نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 83 از 325 نخستنخست ... 33737475767778798081828384858687888990919293133183 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 821 تا 830 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinr59 نمایش پست ها
    جالبه 2 هفته پيش به من تلفني گفتن ويزات آماده هست اول سپتامبر ميزنيم توي سايت. امروز زنگ زدم ميگن چون پروسه ويزات طولاني شده دوباره پرونده تو فرستاديم آلمان كه از نو بررسي بشه ! (كه بيشتر طول بكشه قشنگ دهنت سرويس شه) مورد اينطوري داشتيم تاحالا ؟ كسي ميدونه اين بررسي دوباره چقدر طول ميكشه ؟ الان 20 هفته شده براي من.
    سلام
    مستری هستی یا دکتری؟
    20 هفته؟ شورش در آوردن دیگه

نقل قول نوشته اصلی توسط havva نمایش پست ها
    سلام
    مستری هستی یا دکتری؟
    20 هفته؟ شورش در آوردن دیگه
    مستر هستم , فرم امنیتی هم داشتم. 2 هفته پیش گفتن همه جوابها اومده ویزا اول سپتامبر آمادست. امروز گفتن دوباره فرستادیم آلمان چون خیلی طولانی شده بود باید دوباره بررسی بشه !

Member sorena آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität Stuttgart - M.Sc. Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط tuxlover نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای پیگیری وضعیت ویزام به اداره مهاجرت کاسل ایمیل زدم و این رو جوابم داد:

die Mitteilung, dass Sie einen Visumantrag gestellt haben, wurde am 25. August 2014 an die Ausländerbehörde Kassel online übermittelt. Der Antrag in Papierform ist für die Prüfung abzuwarten. Dieser wird voraussichtlich in 2-3 Wochen eintreffen.
    Bitte wenden Sie sich an die Botschaft für weitere Auskünfte. Die deutsche Botschaft ist alleiniger Ansprechpartner und entscheidet über den Antrag.

نمیفهمم منظورش اینه که دو سه هفته طول مبکشه تا مدارک از ایران بیاد یا دو سه هفته وقت برای بررسی پرونده لازمه. کسی همچین تجربه‌ای داره؟
    سلام
    همونطور که خودتون گفتین منظور مدتیه که بعد از ثبت آنلاین درخواستتون، طول میکشه تا هارد کپی مدارک دستشون برسه. کی مصاحبه رفتین؟

Member sorena آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام دوستان
    دیروز برا رفع نقص مدرک (مدرک زبان) مراجعه کردم و باجه اطلاعات مدرک رو گرفت و شماره پرونده رو زد روش برا بایگانی. ازش پرسیدم الان وضعیتم چجوریه، برا winter امید داشته باشم یا نه؟ گفت من فقط موظفم مدارک رو ازت تحویل بگیرم، چیزی نمیتونم بهت بگم!
    الان روند کاری به چه صورتی میشه؟ با توجه به شروع ترم کمتر از 1ماه فرصت دارم، کی دوباره پیگیری کنم؟
    به نظرتون بلیط رزرو کنم یا نه؟

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sorena نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دیروز برا رفع نقص مدرک (مدرک زبان) مراجعه کردم و باجه اطلاعات مدرک رو گرفت و شماره پرونده رو زد روش برا بایگانی. ازش پرسیدم الان وضعیتم چجوریه، برا winter امید داشته باشم یا نه؟ گفت من فقط موظفم مدارک رو ازت تحویل بگیرم، چیزی نمیتونم بهت بگم!
    الان روند کاری به چه صورتی میشه؟ با توجه به شروع ترم کمتر از 1ماه فرصت دارم، کی دوباره پیگیری کنم؟
    به نظرتون بلیط رزرو کنم یا نه؟
    سلام،

قبلا روند بررسی ویزاتون شروع شده بود؟ اگه آره، می شه امیدوار بود به شرطی که فرم امنیتی پر نکرده باشین.

Member sorena آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط omid2015 نمایش پست ها
    سلام،

قبلا روند بررسی ویزاتون شروع شده بود؟ اگه آره، می شه امیدوار بود به شرطی که فرم امنیتی پر نکرده باشین.
    ممنون، بله با خود اداره مهاجرت قبلا مکاتبه کردم گفتند که پروسه بدلیل نقص مدرکی که سفارت زده متوقف شده. فرم امنیتی هم پر نکردم و فک نکنم برا کامپیوتر نیاز بشه!

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

ممنون، بله با خود اداره مهاجرت قبلا مکاتبه کردم گفتند که پروسه بدلیل نقص مدرکی که سفارت زده متوقف شده. فرم امنیتی هم پر نکردم و فک نکنم برا کامپیوتر نیاز بشه!
    اگه این جوریه، هفته بعد می تونی از طریق اداره مهاجرت پیگیر کارات باشی و به احتمال زیاد هم به این ترم می رسی فقط حتما هفته بعد پیگیری کن و شرایط زمانیت رو هم بهشون بگو.

Member
    رشته و دانشگاه
    TU chemnitz , Computer Science

سلام دوستان. یه سوال برای من پیش اومده.
    اگه ویزا برای این ترم دیر بیاد و پذیرش رو دیفر کنیم برای ترم بعد باید دوباره برای ویزا اقدام کرد یا هر وقت نتایج اعلام شد میشه صبر کرد تا نزدیکای شروع ترم و رفت ویزا رو اونموقع گرفت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nushin نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه سوال برای من پیش اومده.
    اگه ویزا برای این ترم دیر بیاد و پذیرش رو دیفر کنیم برای ترم بعد باید دوباره برای ویزا اقدام کرد یا هر وقت نتایج اعلام شد میشه صبر کرد تا نزدیکای شروع ترم و رفت ویزا رو اونموقع گرفت؟
    وقتي ويزا اومد اگر از تاريخ ثبت نام گذشته باشه نامه پذيرش جديد از دانشگاه ميخوان يا يه نامه كه اعلام كنه ثبت نام با تاخير تا فلان تاريخ ممكن هست و ويزا را بهتون ميدن. براي ديفر هم بايد همينطوري باشه نيازي به اقدام مجدد نيست.

Junior Member

سلام
    همونطور که خودتون گفتین منظور مدتیه که بعد از ثبت آنلاین درخواستتون، طول میکشه تا هارد کپی مدارک دستشون برسه. کی مصاحبه رفتین؟
    ممنون از جوابتون. مصاحبه ۶ آگوست بود و نقص مدارک رو ۱۹ آگوست تحویل دادم. به نظرتون با توجه به اینکه سفارت مدارک رو فرستاده آلمان امکان رد ویزا هست هنوز؟ نمره زبانم اکسپایر شده بود اما توی نامه پذیرش هیچ شرطی وجود نداشت.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)