نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 129 از 325 نخستنخست ... 2979119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139179229 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,281 تا 1,290 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

درود بر دوستان و مدیران عزیز،
    سوالاتی داشتم و امیدوارم که بتونید راهنماییم کنید. دانشگاه آیلسِ 6.5 میخواد ، و نمره ی من 6 بوده. که البته با اسکایپ یه مصاحبه ی 20 دقیقه ای داشتیم و در نهایت پدیرش دادن بهِم، اما به دلیل کافی نبودنِ زمان باقی مونده تا enrolement ،به ترم تابستون نرسیدم( و باید دوباره واسشون اپلای کنم).
    حالا، من از سفارت وقت مصاحبه گرفتم واسه حدود 1 ماهِ دیگه، اما اگر این نمره ی 6 آیلتس رو ندم، نقص مدرک میخورم قطعا.
    سوال اولم) نقص مدرکِ زبان موجب ردٍ درخواست ویزام نمیشه آیا؟

سوال دومم) اصلا به نظر شما همون نمره ی 6 رو اگر ارائه بدم، مشکل ساز میشه؟؟

چرا که توو سایت نوشته: " دقت کنید: اگر حتی یکی از مدارک کم باشد و یا عکس شما قدیمی باشد، به شما اجازه نخواهند داد تا مدارک خود را ارایه نمایید. این مورد درباره بورسیه ها هم صدق می کند." " هنگام ارایه درخواست ویزا باید تمام مدارک به طور کامل تکمیل شده و تمام گواهی ها ارایه داده شود. به این ترتیب روند کار تسریع می یابد. کمبود مدارک می تواند موجب رد درخواست شود.
    *** این رو هم لازم هست که اضافه کنم، توو نامه ی پدیرشی که تا همین ماهِ پیش معتبر بود و الان invalid محسوب میشه، هیچ صحبتی از نمره / مدرک زبان به عنوان شرط پذیرش، به میون نیومده. ( فقط 3 تا درس هست به عنوانِ شروط دانشگاه ،که گفته شده تا سال اول باید گدرونده بشن)من زمان اپلای برای دانشگاه فقط مدرک تافل iBT داشتم که چون کافی نبود نفرستادم( فقط تووی رزومه ام نمرات هر skill رو نوشته بودم). تنها در برگه ای جداگانه گفتم که در فلان تاریخ ثبت نام کردم واسه آزمون آیلتس.

سوال سوم)احیانا بین دوستان داشتید کسی رو که شزایط مشابه من -نقص مدرک زبان- رو داشته باشه و ویزا بهش داده باشن/ یا موجب رد درخواستش شده باشه؟

سوال چهارم) کنسل کردنِ وقت مصابحه با این شرایط منطقی به نطر میاد یا نه؟ اصلا شدنیِ با ایمیل به سفارت و درخواسِ کنسلی؟

سوال چهارم) بین مدرک کارشناسی که بهمن 91 بوده و الان که میخوام واسه ارشد اقدام کنم ، 2 سالی فاصله هست. که با انگلیسی و آلمانی و 2 تا مهارت تو رشته ی خودم پر شده. اینها رو هم ذکر کنم در انگیزه نامه؟
    متن پدیرش رو هم در زیر میارم:

Admission subject to conditions for the Sommersemester 2015
    Master's degree programme: ***** (Master of Science) with a Master of Science degree, semester 1

The admissions committee responsible has decided to admit you to the above mentioned Master's degree programme offered by*** University in the coming semester subject to conditions.
    Condition(s): The following qualification (s) has/have to be proven within one year at the latest after commencing your Master's degree
    programme:
    Engineering ***
    Engineering ***
    Diagnostic ***
    Please note that this letter of acceptance will become invalid if you do not fulfil the condition(s) within the stipulated time. In this case you are not allowed to begin or continue your studies and to obtain the Master's degree.
    You have to accept your study place by appearing in person for enrolment at *** on one of the dates mentioned on the enclosed information leaflet.
    Please make sure to bring along all relevant documents. Please bring along the attached enrolment form and complete the still missing information by hand.
    If you do not observe the deadline for application and enrolment, this letter of acceptance will become invalid and you will lose your study
    place.

Junior Member pedramab آواتار ها

دوستان این سایت سفارت چرا لیست تازه نمیده اصلا الان یه هفته بیشتر شد :|

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramab نمایش پست ها
    دوستان این سایت سفارت چرا لیست تازه نمیده اصلا الان یه هفته بیشتر شد :|
    بعضی مواقع 2 هفته یا بیشتر هم شده که شماره های جدید اعلام نکرده بستگی به آماده بودن یا نبودن ویزاها داره کاملا.

Junior Member

سلام دوستان
    یه موضوعی که هرچی من گشتم جوابی براش پیدا نکردم اینه: "معمولا موقع مصاحبه برای ویزای توریستی و دیدار از بستگان چه سولاتی میشه؟"
    سوالاتی که میکنن میتونه دلیلی برای رد شدن یا قبول دادن ویزا باشه؟
    من تجربم رو میگم شاید به درد کسی بخوره.
    هفته گذشته وقت سفارت داشتم برای ویزای دیدار از بستگان. مدارکه کاری ، حساب مالی ، بیمه و ... (خودم و خانومم) کامل بود فقط سند نداشتم.
    اولا کسی که از ما مصاحبه گرفت خیلی بد اخلاق بود و هر سری که میخواستم توضیحی بدم یا میگفت "نیازی به توضیح نیست مدارکتون هست ، یا میگفت من که در مورد این یا اون نپرسیدم" .
    در هر صورت ، کل سولاتی که از ما پرسید اینا بود:
    1) کارتون چیه ؟
    2) کجا کار میکنین ؟
    3) چند ساله اونجا کار میکنین؟
    4) این کسی که برایتون دعوتنامه داده کی هست؟
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    اگر دوستان تجربیات خودشون بگن ممنون میشم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

دوستان نمیدونم توی تاپیک درستی نوشتم یا نه.
    دیروز وقت سفارت داشتم. به من فرم امنیتی رو داد. گفتم چه تاثیری رو روند ویزا داره؟ گفت حداقل 2 ماه طول میکشه
    (من برای دکترای IT دانشگاه دورتمند اقدام کردم)
    چی کار کنم که زودتر انجام شه؟

پیش فرض پاسخ : پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mozhgank نمایش پست ها
    دوستان نمیدونم توی تاپیک درستی نوشتم یا نه.
    دیروز وقت سفارت داشتم. به من فرم امنیتی رو داد. گفتم چه تاثیری رو روند ویزا داره؟ گفت حداقل 2 ماه طول میکشه
    (من برای دکترای IT دانشگاه دورتمند اقدام کردم)
    چی کار کنم که زودتر انجام شه؟
    دیگه اصن لازم نیست کاری کنین چون فاید ه ایی نداره,منتظر باشین ایشالا زود جواب مثبت ویزاتون میاد.

سلام
    من 24 اسفند مصاحبه داشتم
    متاسفانه اصل مدارک تحصیلی همراهم نبود و کپی تایید شده رو داشتم
    افسر بهم گفت که باید حتما اصل مدارک رو ببرم تا پروندم بررسی بشه که من چهارشنبه همون هفته اصل مدارک تایید شده رو بردم
    سوالم اینه که کسایی که نقص مدرک میخورن چقدر پروسه ویزاشون طول میکشه؟
    از همون موقع که مدارک رو میدیم محاسبه میشه؟
    امروز دقیقا 7 هفته تموم شد که مدارک رو تحویل دادم
    لازمه که پیگیری کنم؟اگر آره از کجا و چطور؟
    Whenever I hear "It can't be done" I know that I'm close to success

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdiehbanoo نمایش پست ها
    سلام
    من 24 اسفند مصاحبه داشتم
    متاسفانه اصل مدارک تحصیلی همراهم نبود و کپی تایید شده رو داشتم
    افسر بهم گفت که باید حتما اصل مدارک رو ببرم تا پروندم بررسی بشه که من چهارشنبه همون هفته اصل مدارک تایید شده رو بردم
    سوالم اینه که کسایی که نقص مدرک میخورن چقدر پروسه ویزاشون طول میکشه؟
    از همون موقع که مدارک رو میدیم محاسبه میشه؟
    امروز دقیقا 7 هفته تموم شد که مدارک رو تحویل دادم
    لازمه که پیگیری کنم؟اگر آره از کجا و چطور؟
    جواب ویزا به خیلی چیزا بستگی داره مثلا اگه دکترا یا مستر مجدد باشید ممکنه تا 3 ماه هم طول بکشه. برای پیگیری همون شماره بخش روادید هست که تو سایت سفارت اومده ساعت 10 تا 11 صبح میتونید زنگ بزنید البته از 200 بار 1 بار شانس موفقیت هست اکثرا اشغاله اون شماره.

Junior Member pedramab آواتار ها

با سلا دوستان برای دریافت ویزا قبل تاریخ اولین مراجعه نمیشه رفت؟ چون ترم تابستان من شروع شده و ویزام هم اومده فقط نوشته تاریخ اولین مراجعه 06/15. چون ثبت نام مجدد تا 7/17 وقت داره یه جور دادن که فقط بتونم ثبت نام کنم اما کلاسی نمیتونم برم. راه حلی کسی داره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramab نمایش پست ها
    با سلا دوستان برای دریافت ویزا قبل تاریخ اولین مراجعه نمیشه رفت؟ چون ترم تابستان من شروع شده و ویزام هم اومده فقط نوشته تاریخ اولین مراجعه 06/15. چون ثبت نام مجدد تا 7/17 وقت داره یه جور دادن که فقط بتونم ثبت نام کنم اما کلاسی نمیتونم برم. راه حلی کسی داره ؟
    مراجعه کن حضوری همینو بهشون بگو صبح برو فکن رفتی ویزاتو بگیری برو تو و همینو توضیح بده به مسئول مربوطه چون ویزات اومده احتمال زیاد کارت راه میوفته

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)