نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 324 از 325 نخستنخست ... 224274314315316317318319320321322323324325 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,231 تا 3,240 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

سلام دوستان روز بخیر ببخشید ایمیل اولیه ای که بعد از ثبت نام برای وقت دانشجویی شامل reference number بود و از سفارت گرفته بودم پاک شده حالا باید چی کنم؟ باید لغو کنم دوباره وقت بگیرم؟ یا مشکلی نیست زمانی که نوبتم بشه دوباره محتوای اون ایمیل برام ارسال میشه؟

Junior Member

سلام
    دیگه اون ایمیل مورد نیازتون نیست مگر اینکه بخواین وقتتون رو کنسل کنید که چون لینک کنسلی داخلش بوده بهش نیاز دارید.

Moderator

رشته و دانشگاه
    MSc MIS - Shiraz University

سلام
    شما یکبار به اشتباه از اینباکس پاک کردید بعد دوباره به اشتباه سطل زباله ایمیلتون رو هم پاک کردید ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti_a نمایش پست ها
    سلام دوستان روز بخیر ببخشید ایمیل اولیه ای که بعد از ثبت نام برای وقت دانشجویی شامل reference number بود و از سفارت گرفته بودم پاک شده حالا باید چی کنم؟ باید لغو کنم دوباره وقت بگیرم؟ یا مشکلی نیست زمانی که نوبتم بشه دوباره محتوای اون ایمیل برام ارسال میشه؟

Junior Member

سلام به همه دوستان

من برای یک پوزیشن در مقطع دکترا از یکی از دانشگاه های آلمان پذیرش گرفتم. پذیرش به صورت فول فانده.

در چک لیست مدارک مورد نیاز سفارت، مدرک زبان آلمانی به چشمم خورد اگه درست دیده باشم. من تافل دارم و مقطع تحصیلیم به زبان انگلیسیه. باید حتما مدرک زبان آلمانی بگیرم؟

دوم : با توجه به اینکه فاند دارم، بازم باید گواهی تمکن مالی داشته باشم؟ یعنی یه مبلغ مشخصی تو حسابم باشه و با خودم ببرم اونجا بذارم بانک؟

پیشاپیش ممنونم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط kiaa90 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

من برای یک پوزیشن در مقطع دکترا از یکی از دانشگاه های آلمان پذیرش گرفتم. پذیرش به صورت فول فانده.

در چک لیست مدارک مورد نیاز سفارت، مدرک زبان آلمانی به چشمم خورد اگه درست دیده باشم. من تافل دارم و مقطع تحصیلیم به زبان انگلیسیه. باید حتما مدرک زبان آلمانی بگیرم؟

دوم : با توجه به اینکه فاند دارم، بازم باید گواهی تمکن مالی داشته باشم؟ یعنی یه مبلغ مشخصی تو حسابم باشه و با خودم ببرم اونجا بذارم بانک؟

پیشاپیش ممنونم.

سلام
    قبلا که این طوری بود که سفارت همون مدارکی رو می خواست که برای پذیرش دانشگاهتون لازم بود. یعنی اگر قرار بود به انگلیسی تحصیل کنین، لازم نبود مدرک آلمانی بدین. الانم تا جایی که اطلاع دارم این قانون تغییری نکرده.
    شما باید نشون بدین که همون سالی ده هزار و خورده ای رو دارین. اگر فاندتون بیشتر از مبلغی هست که سفارت برای تمکن لازم داره (همون ده هزار و خورده ایه الان فکر کنم)، خیر، نیازی به گواهی تمکن مالی ندارین. در واقع، به عنوان گواهی تمکن مالی، باید همون برگه ی فاندتون رو به سفارت ارائه بدین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

سلام دوستان،
    کسی از روند گرفتن وقت سفارت اطلاعی داره برای ویزای جاب سیکر 2 سال پیش ثبت نام کردم ولی هنوز برای وقت سفارت نوبت ام نشده که علت اش این بود به خاطر کرونا سفارت تعطیل بود و ویزا نمیداد، کسی اطلاعی نداره که آیا شروع به دادن وقت کردن یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gmsara نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    کسی از روند گرفتن وقت سفارت اطلاعی داره برای ویزای جاب سیکر 2 سال پیش ثبت نام کردم ولی هنوز برای وقت سفارت نوبت ام نشده که علت اش این بود به خاطر کرونا سفارت تعطیل بود و ویزا نمیداد، کسی اطلاعی نداره که آیا شروع به دادن وقت کردن یا نه؟
    سلام، من هم ایمیل سوم رو برای مصاحبه دریافت کرده بودم ولی به همین دلیل متاسفانه بی نتیجه مونده و دیگه خبری نیست! ولی ظاهرا به کسایی که مصاحبه رفتن ویزا دارن میدن.

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام وقت برای بیومتریک ویزای استرالیا بگیرم که محلشم تویه تهرانه ولی باید از سایت vfsglobal وقت بگیرم که سایتش هی ارور میده و نمیتونم وقت بگیرم. راه حل پیشنهادی دارید?

Junior Member

سلام دوستان، من از یه دانشگاه آلمان برای پست داک پذیرش دارم و فاند هم از طرف استاد آلمانی هست.
    - آیا برای پست داک هم باید از ویزامتریک وقت بگیرم؟
    - کسی اطلاعی داره که الان چقدر طول میکشه تا نوبت سفارت بدن و چقدر طول میکشه تا ویزا صادر بشه؟ (رشته ام جزو رشته های خاص هست ولی چند سال پیش برای فرصت مطالعاتی در دوره دکترا آلمان بودم.)
    - آیا با داشتن فاند از آلمان امکان دریافت سریعتر نوبت سفارت هست؟
    اگر کسی اطلاعی داره واقعا ممنون میشم لطف کنید و راهنماییم کنید. به سفارت چند هفته هست ایمیل زدم ولی جوابی نگرفتم.

Junior Member

سلام. ببخشید شما جواب سوالاتتون رو گرفتید؟ من همین سوالات رو دارم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)