نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 169 از 325 نخستنخست ... 69119159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179219269 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,681 تا 1,690 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

Junior Member

Lightbulb پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط farshadgasemi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم اینکه به نظر شما مدارکی که تحویل سفارت داده میشه واسه ویزای دانشجویی آیا واقعا بررسی میشه در طول مثلا یکی دو ماه یا اینکه همون کسی که مصاحبه میکنه همونجا نظرشو رد کرده بدون اینکه ما بدونیم؟
    ممنون
    اون كسي كه با شما مصاحبه ميكنه درواقع فقط يك كارمند ساده ست و هيچ ربطي به رد يا قبول شدن شما نداره
    مدارك شما بعد از مصاحبه بررسي ميشه توسط بخش ويزا و اگه ناقص نباشن و يا دليلي براي ريجكت شما نباشه ، مدارك رو ميفرستن به اداره خارجي هاي شهري كه در آلمان پذيرش گرفتيد يا حالا هركاري كه براش درخواست داديد. بعد از بررسي مدارك توسط اونها ، جواب رو به ايران اعلام مي كنن و كنسول دوباره بررسي ميكنه در ايران و بعد به شما اعلام ميشه

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr8868 نمایش پست ها
    اون كسي كه با شما مصاحبه ميكنه درواقع فقط يك كارمند ساده ست و هيچ ربطي به رد يا قبول شدن شما نداره
    مدارك شما بعد از مصاحبه بررسي ميشه توسط بخش ويزا و اگه ناقص نباشن و يا دليلي براي ريجكت شما نباشه ، مدارك رو ميفرستن به اداره خارجي هاي شهري كه در آلمان پذيرش گرفتيد يا حالا هركاري كه براش درخواست داديد. بعد از بررسي مدارك توسط اونها ، جواب رو به ايران اعلام مي كنن و كنسول دوباره بررسي ميكنه در ايران و بعد به شما اعلام ميشه
    سپهر جان اتفاقا برعکس حداقل درباره ویزاهای توریستی و دیدار از خانواده نظر همان فرد مصاحبه کننده خیلی مهم هست اگر اون شخص تایید کنه احتمال دریافت ویزا خیلی بالا هست البته توسط مقامات بالاتر هم بررسی میشود.خود من بالای 10 بار ویزا گرفتم و خانواده و اقوامم بارها برای دریافت ویزا اقدام کردند و تا حدودی با شرایط مختلف آشنا هستم. ولی درباره ویزاهای تحصیلی و کاری موضوع فرق میکند و بررسی های بیشتر انجام میدهند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_artist نمایش پست ها
    سپهر جان اتفاقا برعکس حداقل درباره ویزاهای توریستی و دیدار از خانواده نظر همان فرد مصاحبه کننده خیلی مهم هست اگر اون شخص تایید کنه احتمال دریافت ویزا خیلی بالا هست البته توسط مقامات بالاتر هم بررسی میشود.خود من بالای 10 بار ویزا گرفتم و خانواده و اقوامم بارها برای دریافت ویزا اقدام کردند و تا حدودی با شرایط مختلف آشنا هستم. ولی درباره ویزاهای تحصیلی و کاری موضوع فرق میکند و بررسی های بیشتر انجام میدهند.
    من راجع ب ويزاي دانشجويي بود صحبتم و از بقيه ويزاها خبر ندارم

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr8868 نمایش پست ها
    من راجع ب ويزاي دانشجويي بود صحبتم و از بقيه ويزاها خبر ندارم
    ممنون از پاسختون.
    البته با توجه به اینکه یک سرس سوالها می پرسه در زمان مصاحبه از جمله چند سوال به انگلیسی یا آلمانی بنظرم نظر اوشون کاملا بی تاثیر نیست چون اگه اینجور بود فقط جنبه جمع کردن و تحویل گرفتن یک سری مدارک بود که اینکارو نگهبان دم در هم میتونست انجام بده. ولی خوب کاملا قبول دارم که بررسی اصلی با جزئیات بعدا تو سفارت و اداره امور خارجی هاشون انجام میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farshadgasemi نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.
    البته با توجه به اینکه یک سرس سوالها می پرسه در زمان مصاحبه از جمله چند سوال به انگلیسی یا آلمانی بنظرم نظر اوشون کاملا بی تاثیر نیست چون اگه اینجور بود فقط جنبه جمع کردن و تحویل گرفتن یک سری مدارک بود که اینکارو نگهبان دم در هم میتونست انجام بده. ولی خوب کاملا قبول دارم که بررسی اصلی با جزئیات بعدا تو سفارت و اداره امور خارجی هاشون انجام میشه
    اون پرسش و پاسخ به خاطر اینه که بتونن تایید کنن توانایی زبان شما در حد مدرک زبانی که ارائه دادی هست...

Junior Member

با سلام شماره ویزام رو تو لیست پاسخ مثبت زده ولی جلوش تاریخ نزده.کسی اطلاع داره که باید منتظر بمونم تا تاریخ رو بزنه یا میتونم بگیرم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط emad__ab نمایش پست ها
    با سلام شماره ویزام رو تو لیست پاسخ مثبت زده ولی جلوش تاریخ نزده.کسی اطلاع داره که باید منتظر بمونم تا تاریخ رو بزنه یا میتونم بگیرم؟
    ميتوني بگيري

Junior Member

ببخشید شما اطمینان دارید؟چون من باید از اصفهان بیام و اگر هم نگیرم کلی تعطیلی پیش رو هست؟خیلی ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چند مدرک جدید که سفارت برای ویزای دانشجویان میخواد....

سلام دوستان
    کسی میدونه این 3 تا صفر که قبل از شماره پرونده بعضی ها توی لیست ویزا های مثبت میاد مربوط به چیه؟مثلا شماره پرونده من فقط یه عدد 6 رقمیه اما توی سایت همون عدد با 3 تا صفر قبلش اومده. جریان این صفرها چیه؟

پیش فرض پاسخ : چند مدرک جدید که سفارت برای ویزای دانشجویان میخواد....

سلام
    دوستان من هنوز متوجه نشدم که استعلامی که سفارت از المان میکنه بجز اداره امنیت ایالت جای دیگه ای هم استعلام میفرسته؟
    ممنون از پاسختون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)