نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 205 از 325 نخستنخست ... 105155195196197198199200201202203204205206207208209210211212213214215255305 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,041 تا 2,050 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadrasekh نمایش پست ها
    سلام، شما چه مقطعی اقدام کردین؟ نقصی داشتین یا نه؟ همراه داشتین یا نه؟ امینتی پر کردین یا نه؟ چند سالتونه؟ گپ داشتین یا نه؟
    من برای فوق لیسانس اقدام کردم.نقصی مدارک نداشتم. همراه هم ندارم. فرم امنیتی هم پر نکردم. در مدت اتمام تحصیل تا الان هم مشغول بکار بودم.

نقل قول نوشته اصلی توسط NooshinHM نمایش پست ها
    من برای فوق لیسانس اقدام کردم.نقصی مدارک نداشتم. همراه هم ندارم. فرم امنیتی هم پر نکردم. در مدت اتمام تحصیل تا الان هم مشغول بکار بودم.
    سلام:

چیزی که به ذهن می رسه برای تاخیر تو جوابدهی دو تا مساله س. اول اینکه کلا ظاهرا خیلی شلوغه سفارت و این فقط مشکل شما نیست که تاخیر دارین تو گرفتن ویزاتون. بچه های دیگه هم بعضیاشون به همین مشکل برخوردن. دوم اینکه من فکر می کنم احتمالا سفارت، پرونده هارو بر اساس یه سری فاکتورا دسته بندی می کنه. مثلا اونایی که سابقه کار دارن با اونایی که سابقه کار ندارن با هم بررسی نمی شن. البته این حدس منه چون مساله کار تا جایی که من استنباط کردم، یه فاکتور قابل توجهی هستش برای سفارت. اونا باید مطمئن شن از این بابت که کاری که شما انجام می دادین چی بوده و به لحاظ امنیتی چک کنن. البته این قضیه نباید نگرانتون کنه اصلا چون داشتن سابقه کار امتیاز مثبت هم داره.

سوالی که من از شما دارم اینه که وقتی با اداره مهاجرت تماس گرفتین بهتون نتیجه ویزاتون رو نگفتن که مثبته یا خیر؟ و صرفا به سفارت ارجاع داده شدین؟ و اینکه حدودا چقدر از تاریخ مصاحبتون گذشته بود که با اداره مهاجرت تماس گرفتین؟ این سوالارو برای خودم دارم می پرسم. چون منم یه چیزی حدود 5 هفته از تاریخ مصاحبم گذشته ولی نمی دونم که آیا با اداره مهاجرت تماس بگیرم فایده ای داره یا نه!

ایشالا که موفق باشین. نگران هم نباشین. الان همه تو وضعیت مشترک انتظار به سر می بریم و این وضعیت الحق که ناخوشاینده ولی باید فقط خودتونو سرگرم کنین با تفریحات و چیزایی که از این مساله تا حد ممکن فکرتون رو آزاد کنین.

وقتتون بخیر باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

من فكر ميكنم بهترين كار اينه كه تا ١٠ هفته صبر كنيم و بعد با اداره مهاجرت و سفارت تماس بگيريم، من وارد هفته ٩ شدم ������������
    نقل قول نوشته اصلی توسط rozhingazh نمایش پست ها
    سلام:

چیزی که به ذهن می رسه برای تاخیر تو جوابدهی دو تا مساله س. اول اینکه کلا ظاهرا خیلی شلوغه سفارت و این فقط مشکل شما نیست که تاخیر دارین تو گرفتن ویزاتون. بچه های دیگه هم بعضیاشون به همین مشکل برخوردن. دوم اینکه من فکر می کنم احتمالا سفارت، پرونده هارو بر اساس یه سری فاکتورا دسته بندی می کنه. مثلا اونایی که سابقه کار دارن با اونایی که سابقه کار ندارن با هم بررسی نمی شن. البته این حدس منه چون مساله کار تا جایی که من استنباط کردم، یه فاکتور قابل توجهی هستش برای سفارت. اونا باید مطمئن شن از این بابت که کاری که شما انجام می دادین چی بوده و به لحاظ امنیتی چک کنن. البته این قضیه نباید نگرانتون کنه اصلا چون داشتن سابقه کار امتیاز مثبت هم داره.

سوالی که من از شما دارم اینه که وقتی با اداره مهاجرت تماس گرفتین بهتون نتیجه ویزاتون رو نگفتن که مثبته یا خیر؟ و صرفا به سفارت ارجاع داده شدین؟ و اینکه حدودا چقدر از تاریخ مصاحبتون گذشته بود که با اداره مهاجرت تماس گرفتین؟ این سوالارو برای خودم دارم می پرسم. چون منم یه چیزی حدود 5 هفته از تاریخ مصاحبم گذشته ولی نمی دونم که آیا با اداره مهاجرت تماس بگیرم فایده ای داره یا نه!

ایشالا که موفق باشین. نگران هم نباشین. الان همه تو وضعیت مشترک انتظار به سر می بریم و این وضعیت الحق که ناخوشاینده ولی باید فقط خودتونو سرگرم کنین با تفریحات و چیزایی که از این مساله تا حد ممکن فکرتون رو آزاد کنین.

وقتتون بخیر باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1alone نمایش پست ها
    من فكر ميكنم بهترين كار اينه كه تا ١٠ هفته صبر كنيم و بعد با اداره مهاجرت و سفارت تماس بگيريم، من وارد هفته ٩ شدم ������������
    من شنیده بودم و طبق چیزی که توی این فروم نوشته شده بود، 8 هفته ای جواب مستر دوما میاد!! ولی جالبه که امسال انقدر دارن لفتش می دن؛ بعد اینکه من تا برسم 10 هفته دیگه مهلت ثبت نام دانشگاهم تموم شده و نمی ذونم که الان بهترین کار چی هست!! راستش فکر کنم تماس گرفتن با اداره مهاجرت هم فایده نداشته باشه خیلی چون نهایتا سفارت آلمان تو تهران باید جواب رو اعلام کنه که اونم طبق زمان بندی خوذش این کارو می کنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط rozhingazh نمایش پست ها
    من شنیده بودم و طبق چیزی که توی این فروم نوشته شده بود، 8 هفته ای جواب مستر دوما میاد!! ولی جالبه که امسال انقدر دارن لفتش می دن؛ بعد اینکه من تا برسم 10 هفته دیگه مهلت ثبت نام دانشگاهم تموم شده و نمی ذونم که الان بهترین کار چی هست!! راستش فکر کنم تماس گرفتن با اداره مهاجرت هم فایده نداشته باشه خیلی چون نهایتا سفارت آلمان تو تهران باید جواب رو اعلام کنه که اونم طبق زمان بندی خوذش این کارو می کنه.
    به نظرم یه ایمیل به سفارت بده و توضیح بده که زمان ثبت نام دانشگاتو، اینجوری شاید تو اولویت بذارن، آفیسر شما نگفت چند وقت دیگه جوابتون میاد؟ به من گفته شد که 10 هفته بعد میاد، الانم منتظرم 10 هفته تموم شه اگه جواب نیومد ایمیل بزنم سفارت و اداره مهاجرت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineer-isfahan university of technology

سلام دوستان
    توی سایت تاریخ تحویل ویزای من زده 5 سپتامبر. من باید حتما این تاریخ برم واسه تحویل گرفتنش یا دیرتر هم میتونم؟
    من میتونم 10 سپتامبر برم ویزام را تحویل بگیرم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

توضیحات پی دی اف بخونید متوجه میشید. این تاریخ اولین مراجعه است یعنی بعدشم میشه برید
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza_1370 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    توی سایت تاریخ تحویل ویزای من زده 5 سپتامبر. من باید حتما این تاریخ برم واسه تحویل گرفتنش یا دیرتر هم میتونم؟
    من میتونم 10 سپتامبر برم ویزام را تحویل بگیرم؟

Junior Member

با سلام

با اینکه تاریخ ویرایش pdf تغییر نکرده ولی تعداد صفخات و حجم فایل تغییر کرده.یکم عجیبه.کی جواب ویزاش مثبت شده؟

Junior Member

با سلام

با اینکه تاریخ ویرایش pdf تغییر نکرده ولی تعداد صفخات و حجم فایل تغییر کرده.یکم عجیبه.از دوستان کسی هست جواب ویزاش اومده باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

آره تاریخ آپدیتش تغییر نکرده، برای من که نیومده
    نقل قول نوشته اصلی توسط keyvanali نمایش پست ها
    با سلام

با اینکه تاریخ ویرایش pdf تغییر نکرده ولی تعداد صفخات و حجم فایل تغییر کرده.یکم عجیبه.از دوستان کسی هست جواب ویزاش اومده باشه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)