نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 103 از 325 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113153203 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

من نتیجه ویزام اومده. باید دعوت نامه ی جدید با تایخ جدید ببرم (26 اکتبر میرم برای گرفتن ویزام). از طرفی چون ویزای همسرم نیومده میخوام کم دیر تر تاریخ بزنم شاید مال ایشونم بیاد (حدود 1 دسامبر) ایا این مشکلی ایجاد میکنه؟ چون از تاریخ گرفتن ویزا تا تاریخ دعوت نامه یک ماه فاصله است

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی- دانشگاه تهران

سلام دوستان
    بارکد من اعلام شده. دعوتنامه جدیدی ازم خواستن که استادم واسه ژانویه زده. هفته دیگه میخوام برم ویزام رو بگیرم. آیا از الان باید بلیط رزرو کرده باشم تا ویزا رو بهم بدن یا همون بیمه کافیه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mitti نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بارکد من اعلام شده. دعوتنامه جدیدی ازم خواستن که استادم واسه ژانویه زده. هفته دیگه میخوام برم ویزام رو بگیرم. آیا از الان باید بلیط رزرو کرده باشم تا ویزا رو بهم بدن یا همون بیمه کافیه؟؟
    بلیط که نمی خواد همون بیمه کافیه شما مراجعه کن چیزای که خواستن تحویل بده ولی ویزا رو الان تو پاست نمیزنن اگه قرار ژانویه بری میگن برو 1 ماه قبل رفتنت مراجعه کن ویزاتو بزنیم تو پاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    material science and engineering/تربیت مدرس

سلام دوستان .وويزاي من 3 ماه هست كه نيومده .اونايي كه ويراشون اومده بگن كه چقد طول كشيده ....

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
    سلام دوستان .وويزاي من 3 ماه هست كه نيومده .اونايي كه ويراشون اومده بگن كه چقد طول كشيده ....
    سلام. اگر برای دکتری یا مستر دوم اقدام کردید که دیگه دست اداره امنیته و اصلاً مشخص نیست کی جواب بدن؛ ولی اکثراً دیگه بعد سه چهار ماه جواب رو میدن گرچه دوستانی هم بوده اند که تا شش ماه هم طول کشیده کارشون... تو این مدت اصلاً پیگیری نکردید؟

سلام دوستان
    من ار آخن پذیرش گرفتم و برای ویزا اقدام کردم و دانشگاه هم برای کارهای سفارت تا آخر اکتبر به من وقت ثبت نام داده. ویزای من حدود یک ماه و نیم پیش آماده شده ولی برای دریافتش گفتن باید مدرک زبان تست داف رو هم ارائه بدم. من هم تازه همین دیروز کارنامه تست دافم حاضر شده با نمره ( L:4 Sch. :4 H:3 M:3 ) . باتوجه به اینکه در نامه پذیرش اومده من باید نمره 4*4 تست داف ارائه بدم واسه ثبت نام دانشگاه ( طبق روال معمول دانشگاه ها ) ، آیا این باعث میشه که ویزامو بهم ندن ؟ چیکار باید بکنم به نظرتون ؟ برم سفارت مدارکمو بدم برای تحویل ویزا ؟ کسی هست اصلا طرف حساب بشه و بشه بهش توضیحی داد ؟
    ** یه نکته اینه که آخن نامه های پذیرششو تمدید نمیکنه برای ترم بعد و اینکه منم تا یک هفته دیگه زمانم برای ثبت نام تموم میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط freshlife1989 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ار آخن پذیرش گرفتم و برای ویزا اقدام کردم و دانشگاه هم برای کارهای سفارت تا آخر اکتبر به من وقت ثبت نام داده. ویزای من حدود یک ماه و نیم پیش آماده شده ولی برای دریافتش گفتن باید مدرک زبان تست داف رو هم ارائه بدم. من هم تازه همین دیروز کارنامه تست دافم حاضر شده با نمره ( L:4 Sch. :4 H:3 M:3 ) . باتوجه به اینکه در نامه پذیرش اومده من باید نمره 4*4 تست داف ارائه بدم واسه ثبت نام دانشگاه ( طبق روال معمول دانشگاه ها ) ، آیا این باعث میشه که ویزامو بهم ندن ؟ چیکار باید بکنم به نظرتون ؟ برم سفارت مدارکمو بدم برای تحویل ویزا ؟ کسی هست اصلا طرف حساب بشه و بشه بهش توضیحی داد ؟
    ** یه نکته اینه که آخن نامه های پذیرششو تمدید نمیکنه برای ترم بعد و اینکه منم تا یک هفته دیگه زمانم برای ثبت نام تموم میشه
    سلام دوست عزیز:
    وقتی تو نامه پذیرشت ذکر کرده چه نمره ای لازمه به این منظوره که اگه این نمره رو کسب نکنی نمی تونی ویزا بگیری و اینکه دانشگاه هم ثبت نامت نیکنه، تنها راه ممکن اینه که با دانشگاه صحبت کنی که یه دوره زبان برات تو نامه پذیرشت قید کنه، مثلا یه تبصره بزنه که ما به نمره 4*4 احتیاج داریم اگر دانشجو این نمره رو کسب نکنه یک ترم زبان آلمانی در دانشگاه می خونه بعد ثبت نام میشه.
    در غیر این صورت کاری نمیشه کرد.

دوستان کسی آدرس ایمیل اداره مهاجرت مونیخ رو داره ، ؟
    و اینکه باید فرم آنلاین پر کرد یا اینکه میشه ایمیل فرستاد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    material science and engineering/تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط keinman نمایش پست ها
    سلام. اگر برای دکتری یا مستر دوم اقدام کردید که دیگه دست اداره امنیته و اصلاً مشخص نیست کی جواب بدن؛ ولی اکثراً دیگه بعد سه چهار ماه جواب رو میدن گرچه دوستانی هم بوده اند که تا شش ماه هم طول کشیده کارشون... تو این مدت اصلاً پیگیری نکردید؟
    من برای دوره ی تحقیقاتی تو دوره ی ارشدمه که میرم. الان خودم ارشد تهرانم ...

Junior Member

سلام. دوستان من از اصفهان دارم میام تهران نامه اعتراض رو فردا صب تحویل بدم.

کسی از دوستان هست که فردا حدود 4 5 بره سفارت؟ من میترسم دیر برسم نوبت گیرم نیاد. میخواستم بگم اسم من رو هم بنویسه

ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)