نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 82 از 325 نخستنخست ... 32727374757677787980818283848586878889909192132182 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 820 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

Member
    رشته و دانشگاه
    TU chemnitz , Computer Science

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط sorena نمایش پست ها
    بالاخره خدا رو شکر ب1 رو دیروز اوکی کردم. حالا برا رفع نقص باید مراجعه کنم. چه ساعتی باید دم سفارت باشم برا نوشتن اسم؟
    مثه همون باجه اطلاعات باید صبح زود برم یا نه؟
    من هفته پیش برای رفع نقص مدرک رفتم سفارت ساعت 10 صبح همون دری که برای مصاحبه هست باید وارد شید نیازی نیست صبح زود برید

سلام به همه دوستان

چون تو مدتی که منتطر جواب ویزا بودم زیاد به این سایت سر می زدم تا ببینم وضعیت بقیه چطوره وظیفه خودم دونستم تا حالا که جواب خودم بعد از دقیقا یک ماه مثبت شد تجربیاتم رو با بقیه در میان بذارم تا شاید کمکی باشه. در ابتدا فقط از همه کسانی که قصد کمک دارند اما با راهنمایی غلط استرس بیشتر به بقیه می دن خواهش می کنم که دقت بیشتری رو نظراتشون داشته باشن چون نمی دونم خیلی بهتر از گمراه کردنه دیگرانه.

من متاهل هستم و برای مستر اقدام کردم. 6 سال گپ تحصیلی داشتم اما خوب CV خیلی قوی داشتم با کلی مقاله ISI. تو پژوهشکده های به نام هم فعالیت داشتم و ارتباطم رو با دانشگاه حفظ کرده بودم روز مصاحبه هم نامه چند تا از اساتید رو که کلی تعریف و تمجید ازم کرده بودند رو بردم که فکر می کنم خیلی موثر بود. تمام سوابق کاری رو هم بردم که البته هیج کدوم بیمه نداشت. 22 روز بعد به علت نقصی مدارک که تاریخ ثبت نام مشخص نبود باهام تماس گرفتند و 26 مدارک رو رسوندم و 5 روز بعد جواب مثبت رو تو سایت دیدم. پس نگران نباشید چون با گپ 6 ساله هم می شه ویزا گرفت. امیدوارم تجربیاتم کمک کننده باشه و همه زودتر به نتیجه دلخواهشون برسن. موفق باشید

پیش فرض پاسخ : چک لیست و نحوه تحویل مدارک برای متقاضیان ویزای دانشجوئی و تحقیقات

سلام من ویزام اومده میخواستم بدونم واسه گرفتش ساعت مشخصی باید سفارت باشم یا نه ؟ مثل تایید مدارک یا باجه اطلاعات بایستی از صبح تو صف ایستاد یا نه ؟

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : چک لیست و نحوه تحویل مدارک برای متقاضیان ویزای دانشجوئی و تحقیقات

نقل قول نوشته اصلی توسط raminnimar نمایش پست ها
    سلام من ویزام اومده میخواستم بدونم واسه گرفتش ساعت مشخصی باید سفارت باشم یا نه ؟ مثل تایید مدارک یا باجه اطلاعات بایستی از صبح تو صف ایستاد یا نه ؟
    ساعت 7 تا 10. 8 اونجا باشین خوبه. نیازی به صف نیست . به نگهبان میگین . اون هم به موقع راهت میده بری داخل

بچه ها دیروز بارکد منو تو سایت سفارت زدن ولی جلوش هیچ تاریخی ننوشتن. من شروع ترمم 1 اکتبر هست میتونم الان برم ویزا رو بگیرم دیگه؟ یا اینکه باید حتما تاریخ بزنن؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsuli نمایش پست ها
    بچه ها دیروز بارکد منو تو سایت سفارت زدن ولی جلوش هیچ تاریخی ننوشتن. من شروع ترمم 1 اکتبر هست میتونم الان برم ویزا رو بگیرم دیگه؟ یا اینکه باید حتما تاریخ بزنن؟
    بدو برو بگیر

جالبه 2 هفته پيش به من تلفني گفتن ويزات آماده هست اول سپتامبر ميزنيم توي سايت. امروز زنگ زدم ميگن چون پروسه ويزات طولاني شده دوباره پرونده تو فرستاديم آلمان كه از نو بررسي بشه ! (كه بيشتر طول بكشه قشنگ دهنت سرويس شه) مورد اينطوري داشتيم تاحالا ؟ كسي ميدونه اين بررسي دوباره چقدر طول ميكشه ؟ الان 20 هفته شده براي من.

Junior Member

سلام دوستان. من برای پیگیری وضعیت ویزام به اداره مهاجرت کاسل ایمیل زدم و این رو جوابم داد:

die Mitteilung, dass Sie einen Visumantrag gestellt haben, wurde am 25. August 2014 an die Ausländerbehörde Kassel online übermittelt. Der Antrag in Papierform ist für die Prüfung abzuwarten. Dieser wird voraussichtlich in 2-3 Wochen eintreffen.
    Bitte wenden Sie sich an die Botschaft für weitere Auskünfte. Die deutsche Botschaft ist alleiniger Ansprechpartner und entscheidet über den Antrag.

نمیفهمم منظورش اینه که دو سه هفته طول مبکشه تا مدارک از ایران بیاد یا دو سه هفته وقت برای بررسی پرونده لازمه. کسی همچین تجربه‌ای داره؟

Junior Member

سلام دوستان
    کسی میتونه من را راهنمایی کنه لطفا من 1ماه ونیم پیش برای فرصت مطالعاتی مدارکم را دادم اما اداره مهاجرت امروز میگه که هموز مدارکم به اونها نرسیده فرم رشته های خاص راپر کردم ایا برای فرصت مطالعاتی فقط اداره امنیت می فرستن؟ یعنی نیازی به اداره مهاجرت نیست؟ پس از اداره امنیت میدن اداره مهاجرت؟ اداره امنیت اصطلاحش چی میشه؟ و ایا میشه از اونها پیگیری کرد که رسیده درخواستم به دستشون یا نه؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ESRW نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میتونه من را راهنمایی کنه لطفا من 1ماه ونیم پیش برای فرصت مطالعاتی مدارکم را دادم اما اداره مهاجرت امروز میگه که هموز مدارکم به اونها نرسیده فرم رشته های خاص راپر کردم ایا برای فرصت مطالعاتی فقط اداره امنیت می فرستن؟ یعنی نیازی به اداره مهاجرت نیست؟ پس از اداره امنیت میدن اداره مهاجرت؟ اداره امنیت اصطلاحش چی میشه؟ و ایا میشه از اونها پیگیری کرد که رسیده درخواستم به دستشون یا نه؟
    ممنون
    سلام،
    مدارک به صورت موازی به اداره امنیت و اداره مهاجرت می رن و معمولا از اداره امنیت نمی شه پیگیری کرد. اگه مدارک شما به اداره مهاجرت نرفته، یعنی مدارک شما هنوز ایرانه و باید از سفارت پیگیر بشین.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)