نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 155 از 325 نخستنخست ... 55105145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165205255 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,541 تا 1,550 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط Behtan نمایش پست ها
    دوستان ، من اسمم توی لیست آپدیت شده ی 27 آگوست هست ، اما جلوش تاریخی برای دریافت ویزا نزده و سفیده . این معنی‌ش چیه؟ کسی می‌دونه؟
    یعنی هر موقع بخوای می تونی برا گرفتن ویزات مراجعه کنی سفارت. اگه میشه تو قسمت نتایج ویزا هم بگو که کی اقدام کردی برای کدوم شهر و ویزات چند وقته اومده.

Junior Member

سلام دوستان,

می خواستم بپرسم کسی اطلاع داره تاریخ شروع ویزا رو حداکثر چند روز قبل از تاریخ روز حضور بر اساس پذیرش میشه زد؟ میشه واسه تحویل ویزا ازش بخوام ۲۵ روز زودتر از تاریخ پذیرش برام بزنه؟

من 3 هفته شنیدم

سلام دوستان

دو روز پیش (سه شنبه، 1 سپتامر) از سفارت تماس گرفتند و گفتند که کنسول ازتون میخواد تا برای ما گواهی ثبت نام از دانشگاه بیارید و تحویل باجه نقص مدارک بدید (بنده با پذیرش زبان دانشگاه Kassel اقدام کردم و تاریخ امتحان تعیین سطح 8 آگوست و تاریخ شروع کلاس ها 19 آگوست هستش)، هر چی به اون خانم گفتم من تازه میخوام برم اونجا و ثبت نام کنم زیر بار نرفت و گفت به هر حال کنسول این نامه رو الان ازتون میخواد. لازم به ذکره روزی که رفتم برای مصاحبه (25 آگوست) آفیسر گفت چرا تو نامه پذیرشت تاریخ شروع کلاس رو نزده (تو پذیرش فقط نوشته WS 2015/16). من هم گفتم که توسایت تاریخ ها رو اعلاکرده و بهش گفتم که برای تعیین سطح باید 8 اکتبر اونجا باشم. حالا ظاهرا کنسول زیر بار نرفته و خواسته که براشون گواهی ثبت نام امتحان رو ببرم.
    متاسفانه خود ثبت نام آزمون تعیین سطح دانشگاه هفت خان رستمه. من هنوز درگیر ثبت نام هستم، سامانه پرداختشون دچار مشکل شده.
    فردا و پس فردا (جمعه و شنبه) که سفارت تعطیله. من این نامه رو یکشنبه ببرم برای باجه نقص مدارک ازم قبول میکنند؟ دیر نیست؟ اصلا با این اوصاف به این ترم میرسم؟

Junior Member kulak آواتار ها

سلام
    کسی میدونه اگه بیشتر از 6 ماه از تاریخ مصاحبه سفارت برای ویزای دانشجویی دکترا بگذره چطور میشه پیگیر شد؟

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kulak نمایش پست ها
    سلام
    کسی میدونه اگه بیشتر از 6 ماه از تاریخ مصاحبه سفارت برای ویزای دانشجویی دکترا بگذره چطور میشه پیگیر شد؟
    سلام
    تا جایی که یادمه اگه فرم امنیتی پر کرده باشین بعد شش ماه سفارت می تونه اون رو پیگیری کنه و فقط شما باید با سفارت تماس بگیرین و اونها رو مطلع کنین.
    Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover
    H. Jackson Brown Jr. - P.S. I Love You

.When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile
    Unknown

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط AAARRREEEFFF نمایش پست ها
    سلام دوستان

دو روز پیش (سه شنبه، 1 سپتامر) از سفارت تماس گرفتند و گفتند که کنسول ازتون میخواد تا برای ما گواهی ثبت نام از دانشگاه بیارید و تحویل باجه نقص مدارک بدید (بنده با پذیرش زبان دانشگاه Kassel اقدام کردم و تاریخ امتحان تعیین سطح 8 آگوست و تاریخ شروع کلاس ها 19 آگوست هستش)، هر چی به اون خانم گفتم من تازه میخوام برم اونجا و ثبت نام کنم زیر بار نرفت و گفت به هر حال کنسول این نامه رو الان ازتون میخواد. لازم به ذکره روزی که رفتم برای مصاحبه (25 آگوست) آفیسر گفت چرا تو نامه پذیرشت تاریخ شروع کلاس رو نزده (تو پذیرش فقط نوشته WS 2015/16). من هم گفتم که توسایت تاریخ ها رو اعلاکرده و بهش گفتم که برای تعیین سطح باید 8 اکتبر اونجا باشم. حالا ظاهرا کنسول زیر بار نرفته و خواسته که براشون گواهی ثبت نام امتحان رو ببرم.
    متاسفانه خود ثبت نام آزمون تعیین سطح دانشگاه هفت خان رستمه. من هنوز درگیر ثبت نام هستم، سامانه پرداختشون دچار مشکل شده.
    فردا و پس فردا (جمعه و شنبه) که سفارت تعطیله. من این نامه رو یکشنبه ببرم برای باجه نقص مدارک ازم قبول میکنند؟ دیر نیست؟ اصلا با این اوصاف به این ترم میرسم؟
    سلام

معمولا نامه رو قبول می کنند. شما نامه رو ببرین و تحویلشون بدین. ممکنه ویزاتون یه خورده دیر بیاد که در این صورت باید از دانشگاه درخواست Extension کنین که معمولا شما تا یک ماه بعد شروع رسمی کلاسها هم می تونین تو کلاسها شرکت کنین.
    Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover
    H. Jackson Brown Jr. - P.S. I Love You

.When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile
    Unknown

Junior Member

سلام
    ببخشید کسی اطلاع داره اولین تاریخ مراجعه برای دریافت ویزا بر چه اساس هست؟
    با توجه به اینکه کلاسها از اکتبر شروع میشه امکانش هست از سفارت درخواست کنیم وقت زودتری بدن؟
    خیلی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Marigold7 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید کسی اطلاع داره اولین تاریخ مراجعه برای دریافت ویزا بر چه اساس هست؟
    با توجه به اینکه کلاسها از اکتبر شروع میشه امکانش هست از سفارت درخواست کنیم وقت زودتری بدن؟
    خیلی ممنون
    شما از یک ماه قبل از تاریخ شروع کلاس میتونی مراجعه کنی برا دریافت ویزا و تو فاصله این یک ماه هر تاریخی خودت انتخاب کنی اونا ویزارو از اون تاریخ میزنن. و از خودت میپرسه کی میخوای بری. تاریخ جلوی اسامی تا حدودی براساس تاریخ شروع کلاسه و تاحدودی هم دسته بندی خودشون که یه روز اونجا خیلی شلوغ نشه یه روز خلوت. ولی شما اگه کلاسات از اوایل اکتبر شروع میشه دیگه میتونی الان بری برا دریافت ویزا.

Junior Member kulak آواتار ها

سلام
    همسرم زنگ زد سفارت واسه پیگیری ویزای دانشجویی دکترا، بهش گفتن پروندش تو کنسول هست. ولی توضیح ندادن که منظور از کنسول چی هست!
    منظورشون میتونه این باشه که پرونده هنوز آلمان نرفته؟
    کسی تجربه مشابهی داره؟
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)