نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 189 از 325 نخستنخست ... 89139179180181182183184185186187188189190191192193194195196197198199239289 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,881 تا 1,890 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

سلام دوستان

من ساکن سنگاپور هستم و از سفارت سنگاپور برای ویزای دانشجویی اقدام کردم. ویزای من تایید شده ولی سفارت سنگاپور حاضر نیست ویزا را صادر کنه مگر با بلاک اکانت. کسی از دوستان بوده که از کشور دیگه ای برای آلمان اقدام کرده باشه و بدون بلاک اکانت ویزا گرفته باشه؟

Junior Member

دوستان من واسه ویزای دکترای فیزیک اقدام کردم بعد 76 روز باهام تماس گرفتن که جواب مهاجرت اومده ولی امنیت یه سوال ازت داره که بصورت کتبی توضیح بدی در مدت بعد ارشدت تا حالا چیکار کردی و با چه کسانی کار تحقیقاتی انجام دادی. دو هفته میشه که جواب رو ایمیل کردم اما دیگه سفارت زنگ نزد. کسی در این زمینه تجربه ای نداره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sidasunny نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دانشگاه 6 منو قبول نمیکنه چرا هیچی رو درک نمیکنن واقعا من حوصله آیلتس رو ندارم گفتم کورس زبان میگیرم بازم گفت meet the condition
    بعضی دانشگاها اینترویو میکنن و اگر اوکی باشین دیگه ایلتس نمیخوان

Member Sum1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی هوافضا - دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

نقل قول نوشته اصلی توسط aila1364 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من ساکن سنگاپور هستم و از سفارت سنگاپور برای ویزای دانشجویی اقدام کردم. ویزای من تایید شده ولی سفارت سنگاپور حاضر نیست ویزا را صادر کنه مگر با بلاک اکانت. کسی از دوستان بوده که از کشور دیگه ای برای آلمان اقدام کرده باشه و بدون بلاک اکانت ویزا گرفته باشه؟
    حساب بانکی توی آلمان باید بلاک بشه. بپرسید ببینید وقتی هنوط آلمان نرفتید چجوری حساب باز کنید که مبلغ بلاک بشه؟!
    امکان پاسخگویی به پیام خصوصی وجود ندارد.
    لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط aila1364 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من از یک کشور اسیایی ویزای المان رو گرفتم، البته بورس هم داشتم. حتی بیمه هم تحویل سفارت ندادم چه برسه به بلوکه کردن پول و ...

سلام دوستان، برای ویزای مستر (بدون اینکه فرم امنیتی پر کرده باشیم) چند وقت بعد از مصاحبه میتونیم تلفنی برای وضعیت پروندمون سوال کنیم؟ کلا برای پیگیری باید به سفارت زنگ یا ایمیل بزنیم یا به اداره مهاجرت شهری که میخوایم بریم ایمیل بزنیم؟ ایمیل اداره مهارجت شهر مورد نظر رو باید از کجا پیدا کنیم؟

Member Sum1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی هوافضا - دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

نقل قول نوشته اصلی توسط rosita_z نمایش پست ها
    سلام دوستان، برای ویزای مستر (بدون اینکه فرم امنیتی پر کرده باشیم) چند وقت بعد از مصاحبه میتونیم تلفنی برای وضعیت پروندمون سوال کنیم؟ کلا برای پیگیری باید به سفارت زنگ یا ایمیل بزنیم یا به اداره مهاجرت شهری که میخوایم بریم ایمیل بزنیم؟ ایمیل اداره مهارجت شهر مورد نظر رو باید از کجا پیدا کنیم؟
    سه هفته معمولا. البته مکاتبه با اداره مهاجرت اجباری نیست. ولی اگر میبینید زیادی دیگه طولانی شد اعلام نتیجه پیگیر بشید.
    امکان پاسخگویی به پیام خصوصی وجود ندارد.
    لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng, University of Tehran

با من دو هفته پیش از سفارت تماس گرفتن و برای امروز‌وقت دادن که ویزامو بگیرم. امروز رفتم صندوق که دعوت نامه ی جدید رو بدم خانم صندوق گفت تو سیستم زدن باهاتون تماس گرفتن در دسترس نبودین گفتم از خودم که در نیاوردم. داد و بیداد که به من ربط نداره دعوت نامه جدید رو‌بدین باجه ی نقصی دوباره باهاتون تماس میگیریم! منم واقعا داره دیر میشه بعد چهار ماه و نیم. به نظرتون دوباره فردا برم؟ چه کنم

دوستان سلام:

من برای مستر مجدد پذیرش دارم و می خوام بدونم که با توجه به اینکه رشتم عمران هستش و گرایش مستری که پذیرش شدم ژئودزی هستش اول اینکه چقدر احتمال داره به من فرم امنیتی بدن؟ و دوم اینکه آیا این رشته حساسیت بالایی داره؟ همینطور دوستانی که فرم امنیتی بهشون خورده حداکثر و حداقل چقدر جواب ویزاهاشون اومده؟

سپاس.

Junior Member

سلام دوستان

من کارنامه ایلتس ام را گم کردم و دیگه بهم کارنامه نمیدن. فقط میتونن یه نامه بدن که در اون تاریخ ازمون دادم ولی نمره ام ذکر نمیشه. در چک لیست اقامت دانشجویی مدرک دال بر معلومات زبان میخواد. دوستانی که تجربه دارند میتونم کپیشو با اون نامه مرکز ببرم؟ مشکلی پیش نمیاد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)