نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 139 از 325 نخستنخست ... 3989129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149189239 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,381 تا 1,390 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط sahaa نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون، چقدر وقت دارم که برم و ویزا رو بگیرم؟ من شنیدم که تا یک هفته وقت داری که ویزات رو بگیری و اگه نری،‌ ویزا باطل میشه و دوباره باید از اول اقدام کنی، این حرف درسته؟
    اینو من نشنیدم و فکر نمیکنم درست باشه وقتی اعلام میکنن که ویزا اومده شما باید با مدارکی که گفتن بری سفارت ولی تاریخ صدور ویزا بستگی به تاریخ شروع کلاسا داره مثلا اگه ویزای شما الان جوابش بیاد و 3 ماه دیگه کلاسات شروع میشه از الان ویزاتو صادر نمیکنن میگن برو یکماه قبل از شروع کلاسات بیا ویزاتو بزنیم تو پاست. لزومی نداره دیر بری شما برو بگو میخوام فلان تاریخ آلمان باشم اونا بر اساس تاریخی که شما میگی برات ویزاتو صادر میکنن فقط نباید دیرتر از شروع کلاسا باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master Elektrotechnik Uni Wuppertal

نقل قول نوشته اصلی توسط aminoofcriss نمایش پست ها
    شما شرایطت چی بوده دوست عزیز؟ امنیت پر کردی موقع مصاحبه ؟ گپ تحصیلی داشتی ؟نقص مدرک خوردی ؟ چند نفر توی این فروم 10 روزه ویزاشون اومده . البته تا شروع ترم هنوز 2 ماه مونده ولی اگه برای ما هم 4 ماه طول بکشه که این ترمو از دست میدیم
    من هیچ شرایط خاصی نداشتم فرم امنیتی هم پر نکردم ، گپ تحصیلیمم سابقه ی کار مرتبط با بیمه داشتم. نقص مدرکم نخوردم . تماس گرفتم گفت تازه یک ماه پیش مدارک رفته آلمان. البته خیلی بستگی به جایی که براش اقدام کردین داره. من برای کلاستهال اقدام کردم. خیلی شرایط اونجا داغون شده. مثه اینکه خیلیا واسه اونجا اپلای کردن. شما برای کجا اقدام کردین؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Aided Mechanical Engineering-RWTH Aachen

نقل قول نوشته اصلی توسط hurpog نمایش پست ها
    من هیچ شرایط خاصی نداشتم فرم امنیتی هم پر نکردم ، گپ تحصیلیمم سابقه ی کار مرتبط با بیمه داشتم. نقص مدرکم نخوردم . تماس گرفتم گفت تازه یک ماه پیش مدارک رفته آلمان. البته خیلی بستگی به جایی که براش اقدام کردین داره. من برای کلاستهال اقدام کردم. خیلی شرایط اونجا داغون شده. مثه اینکه خیلیا واسه اونجا اپلای کردن. شما برای کجا اقدام کردین؟
    من برای آخن اقدام کردم فکر میکنم 1-1.5 ماهه بیاد این ایالت زود جواب میده. ویزا شما هم میاد نگران نباشید

Junior Member

راستش یکمی عجیبه، شرایطتون مثل من بوده، شاید مثل دوست من پروندتون رو گم کرده بودن، باید خیلی زودتر پیگیری می‌کردید

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    mining engineering LEOBEN

سلام دوستان.
    بنده دانشجوی مقطع فوق لیسانس اتریش هستم و میخواستم برای الملن اقدام کنم. حالا یه سوال منی که ویزای شنگن دارم اما از کشور اتریش و بخوام ویزای المان بگیرم باید از ایران اقدام کنم یا میتونم همراه با مدارک به اداره مهاجرت اون شهر برم حضوری؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه

راستش یکمی عجیبه، شرایطتون مثل من بوده، شاید مثل دوست من پروندتون رو گم کرده بودن، باید خیلی زودتر پیگیری می‌کردید
    شما شرایطتون چی بود؟
    والا هیچ جوری نمیشه پیگیری کرد، تهران که فقط میگه جوابت نیومده از آلمان.
    آلمان هم که یه نفرو فرستادم اونجا بهش گفته بودن که خیلی سرمون شلوغه و نمیتونیم جواب بدیمو این حرفا و باید تحمل داشته باشه و غیره .
    و اینکه ممکنه حتی تا شش ماه هم طول بکشه که ویزاش بیاد.
    کاری از دست من بر نمیومد.

شما میگین باید چیکار میکردم؟

Junior Member

شما شرایطتون چی بود؟
    والا هیچ جوری نمیشه پیگیری کرد، تهران که فقط میگه جوابت نیومده از آلمان.
    آلمان هم که یه نفرو فرستادم اونجا بهش گفته بودن که خیلی سرمون شلوغه و نمیتونیم جواب بدیمو این حرفا و باید تحمل داشته باشه و غیره .
    و اینکه ممکنه حتی تا شش ماه هم طول بکشه که ویزاش بیاد.
    کاری از دست من بر نمیومد.

شما میگین باید چیکار میکردم؟
    خوب من هم مثل شما فرم امنیتی نداشتم، گپ تحصیلیم رو با سابقه کار و بیمه پر کردم و نقص مدرکم نخوردم،‌البته هنوز زوده که ویزام بیاد. راستش واقعاً با این وضعیت سفارت من که نمی‌تونم توصیه‌ای بکنم، شاید کار درست رو تا الان هم انجام دادید. ولی دوستم ویزاش دیر اومد با شرایط مشابه من، یعنی ۴ تیر پارسال رفت مصاحبه ولی تا آخر مرداد بهش هیچ خبری ندادن. سریع رفت تهران و پیگیری کرد و هر روز جلو سفارت تا فهمید که مدارکش گم شده، بالاخره با پیگیری‌هاش آخر شهریور ویزاش اومد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی صنایع - دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamakbari نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    بنده دانشجوی مقطع فوق لیسانس اتریش هستم و میخواستم برای الملن اقدام کنم. حالا یه سوال منی که ویزای شنگن دارم اما از کشور اتریش و بخوام ویزای المان بگیرم باید از ایران اقدام کنم یا میتونم همراه با مدارک به اداره مهاجرت اون شهر برم حضوری؟
    ممنون
    عزیز شما ویزای شینگن داری خودت
    دیگه نیازی نیست برگردی ایران همونجا راحت میری اداره مهاجرت کاراتو اوکی می کنی
    یوقت نیای ایران اقدام کنیا که الکی الاف میشی فقط
    ایران خیلی شلوغه

Junior Member
    رشته و دانشگاه

خوب من هم مثل شما فرم امنیتی نداشتم، گپ تحصیلیم رو با سابقه کار و بیمه پر کردم و نقص مدرکم نخوردم،‌البته هنوز زوده که ویزام بیاد. راستش واقعاً با این وضعیت سفارت من که نمی‌تونم توصیه‌ای بکنم، شاید کار درست رو تا الان هم انجام دادید. ولی دوستم ویزاش دیر اومد با شرایط مشابه من، یعنی ۴ تیر پارسال رفت مصاحبه ولی تا آخر مرداد بهش هیچ خبری ندادن. سریع رفت تهران و پیگیری کرد و هر روز جلو سفارت تا فهمید که مدارکش گم شده، بالاخره با پیگیری‌هاش آخر شهریور ویزاش اومد.
    آخه من زنگ زدم سفارت گفتش که مدارکتو فرستادیم. حرفی نزد که نرفته یا مشکلی داشته.

Junior Member

آخه من زنگ زدم سفارت گفتش که مدارکتو فرستادیم. حرفی نزد که نرفته یا مشکلی داشته.
    راهی جز صبر نیست،‌ امیدوارم مشکلتون زودتر حل بشه و ویزاتون بیاد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)