نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 114 از 325 نخستنخست ... 1464104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124164214 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,131 تا 1,140 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

سلام دوستان. وقتی از امنیت با استاد تماس میگیرن معمولا چقدر بعدش ویزا آماده میشه؟11 هفته از در خواست هم گذشته

سلام دوستان
    چرا سایت نتایج مثبت انقدر دیر آپدیت میشه؟
    آیا حضوری برم می تونم جوابی بگیرم؟

دوستان من زنگ زدم به Auslanderbehorder شهرم و گفت شما اسمتون تو سایت ما هست ولی سفارت هنوز مدارک شما رو برای ما پست نکرده. وقتی سفارت مدارک رو پست کنه برای ما ما 2 3 هفته ای انجام میدیم کاراتون رو.
    من فردا میرم سفارت که ببینم میشه کاری کرد.
    ولی اگر کسی موردی مشابه من داشته ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member

کسی مطلع هست که ملاحظلاتی که نوشته شده تو برگه ای که بعد تحویل مدارک می دن بهمون ، چه معنی می ده ؟

Junior Member

سلام دوستان، یه سوال فوری. امروز بعد از سه ماه که از درخواستم گذشته، از سفارت زدن که فاصله حدود دو سال که از فارغ تحصیلیت میگذره چکار میکردی! من بیشتر کار پژوهشی با استاد دوران ارشدم (البته از راه دور) و یادگیری مهارتهای جدید (در منزل) رو تمرین میکردمو بعضی وقتا تدریس خصوصی و البته بیشتر اوقات دنبال اپلای کردن یه پوزیشن خوب. حالا بنظرتون همینا رو بنویسم خوبه و هیچ نکته منفی توش نیس؟اگه چیزی باید اضاف کنم لطفا راهنمایی کتید ممنون میشم سریع جوابمو بدید گفتن سریع بفرس

Junior Member

من امروز فهمیدم یه جا تو تاریخ CV اشتباه کردم. چند سال پیش من تافل دادم و الان اکسپایر شده ولی تاریخ سالشو اشتباه نوشتم حالا یعنی ریجکت می شم ؟

در ضمن یه مدرک معادل کاردانی دارم به جز لیسانسم که همه چیش تایید شده ولی معدل نداره روز مصاحبه هم پرسیدن چرا معدل نداره منم گفتم نمیدونم بعد گفتن خوب ریز نمراتش کو ؟ گفتم خوب تو کارنامه کارشناسیم اونا که معادل سازی زدن درسایی هستن که تو کاردانی پاس کردم. بازم پرسید معدلت چند بوده خوب ؟ من گفتم یادم نمیاد واقعا ولی فکر کنم ... این ... حدود باشه و بعد هم همونو نوشت البته واقعا هم اون درسای معادل سازی شده همون قدر می شه با اختلاف ده صدم... حالا به نظرتون این مشکل ایجاد می کنه ؟

من کلا هم همیشه درگیر کارای هنری بودم مثل موسیقی و شعر نوشتن و ترجمه و نقد نوشتن که هیچ کدوم رسمی چاپ نشدن و البته مربوطن به رشتم. حالا با این حساب من اصلا شانسی دارم برای ویزا؟ خودم فکر می کنم دارم چون همرو واضح و مختصر تو cv و انگیزنامم نوشتم و البته از نحوه نگارشم تو انگیزه نامه واضحه که من اهل نوشتن هستم وهدفم هم نویسنده شدنه در آینده. شما دوستان چه فکر می کنید ؟

Junior Member

سلام
    امروز بعد از ۲۸ روزی که از مصاحبه گذشته از سفارت زنگ زدن و گفتند که ما پروندتو به جریان انداختیم اما نامه پذیرشت امضا نداره آقای کنسول گفته به دانشگاتون بگو بفرسته که اگه مهاجرت گیر داد ما بفرستیم واسشون.
    منم چون قبلا اینکار رو کرده بودم گفتم دارم و اونم گفت شهرستانی گفتم بله. گفت خوب به visa-info ایمیل کن نامتو. گفتم چشم بعد پرسیدم چقدر طول میکشه؟ گفت نمیدونم خدافظ
    حالا بعنی بعد از ۱ ماه تازه به جریان انداختن؟ پس کی دیگه میخواد بیاد؟ من ۱ آپریل باید اونجا باشم. کسی از دوستان سنسی در این مورد نداره؟؟
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sisi65 نمایش پست ها
    سلام دوستان، یه سوال فوری. امروز بعد از سه ماه که از درخواستم گذشته، از سفارت زدن که فاصله حدود دو سال که از فارغ تحصیلیت میگذره چکار میکردی! من بیشتر کار پژوهشی با استاد دوران ارشدم (البته از راه دور) و یادگیری مهارتهای جدید (در منزل) رو تمرین میکردمو بعضی وقتا تدریس خصوصی و البته بیشتر اوقات دنبال اپلای کردن یه پوزیشن خوب. حالا بنظرتون همینا رو بنویسم خوبه و هیچ نکته منفی توش نیس؟اگه چیزی باید اضاف کنم لطفا راهنمایی کتید ممنون میشم سریع جوابمو بدید گفتن سریع بفرس
    سلام آره همینارو بنویس. اصن مشکلی پیش نمیاد.

Junior Member

سلام من برای دکترای رباتیک از DFG فاند دارم و ۴ ماه پیش برای ویزا اقدام کردم
    ۲ ماه پیش با استادم تماس گرفتند و حدود ۱ ماه پیش هم جواب مثبت اداره ی امنیتم اومده
    ولی ۱ ماه که سفارت جواب روشنی به من نمی ده! هر بار زنگ می زنم یا حضوری می رم یارو کلی تعجب می کنه، یه چند دقیقه ای با تلفن با یکی دیگه صحبت می کنه و بعدش می گه که "صبر کنید، جواب مثبت امنیت اومده ولی شما یه هفته صبر کنید"
    حالا استادم هم هی ایمیل می ده که کجایی؟
    به نظر شما رفتار سفارت چرا این قدر عجیبه؟ کسی حدسی داره که کار من کجا گیر کرده؟ و یا دارن چی رو چک می کنن؟

Junior Member

سلام،
    سوال مهم دارم، کسی میدونه که استعلامی که بابت ویزای دکتری از اداره مهاجرت شهر مربوطه می کنن بابت چیست؟ چطور ممکن است جواب این استعلام، منفی باشد؟
    خواهش می کنم اگر کسی اطلاعاتی در این زمینه داره راهنمایی کنه.
    ممنونم.
    ویرایش توسط sepidehreg : February 5th, 2015 در ساعت 04:11 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)