نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 100 از 325 نخستنخست ... 5090919293949596979899100101102103104105106107108109110150200 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    اینم مثل اینکه صفحه ای هست که برای پیگیری جواب امنیت باید ایمیل بدیم، من از یکی از دوستانی که گفته بود از امنیت خودش پیگیری کرده پرسیدم
    حالا نمیدونم که جواب بدن یا نه ولی امتحانش ضرر نداره
    http://www.auswaertiges-amt.de/EN/AA...vice_node.html
    از کجا میشه مطمئن شد که Federal Foreign Office و Help Desk همونیه که ما میگیم بهش اداره امنیت؟ واقعا اگه اینها باشه که تو همین وبسایتی که شما معرفی کردین توضیح داده که به راحتی ما یا دانشگاه می تونیم باهاشون مکاتبه کنیم. شما خوتون هم پیگیری کردین؟ راستی به دوستتون جوابی دادن راجع به وضعیت پروندش؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahaghshenas نمایش پست ها
    از کجا میشه مطمئن شد که Federal Foreign Office و Help Desk همونیه که ما میگیم بهش اداره امنیت؟ واقعا اگه اینها باشه که تو همین وبسایتی که شما معرفی کردین توضیح داده که به راحتی ما یا دانشگاه می تونیم باهاشون مکاتبه کنیم. شما خوتون هم پیگیری کردین؟ راستی به دوستتون جوابی دادن راجع به وضعیت پروندش؟
    امنیت اگه جواب بده هم تمپلت جواب می ده
    ما نمی تونیم پیگیری کنیم
    سفارت می تونه پیگیری کنه و یا استاد اگر آشنا داشته باشه!

بارکدهای این سایت رو نسبت به چک کردن پی‌دی‌اف سایت سفارت تو الویت قرار بدید. تو سایت سفارت وقتی آپدیت میکنند بعضی بارکدها حذف میشه. بعضی بارکدهای روز ۱۲ و ۱۳ اکتبر که اینجا نوشتیم تو پی‌دی‌اف امروز نیست. چرا؟
    ویرایش توسط farima84 : October 15th, 2014 در ساعت 04:34 PM

Junior Member

اونهایی که حذف شده، رفتند ویزاشونو گرفتند

من امروز ایمیل زدم اگر جواب دادن حتما اینجا میگم
    به هر حال ضرر که نداره یه ایمیل مینویسیم
    شخصی نوشته بود که با پیگیری دانشگاهش از امنیت ویزاش 5 هفته ای آمده شایدم بهتر باشه که بگیم از دانشگاه ایمیل بنویسن به امنیت.

نقل قول نوشته اصلی توسط ahaghshenas نمایش پست ها

من امروز ایمیل زدم اگر جواب دادن حتما اینجا میگم
    به هر حال ضرر که نداره یه ایمیل مینویسیم
    شخصی نوشته بود که با پیگیری دانشگاهش از امنیت ویزاش 5 هفته ای آمده شایدم بهتر باشه که بگیم از دانشگاه ایمیل بنویسن به امنیت.
    کار خوبی کردی. اما به نظرم به دانشگاه بهتر جواب می دن اگه 1 درصد بخوان جوابی بدن. دانشگاه به من گفته دقیقا بگم منظورم از اداره امنیت چیه. حالا بگم بهشون شاید بتونه کاری کنه.

Junior Member

من تازگی به دلیل مشکل مالی که داشتم مجبور شدم از آلمان برگردم و به ناچار باید سربازی برم.
    سوالم اینه که آیا بعد از سربازی دوباره میتونم اقدام کنم یا نه؟ یعنی سفارت دوبار ویزای دانشجویی میده یا کلا باید قید تحصیل تو آلمان رو بزنم؟
    دوست خوبم مشکل من اینجاست که نمیتونم برای دوسال سربازیم برنامه ریزی کنم بخاطر اینکه نمیدونم آیا سفارت مجددا ویزای تحصیلی میده که من در این دو سال آلمانی بخونم برای آلمان یا اگه سفارت ویزای مجدد تحصیلی نمیده من قید آلمانو بزنم و برم انگلیسی بخونم. مشکلم اینه.

من دیروز به اداره امنیت که ادرسش رو اینجا هم گذاشتم ایمیل زدم و امروز این جواب اومده:
    To issue your visa, the competent german mission needs the approval of the
    german Foreigners Authority. We assume, this approval has not reached the
    competent visa section yet.

آیا منظورشون اینه که اداره مهاجرت جواب رو به اونها نداده؟؟ آخه مهاجرت برای من اکی کرده
    چکار میتونم بکنم الان؟؟؟
    لطفا کمک کنید من تا 27 اکتبر فقط وقت دارم

Junior Member

من دیروز به اداره امنیت که ادرسش رو اینجا هم گذاشتم ایمیل زدم و امروز این جواب اومده:
    To issue your visa, the competent german mission needs the approval of the
    german Foreigners Authority. We assume, this approval has not reached the
    competent visa section yet.

آیا منظورشون اینه که اداره مهاجرت جواب رو به اونها نداده؟؟ آخه مهاجرت برای من اکی کرده
    چکار میتونم بکنم الان؟؟؟
    لطفا کمک کنید من تا 27 اکتبر فقط وقت دارم

این جواب تمپلت رو به همه می دهند
    خودت نمی تونی کاری بکنی
    استادت یا بخش بین المللی دانشگاه می تونه با سفارت تماس بگیره و از اونها پیگیری کنه

مطمئنید تمپلت هست؟؟ آخه دیروز همون موقع یه جواب تمپلت اومد ولی امروز این رو فرستادن و یک لینک هم دادن به اداره مهاجرت
    من به سفارت زنگ زدم گفتن که ایمیل رو برای ما فوروارد کنین تا ببینیم
    البته به دانشگاه هم ایمیلشون رو فوروارد کردم که شاید اونها بتونن کاری بکنن

نقل قول نوشته اصلی توسط mb_ نمایش پست ها
    این جواب تمپلت رو به همه می دهند
    خودت نمی تونی کاری بکنی
    استادت یا بخش بین المللی دانشگاه می تونه با سفارت تماس بگیره و از اونها پیگیری کنه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)