نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 127 از 325 نخستنخست ... 2777117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137177227 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,261 تا 1,270 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmassah نمایش پست ها
    سلام بر همه
    سال نو بر همگان مبارک

من 15 ژانویه مدارکم رو تحویل دادم و هیچ خبری نگرفتم تا هفته پیش که خودم میل زدم اداره مهاجرت شهر محل دانشگاهم و در مورد وضعیت ویزام پرسیدم. گفتن که ویزام پذیرفته شده ولی سفارت هنوز چیزی اعلام نکرده وتماسی هم نگرفته. آخرین مهلت ثبت نامم هم 31 مارچ بوده که یک هفته از دانشگاه وقت گرفتم. متاسفانه این چند روز هم که به تعطیلی خورد همش و ظاهرا سفارت از 2 تا 6 آپریل هم تعطیل هست! نمیدونم چیکار کنم!
    ممنون میشم کسی راهنماییم کنه!
    با سپاس

سال نو شما هم مبارک

چه مقطعی بودید مستر یا دکترا؟
    فرم امنیتی پر کردید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arpanahof نمایش پست ها
    سلام.میتونم بپرسم به چه شماره ای وساعت چند با سفارت تماس گرفتید.من نوبت سفارتم اول فوریه بوده ولی هنوز خبری نیست از ویزام.اداره مهاجرت شهرمو چه طورباید شمارشو گیر بیارم؟ممنون.

سلام بر شما
    من توی اینترنت پیدا کردم سرچ کنید Auslandbehörde و اسم شهرتون رو بزنید. شماره تلفن سفارت هم همونه که توی سایت خودشون زدن. چیز عجیب غریبی نیست فقط باید بین ساعت 10 تا 11 زنگ بزنید و شماره اینه 39991499
    موفق باشید.

Junior Member

سلام
    سال نو همگی مبارک
    من هفته پیش زنگ زدم اداره مهاجرت شهر محل تحصیلم گفتن پرونده شما دست بخش حقوقی هست (؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟) بعد یه شماره دادن که تماس بگیرم تو این یک هفته تلاش کسی جواب نداد. امروز زنگ زدم سفارت و گفتن هیچی از شما توی سیستم جواب دهیمون نیست. من 25 فوریه مصاحبه ام بود و 9 آپریل کلاسم شروع میشه. آیا وضعیتم بغرنج شده؟ باید نگران باشم؟ آیا اون بخش حقوقی خیلی چیز طبیعی ای هست؟
    ممنون میشم اگر کسی راهنمایی ایی کنه

Junior Member

پیش فرض سوال: اقدام برای گرفتن ویزا از آلمان یا اتریش

با سلام

من ارشد دارم و برای ارشد مجدد از آلمان و اتریش پذیرش دارم، به نظرتون برای کدوم اقدام کنم؟
    میگن اتریش راحت تر ویزا میده درمقابل شرایط آلمان برای کار بهتره ولی شنیدم برای ارشد مجدد سخت ویزا میده

لطفا راهنماییم کنین خودم آلمان و دوست دارم ولی میترسم ریجکت شدنم از آلمان باعث بشه دیگه اتریشم بهم ویزا نده

ممنون

Junior Member

سلام
    من 17 مارچ وقت مصاحبه داشتم برای ویزای دانشجویی و اخر مصاحبه یک مهر توی پاسپورتم زده شد که فقط تاریخ مراجعه ام به سفارت نوشته شده یعنی هیچ بارکد یا شماره پرونده ای بهم ندادن نمی دونم چطور باید ویزامو چک کنم
    ممنون می شم اگر راهنمایی کنید

Junior Member pedramab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط yasinabou نمایش پست ها
    سلام
    من 17 مارچ وقت مصاحبه داشتم برای ویزای دانشجویی و اخر مصاحبه یک مهر توی پاسپورتم زده شد که فقط تاریخ مراجعه ام به سفارت نوشته شده یعنی هیچ بارکد یا شماره پرونده ای بهم ندادن نمی دونم چطور باید ویزامو چک کنم
    ممنون می شم اگر راهنمایی کنید
    دوست عزیز یه کاغذ کوچیک آفیسر بهت باید داده باشه که ببری صندوق برای واریز مبلغ رو اون هست دیگه شماره پرونده

Junior Member

با سلام
    از 19 مارچ تا امروز هیچ بارکد جدیدی اعلام نشده؟
    معمولا روز خاصی هست برای اعلام بارکد؟
    یکی از دوستان نوشته بودن پنجشنبه ها. اما این پنجشنبه داخل تعطیلات عید پاک هست و سفارت تعطیل..
    نگرانی دیگه نفس نذاشته

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط golnin نمایش پست ها
    با سلام
    از 19 مارچ تا امروز هیچ بارکد جدیدی اعلام نشده؟
    معمولا روز خاصی هست برای اعلام بارکد؟
    یکی از دوستان نوشته بودن پنجشنبه ها. اما این پنجشنبه داخل تعطیلات عید پاک هست و سفارت تعطیل..
    نگرانی دیگه نفس نذاشته
    دوست عزیز امروز بارکدهای جدید اعلام شده

Junior Member

من نمی دونم براوزرهام چه مشکلی دارند البته من مدام در حال پاک کردن history اونها هستم اما به من 25 مارچ رو میده ولی 29 مارچ طبق گفته شما رو نمیده. البته موزیلا 3.25 رو میده ولی گوگل کروم همچنان 19.3
    باید چیکار کرد؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط golnin نمایش پست ها
    من نمی دونم براوزرهام چه مشکلی دارند البته من مدام در حال پاک کردن history اونها هستم اما به من 25 مارچ رو میده ولی 29 مارچ طبق گفته شما رو نمیده. البته موزیلا 3.25 رو میده ولی گوگل کروم همچنان 19.3
    باید چیکار کرد؟
    این مشکلیه که 3 ساله فایل پی دی اف اعلام جواب های مثبت سفارت داره. هی باید رفرش کنید و کلیر هیستوری کنید تا آخر بشه دید. ولی تو فروم هم توی تاپیکش بچه ها کپی پیست میکنن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)