زدم و فعلا منتظرم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)