نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 144 از 325 نخستنخست ... 4494134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154194244 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,431 تا 1,440 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

الان هفته هاست کسی تو اعلام نتایج دکترا چیزی اعلام نکرده... یعنی هیچ کس ویزاش نیومده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farazfa نمایش پست ها
    الان هفته هاست کسی تو اعلام نتایج دکترا چیزی اعلام نکرده... یعنی هیچ کس ویزاش نیومده؟
    دوست من هر هفته حداقل 20 تا 30 بارکد اعلام میشه ولی در مجموع شاید 2 یا 3 نفر نتیجه رو اینجا اعلام میکنن یعنی ممکنه خیلی ها هم اصلا تو وب سایت عضو نباشن.

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_gdc نمایش پست ها
    دوست من هر هفته حداقل 20 تا 30 بارکد اعلام میشه ولی در مجموع شاید 2 یا 3 نفر نتیجه رو اینجا اعلام میکنن یعنی ممکنه خیلی ها هم اصلا تو وب سایت عضو نباشن.
    من واقعا تاسف میخورم وقتی میبینم خیلی از کاربران فروم تا قبل از گرفتن نتایجشون بسیار فعال هستن و سوال میپرسن و پیام خصوصی میدن ولی وقتی نتایج اپلای و ویزاشون میاد چه مثبت باشه چه ریجکت نمیان اینجا اعلام کنند !! امیدوارم به پاس کمکهایی که قبلا از اینجا گرفتن نتایج خودشون رو در سایت ثیت کنن تا آیندگان هم بتونند استفاده کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط farazfa نمایش پست ها
    راستی میتونی بار کدهای جدید که میاد رو نگاه کنی اونی که ازشون stip خواسته شده حتما دکترا یا فرصت مطالعاتی هستن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_gdc نمایش پست ها
    راستی میتونی بار کدهای جدید که میاد رو نگاه کنی اونی که ازشون stip خواسته شده حتما دکترا یا فرصت مطالعاتی هستن.
    ممنونم من نزدیک ۴ ماهه که گذشته و ۲ ماهه که با استادم تماس داشتن ولی هیچی به هیچی. اگه تا ۲۵ روز دیگه نیاد بورسمو از دست میدم. واسه دانشگاه گوتینگن پذیرش دارم

دوستان سلام
    یه سوال داشتم.من تاریخ مصاحبه ام 7 جولای بودش تقریبا20الی23روز پیش.به نظر شما تا این تاریخ باید انتظار داشته باشم بیاد جواب ویزام یا نه
    چون بعضی شماره پرونده ها هستن که شمارشون بیشتر از من جوابشون اومده!!!!!!!!!
    ممنون میشم کسی اطلاعی داره بگه

Junior Member

بستگی به رشته و مقطع تحصيلیتون داره. ممکنه تا چند ماه هم بشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط Legionnaire نمایش پست ها
    دوستان سلام
    یه سوال داشتم.من تاریخ مصاحبه ام 7 جولای بودش تقریبا20الی23روز پیش.به نظر شما تا این تاریخ باید انتظار داشته باشم بیاد جواب ویزام یا نه
    چون بعضی شماره پرونده ها هستن که شمارشون بیشتر از من جوابشون اومده!!!!!!!!!
    ممنون میشم کسی اطلاعی داره بگه

سلام
    یه سوال دارم ، برای وقتی که سفارت وقت ویزا و ارائه مدرک میده باید بلیط رفت و برگشته سفر هم زودتر تهیه کنیم و همراهمون داشته باشیم یا خیر ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم کامپیوتر - صنعتی امیر کبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط ZOhrehEshghi نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال دارم ، برای وقتی که سفارت وقت ویزا و ارائه مدرک میده باید بلیط رفت و برگشته سفر هم زودتر تهیه کنیم و همراهمون داشته باشیم یا خیر ؟
    نه، تو لیست مدارکی که سفارت برای ویزای دانشجویی نوشته همچین چیزی نیست. من مصاحبه رفتم و همچین چیزیم نخواستن.

Junior Member

سلام دوستان

من جواب ویزام اومده و تاریخ اولین مراجعه رو یک ماه دیگه زده این یعنی من باید از تاریخ گفته شده به بعد به سفارت مراجعه کنم یا میتونم الان برم و اونها فقط تاریخ شروع ویزا رو برای یک ماه دیگه می زنند؟ و یه سوال دیگه هم دارم من نامه پذیرشم با پست برام از طریق دانشگاه به دلایلی پست نشده و فقط پی دی افی که برام میل شده بود (البته مهر و امضا داشت) برای روز مصاحبه بردم حالا با وجود اینکه نامه پذیرش رو جزو مدارک خواسته شده برای گرفتن ویزا برای من نزده بازم ممکنه که از من نامه اصلی رو بخوان؟

پیشاپیش ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)