نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 111 از 325 نخستنخست ... 1161101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121161211 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,101 تا 1,110 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

بله پاسپورت قدیمی و جدید رو در روز تحویل ویزا می برید و اونها استعلام میگیرن و ویزا رو تو پاسپورت جدیدتون میزنن

نقل قول نوشته اصلی توسط liidaa نمایش پست ها
    سلام
    برای تمدید پاسپورت می تونیم در بازه ی زمانی بعد از مصاحبه که منتظر خبر از طرف سفارت هستیم، اقدام کنیم؟
    "Formblattantrag" همون اپلیکیشن فرم ها و مدارکی که به سفارت دادیم روز مصاحبه؟ این مدارک بعد از بیش از 5 هفته هنوز به Aliens department نرسیده
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    بله پاسپورت قدیمی و جدید رو در روز تحویل ویزا می برید و اونها استعلام میگیرن و ویزا رو تو پاسپورت جدیدتون میزنن
    برای دوست من این پروسه حدود 1 تا 2 هفته طول کشید. روزی که رفت ویزاشو بگیره وقتی پاسپورت جدیدشو داد، بهش گفتن که هفته دیگه باهات تماس می گیریم که یکم بیشتر از 1 هفته شد (حتما به خاطر چند تا استعلام).

بعد از گذشت 4.5 ماه از درخواست ویزای ما، هنوز سفارت میگه که جواب امنیت نیومده و باید منتظر باشیم
    یک سوال داشتم آیا اگر جواب امنیت دو ماه دیگه بیاد من می تونم با بردن نامه ادمیشن سال 2015 ویزا رو بگیرم یا دوباره باید برم مصاحبه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    بعد از گذشت 4.5 ماه از درخواست ویزای ما، هنوز سفارت میگه که جواب امنیت نیومده و باید منتظر باشیم
    یک سوال داشتم آیا اگر جواب امنیت دو ماه دیگه بیاد من می تونم با بردن نامه ادمیشن سال 2015 ویزا رو بگیرم یا دوباره باید برم مصاحبه؟؟
    بله با بردن ادمیشن 2015 ویزاتونو میدن هیچ مشکلی نیست مصاحبه نمیخواد چون دنباله همون درخواست ویزاتونه کار جدیدی نیاز نیست انجام بشه

سلام
    دوستان 2 هفته پیش از سفارت با من تماس گرفتن که پذیرش جدید و نامه تمکین مالی جدید ببرم سفارت. در واقع دو جواب امنیت و مهاجرت مثبت بوده ولی چون از ترم خیلی گذشته اینارو خواستن. نامه پذیرش جدید من (واسه ترم بعد) حدودا 1 ماه دیگه دستم می رسه (با تقریب خوبی دانشگاه تا هفته اول ژانویه تعطیله). به نظرتون اینکه 1 ماه و نیم طول میکشه از تماسشون تا نامه رو ببرم مشکلی پیش نمیاد؟ البته شروع ترمم 3 ماه دیگه است. در ضمن از کدوم در باید برم تو تا این مدارک رو بدم؟ باید تو صف اطلاعات وایستم؟

Junior Member

سلام دوستان
    کسی میدونه جواب نهایی سفارت واسه ویزا، چقدر بعد از جواب اداره مهاجرته؟

Junior Member

من امروز رفتم باجه اطلاعات و خانومه باز هم گفت جوابی نیومده ولی بعدش گفت که تو هفته ذیکه سایت رو چک کن. این یعنی چه بنظرتون؟ جوابم مثبته یعنی؟

Junior Member

سلام دوستان.
    امروز ویزای من اومد.من و همسرم باهم اقدام کردیم.حالا جلوی بارکد من 1شماره پرونده هست تو پرانتز که البته شماره پرونده همسرم نیست.این مال چیه؟

من برای مستر اقدام کردم افیسر بهم گفت هفته 6-7 سایت رو چک کن ...... امروز هفته هفتم است و خبری نیست به سفارت هم هفته 6 ایمیل دادم گفتند دارن بررسی می کنن
    Zivaralam

نقل قول نوشته اصلی توسط Atefe_165n نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    امروز ویزای من اومد.من و همسرم باهم اقدام کردیم.حالا جلوی بارکد من 1شماره پرونده هست تو پرانتز که البته شماره پرونده همسرم نیست.این مال چیه؟
    قبلا احتمالا مجدد نرفتی باجه اطلاعات و بهت بارکد جدید داده باشند؟
    مشکلی نیست شما برو ویزات رو بگیر.
    تاپیک اعلام نتیجه ی ویزای دکتری

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)