نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 184 از 325 نخستنخست ... 84134174175176177178179180181182183184185186187188189190191192193194234284 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,831 تا 1,840 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng, University of Tehran

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

من دیروز زنگ زدم سفارت گفتن هفته ی پیش جواب مثبت امنیت اومده منتظر جواب اقامتن. ازشون پرسیدم خب کی میاد جوابش گفتن نمیدونیم. مگه کسایی که فاند دارن باز هم در گیر اقامت میشن و اینکه کسی اطلاع داره چقدر ممکنه طول بمشه این پروسه و آیا احتمال ریجکت از اقامت هست؟
    یه سوال دیگه اینکه احتمالا سفارت قرارداد جدید با تاریخ جدید میخواد از من آیا باید به استاد بگم هارد کپی بفرسته؟ یا اسکن و ایمیل هم قبول میکنن؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    geomathics and geodesy engineering -university of Tehran

سلام دوستان.
    خوشبختانه این هفته شماره پرونده من تو لیست سفارت بود. فقط یه سوال راجع به ستون آخر داشتم. اونجا که زده اولین تاریخ مراجعه برای دریافت ویزا. قبل اون نمی تونم برم ویزامو بگیرم؟ لطفا جواب بدید ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik

معلومه که نمیشه دیگه . اولین تاریخ مراجعه اس . لطفا در قسمت اعلام نتایج ویزا مشخصاتتون رو وارد کنید
    اگر نمی ترسیدی چکار می کردی ؟ این سوالی است که باید همواره در لحظه ی انتخاب از خودتون بپرسید .
    آنچه که از آن می ترسید ، هرگز به آن بدی که تصور می کنید نیست !
    ترس را پشت سر بگذار تا بتوانی احساس آزادی کنی !

دوستان من الان زنگ زدم سفارت،28 آپریل مصاحبه داشتم، گفت جواب 25 می اومده ولی باید صبر کنی این هفته احتمالا باهاتون تماس میگیرن یا لیست رو چک کنین آپدیت شد.
    الان این یعنی چی؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik

نقل قول نوشته اصلی توسط sarvenaz_m92 نمایش پست ها
    دوستان من الان زنگ زدم سفارت،28 آپریل مصاحبه داشتم، گفت جواب 25 می اومده ولی باید صبر کنی این هفته احتمالا باهاتون تماس میگیرن یا لیست رو چک کنین آپدیت شد.
    الان این یعنی چی؟؟
    امروز باز لیست جدید رو زدن . یعنی ۲۹ می ماه . احتمالا شماره پروندتون هست اینبار. خبر بدید
    اگر نمی ترسیدی چکار می کردی ؟ این سوالی است که باید همواره در لحظه ی انتخاب از خودتون بپرسید .

نقل قول نوشته اصلی توسط Ab0ozar نمایش پست ها
    امروز باز لیست جدید رو زدن . یعنی ۲۹ می ماه . احتمالا شماره پروندتون هست اینبار. خبر بدید
    نه متاسفانه بازم نبود...استرس گرفتم
    حالا منتظرم باز آپدیت شه یا این هفته زنگ بزنن...اگه نه احتمالا برم سفارت بپرسم.البته 3-4 نفر دیگه هم مثل من هستن با همین شرایط که با سفارت تماس گرفتن گفتن خودمون زنگ میزنیم.
    شما ویزاتون اومد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik

نه متاسفانه بازم نبود...استرس گرفتم
    حالا منتظرم باز آپدیت شه یا این هفته زنگ بزنن...اگه نه احتمالا برم سفارت بپرسم.البته 3-4 نفر دیگه هم مثل من هستن با همین شرایط که با سفارت تماس گرفتن گفتن خودمون زنگ میزنیم.
    شما ویزاتون اومد؟
    من که هنو خیلی زوده ، من ۱۷ می مصاحبه داشتم . خب دوباره زنگ بزنید بهشون و بگید که لیست هم ۲۹ ام به روز شده ، ولی شماره من نبود. !!! حتما جواب میدن دیگه

دوستان من باز زنگ زدم سفارت گفتن جواب از آلمان اومده ولی پرونده ات دست کنسول هست فردا تماس بگیر قطعی بگیم...این یعنی چی؟خوبه یا بد؟
    و اینکه پرسیدم جواب اداره اقامت چی بوده گفت نمیدونم تو پذونده اس که دست کنسوله....کسی تا حالا اینجوری شده؟؟
    پرونده همه بعد از جواب اداره اقامت میره زیر دست کنسول؟.....
    توروخدا یکی راهنمایی کنه من دارم سکته میکنم

Junior Member

سلام به همگی
    کسی اخیرا شنیده که دانشجوی رشته مهندسی شیمی ویزا گرفته باشه؟
    ظاهرا بحث امنیتیش رو خیلی زیاد کردن. من 6 ماهه منتظره جوابم

Junior Member

دوستان من باز زنگ زدم سفارت گفتن جواب از آلمان اومده ولی پرونده ات دست کنسول هست فردا تماس بگیر قطعی بگیم...این یعنی چی؟خوبه یا بد؟
    و اینکه پرسیدم جواب اداره اقامت چی بوده گفت نمیدونم تو پذونده اس که دست کنسوله....کسی تا حالا اینجوری شده؟؟
    پرونده همه بعد از جواب اداره اقامت میره زیر دست کنسول؟.....
    توروخدا یکی راهنمایی کنه من دارم سکته میکنم
    خودتو نگران نکن بی خودی. همه میره زیر دست کنسول. جواب مثبتت اومده دیگه. استرس داری چرا؟!!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)