نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 81 از 325 نخستنخست ... 31717273747576777879808182838485868788899091131181 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 801 تا 810 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط xphoenix نمایش پست ها
    دوستان برای تحویل ویزا باید بریم صف وایسیم صبح و اسم بنویسیم؟

یا اینکه بریم بگیم اومدم ویزامو بگیرم راه میدن؟
    نیاز به صف نیست. همون دم در وای میسی به نگهبان میگی واسه ویزا اومدی . خودش به موقع میفرستت تو

ApplyAbroad Veteran
    ka003 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط xphoenix نمایش پست ها
    دوستان برای تحویل ویزا باید بریم صف وایسیم صبح و اسم بنویسیم؟

یا اینکه بریم بگیم اومدم ویزامو بگیرم راه میدن؟
    با درود

ببینید شرایط شما کدومه (که احتمالا اولی هستید)

- الان فقط اسمتون رو توی سایت دیدید == اول مدارکی که براتون نوشتن رو تهیه کنید (مثل بیمه مسافرتی و... )صبح برید (فقط هر روز فکر کنم ۳۰ نفر قبول میکنند و به خاطر همین بستگی داره سفارت شلوغ باشه یا نه ولی ۴ صبح هم نه ولی ۶-۷ دیگه اونجا باشید) ، درب پایین بگید اسمم توی سایت بوده اومدم برای ویزام اون برگه ای که پرداختی داشتید رو بهشون نشون میدید میرید تو و مدارک رو میدید به صندوق بعد اون پاسپورت شما رو میگیره و تعیین میکنید که کی میخواید تایم شروع ویزاتون باشه که توی یه فرم پر میکنید و بهتون میگه کی مراجعه کنید تا ویزاتون رو بگیرید (یا همون روز بعد از ظهر میگه بیا یا روز بعد)

- مرحله ی قبلی رو انجام دادید == زمان رو به شما گفتن که کی برید برای تحویل گرفتن پاسپورتتون که ویزاتون توی پاستون خورده و اون موقع با فیشتون میرید درب بالا و ویزاتون رو میگیرید

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ka003 نمایش پست ها
    با درود

ببینید شرایط شما کدومه (که احتمالا اولی هستید)

- الان فقط اسمتون رو توی سایت دیدید == اول مدارکی که براتون نوشتن رو تهیه کنید (مثل بیمه مسافرتی و... )صبح برید (فقط هر روز فکر کنم ۳۰ نفر قبول میکنند و به خاطر همین بستگی داره سفارت شلوغ باشه یا نه ولی ۴ صبح هم نه ولی ۶-۷ دیگه اونجا باشید) ، درب پایین بگید اسمم توی سایت بوده اومدم برای ویزام اون برگه ای که پرداختی داشتید رو بهشون نشون میدید میرید تو و مدارک رو میدید به صندوق بعد اون پاسپورت شما رو میگیره و تعیین میکنید که کی میخواید تایم شروع ویزاتون باشه که توی یه فرم پر میکنید و بهتون میگه کی مراجعه کنید تا ویزاتون رو بگیرید (یا همون روز بعد از ظهر میگه بیا یا روز بعد)

- مرحله ی قبلی رو انجام دادید == زمان رو به شما گفتن که کی برید برای تحویل گرفتن پاسپورتتون که ویزاتون توی پاستون خورده و اون موقع با فیشتون میرید درب بالا و ویزاتون رو میگیرید

موفق باشید
    دوست من چون سوال من هم بود ....میپرسم
    یک صفی هست که مال بخش اطلاعات هست که اسم می نویسن و از 4 صبح میان و میشینن ...الان برای تحویل گرفتن ویزا هم باید تو این صف اسم نوشت ...صف بغل دست هم که برای مصاحبه هست ؟؟ برای ورود به حیاط دقیقا باید چی کار کرد ..مشکل اصلی و شلوغی اصلی اونه ! مرسی ..منتظرم اضطراری !

ApplyAbroad Veteran
    ka003 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط roxanakamali نمایش پست ها
    دوست من چون سوال من هم بود ....میپرسم
    یک صفی هست که مال بخش اطلاعات هست که اسم می نویسن و از 4 صبح میان و میشینن ...الان برای تحویل گرفتن ویزا هم باید تو این صف اسم نوشت ...صف بغل دست هم که برای مصاحبه هست ؟؟ برای ورود به حیاط دقیقا باید چی کار کرد ..مشکل اصلی و شلوغی اصلی اونه ! مرسی ..منتظرم اضطراری !
    با دورد

(- کلی مینویسم که توضیح کامل بشه)
    (بخش اولی که توضیح دادم) درب پایین صف نداره (نه صف باجه اطلاعات و نه برای مصاحبه) به نگهبان میگید و فیشتون رو نشون میدید میرید تو (تا همونجوری که توضیح دادم مدارکتون رو تحویل بدید)
    (بخش دومی که توضیح دادم) درب بالا اون ساعتی که بهتون گفتن میرید صفی که سمت راست تشکیل میدن برای دادن پاسپورت شما هستش که توش براتون ویزاتون رو زدن

موفق باشید

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

منم یه دور دوباره توضیح بدم:
    اون دربی که ازش رفتید برای مصاحبه، میرید جلوی همون در تا قبل از ساعت 9، به نگهبان میگید جواب ویزاتون اومده، نگهبان شمارو هرموقع مناسب بود راه میده تو بدون صف، بازرسی بدنی میشید و بدون اینکه توی صف داخل حیاط( باجه چک کردن مدارک) وایسید میرید باجه صندوق، اونجا پاسپورت و بیمه و مدارک لازم رو تحویل میدید.
    بعد از ظهر بعد از ساعت12 1 میرید اون یکی در سفارت، اونجایی که توش باجه تحویل مدارک هست، یه باجه هم تحویل ویزاست؛ درشون یکیه. اونجا صفه، حالا یا اسم مینویسن یا تو صف وایمیسن تا برن داخل. تو صف وایمیسید و میرید تو و پاسپورت ویزاخورده رو تحویل میگیرید.

Member sorena آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität Stuttgart - M.Sc. Computer Science

بالاخره خدا رو شکر ب1 رو دیروز اوکی کردم. حالا برا رفع نقص باید مراجعه کنم. چه ساعتی باید دم سفارت باشم برا نوشتن اسم؟
    مثه همون باجه اطلاعات باید صبح زود برم یا نه؟
    Open yourself up to every possibility, something amazing could be right around the corner

دوستان کسی میدونه اول مدارک تو اداره امنیت بررسی میشن یا اداره مهاجرت؟؟
    من فرم رشته های خاص رو پر کردم و همین 5 شنبه بعد از 4 هفته!! به من زنگ زده که مدرک تحصیلی همسر + رزومه اش رو برامون ایمیل کن چون اداره امنیت خواسته ( البته بماند که ما همون روز برده بودیم و نگرفت)
    میخوام بدونم چقدر دیگه طول میکشه؟من باید 7 اکتبر اونجا باشم :S

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه اول مدارک تو اداره امنیت بررسی میشن یا اداره مهاجرت؟؟
    من فرم رشته های خاص رو پر کردم و همین 5 شنبه بعد از 4 هفته!! به من زنگ زده که مدرک تحصیلی همسر + رزومه اش رو برامون ایمیل کن چون اداره امنیت خواسته ( البته بماند که ما همون روز برده بودیم و نگرفت)
    میخوام بدونم چقدر دیگه طول میکشه؟من باید 7 اکتبر اونجا باشم :S
    منم دقیقا مثل شما هستم. 4 هفته پیش مصاحبه داشتم و فرم رشته خاص رو پر کردم. استعلامی که هفته پیش از آلمان و سفارت گرفتم به این صورت بوده که سفارت جواب نداد وقتی فهمید بعد 3 هفته پرسیدم ولی اداره مهاجرت گفت بین هفته دوم و سوم جواب رو واسه سفارت فرستاده. حدس من اینه که سفارت همزمان به امنیت و مهاجرت می فرسته مدارک رو و مهاجرت جند روزه جواب می ده ولی امنیت کلی طول می کشه. منم مثل شما باید 6 اکتبر انجا باشم و امیدوارم که امنیت 2 ماهه جواب بده که انتظار زیاد پرتی نیست. بررسی ای که من کردم وقتی فرم خاص پر میشه، پروسه به جای 1 ماه به حدود 2 تا 3 ماه افزایش پیدا می کنه.

پس همزمان بررسی میشه - من امیدوارم که حداکثر دو ماهه بیاد چون بیشتر اگه طول بکشه من به شروع ترم نمیرسم و نمیتونم دیفر هم بکنم

نقل قول نوشته اصلی توسط ahaghshenas نمایش پست ها
    منم دقیقا مثل شما هستم. 4 هفته پیش مصاحبه داشتم و فرم رشته خاص رو پر کردم. استعلامی که هفته پیش از آلمان و سفارت گرفتم به این صورت بوده که سفارت جواب نداد وقتی فهمید بعد 3 هفته پرسیدم ولی اداره مهاجرت گفت بین هفته دوم و سوم جواب رو واسه سفارت فرستاده. حدس من اینه که سفارت همزمان به امنیت و مهاجرت می فرسته مدارک رو و مهاجرت جند روزه جواب می ده ولی امنیت کلی طول می کشه. منم مثل شما باید 6 اکتبر انجا باشم و امیدوارم که امنیت 2 ماهه جواب بده که انتظار زیاد پرتی نیست. بررسی ای که من کردم وقتی فرم خاص پر میشه، پروسه به جای 1 ماه به حدود 2 تا 3 ماه افزایش پیدا می کنه.

Member
    رشته و دانشگاه
    TU chemnitz , Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط ahaghshenas نمایش پست ها
    کاملا درسته مدارک به طور موازی و مجزا در اداره امنیت و مهاجرت بررسی میشه من 7 هفته از مصاحبم میگذره هفته 4 جواب مهاجرت اومد اما سفارت گفت که هنوز از اداره امنیت جواب نیومده و باید منتظر بود

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)