نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 101 از 325 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

Member
    رشته و دانشگاه
    قدرت آزاد خمینی شهر

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

اگر بخوام دانشگاه ویزا رو از سفارت پیگیری کنه، با چه ایمیلی تماس بگیره؟ مثلا ایمیل مسئول بخش دانشجویی سفارت (یا جنین چیزی) چیه؟ دانشگاه با ایمیلی که توی صفحه ویزای سفارت هست تماس گرفته ، بعد از یک هفته سفارت جواب داده و گفته نمی تونه اطلاعات بده ...

Junior Member

تو روحه سفارت، من دو اکتبر مصاحبم بوده،8اکتبر دانشگاه گفته اسمت تو لیست اداره مهاجرت هست، منتظریم مدارکت به دستمون برسه امروز که 16اکتبر هست اداره مهاجرت میگه هنوز دست ما نرسیده چون سفارت پست میکنه مدارکو :O
    فک کن؟؟؟با پست؟؟؟با کبوتر میفرستادن زود تر میرسید دستشون تا پست!!!!!!ای تو روحشووون، من حاضرم خودم شخصا هزینه dhl و به عهده میگرفتم با dhl میفرستادن.خیلی ضایعن، بچه ها باور نکنید حرف سفارتو میگه مدارکتون هفت هشت هفته طول میکشه برسیش، در واقع یه هفته بیشتر بررسیه مدارک طول نمیکشه چه تو اداره مهاجرت چه تو سفارت، بقیش فقط تو راهه مدارکتون.والا.

نقل قول نوشته اصلی توسط bfb نمایش پست ها
    تو روحه سفارت، من دو اکتبر مصاحبم بوده،8اکتبر دانشگاه گفته اسمت تو لیست اداره مهاجرت هست، منتظریم مدارکت به دستمون برسه امروز که 16اکتبر هست اداره مهاجرت میگه هنوز دست ما نرسیده چون سفارت پست میکنه مدارکو :O
    فک کن؟؟؟با پست؟؟؟با کبوتر میفرستادن زود تر میرسید دستشون تا پست!!!!!!ای تو روحشووون، من حاضرم خودم شخصا هزینه dhl و به عهده میگرفتم با dhl میفرستادن.خیلی ضایعن، بچه ها باور نکنید حرف سفارتو میگه مدارکتون هفت هشت هفته طول میکشه برسیش، در واقع یه هفته بیشتر بررسیه مدارک طول نمیکشه چه تو اداره مهاجرت چه تو سفارت، بقیش فقط تو راهه مدارکتون.والا.
    این اواخر جواب بیشتر ویزاها تو همون 3 تا 5 هفته اومده مگر اینکه به چک امنیتی خورده باشه که تا 3 یا 4 ماهم طول میکشه یا نقصی مدارکی یا سوالی بوده که پرسیدن بیشتر طول کشیده. میدونم این انتظار خیلی سخته و تجربه هم کردم . ولی شما تازه 2 هفته از تاریخ درخواستت گذشته و فعلا همه چی نرماله در مورد شما. پیگیری کن ولی خودتو تکه تکه هم بکنی زمان خودشو میبره این کار. حرص نخور دوست من این بازی همینطوریه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bfb نمایش پست ها
    من 4.5 ماهه که منتظرم
    زیاد باید صبر کنی
    با عجله، فحاشی و ... کارت پیش نمی رود
    راهی جز صبر نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    من دیروز به اداره امنیت که ادرسش رو اینجا هم گذاشتم ایمیل زدم و امروز این جواب اومده:
    To issue your visa, the competent german mission needs the approval of the
    german Foreigners Authority. We assume, this approval has not reached the
    competent visa section yet.

آیا منظورشون اینه که اداره مهاجرت جواب رو به اونها نداده؟؟ آخه مهاجرت برای من اکی کرده
    چکار میتونم بکنم الان؟؟؟
    لطفا کمک کنید من تا 27 اکتبر فقط وقت دارم

این دیگه چیه؟ هر چی می خونم هیچی نمی فهمم چی میگه. کسی می دونه اینایی که گفته چیه؟ competent german mission چیه؟ همون اداره امنیته؟ competent visa section همون بخش ویزا سفارته؟ german foreigners authority همون اداره مهاجرته؟
    اولا فقط سفارت حق داره ویزا issue کنه نه اداره مهاجرت و نه امنیت. من حدسم اینه این جوابی که داده روال کلی سیستم ویزا دادنه. یعنی داره میگه که ما حدس می زنیم (فرض می کنیم) که اداره مهاجرت هنوز جواب به سفارت نداده. این اصلا نمی دونه شما گیره امنیتی و داره روال کلی رو میگه و لینک مهاجرت رو داده که شما از انجا پیگیری کنی. من نتیجه می گیرم اینجا اصلا امنیت نیست که ما دنبالشیم.

Senior Member mor121 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical (Power) Eng., Tafresh University

من دیروز به اداره امنیت که ادرسش رو اینجا هم گذاشتم ایمیل زدم و امروز این جواب اومده:
    To issue your visa, the competent german mission needs the approval of the
    german Foreigners Authority. We assume, this approval has not reached the
    competent visa section yet.

آیا منظورشون اینه که اداره مهاجرت جواب رو به اونها نداده؟؟ آخه مهاجرت برای من اکی کرده
    چکار میتونم بکنم الان؟؟؟
    لطفا کمک کنید من تا 27 اکتبر فقط وقت دارم

سلام دوست عزیز،

تا جایی که می دونم بیشتر در مورد متقاضیان دکتری پیش می یاد. اما در حالت کلی، وقتی پروسه به اداره امنیت می رسه، ممکنه از برخی ارگانهای دیگه هم نظر خواسته بشه. قسمتی در سایت Auswärtiges Amt برای سوال پرسیدن در مورد ویزا وجود داره. اما جوابی که داده می شه و شما قسمتی از اونو اینجا نوشتید، یک جواب تمپلت است. ظاهرا غیر از انتظار کاری نمی شه کرد.
    عاقبت دست بدان سرو بلندش برسد هر که را در طلبت همت او قاصر نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط mor121 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

تا جایی که می دونم بیشتر در مورد متقاضیان دکتری پیش می یاد. اما در حالت کلی، وقتی پروسه به اداره امنیت می رسه، ممکنه از برخی ارگانهای دیگه هم نظر خواسته بشه. قسمتی در سایت Auswärtiges Amt برای سوال پرسیدن در مورد ویزا وجود داره. اما جوابی که داده می شه و شما قسمتی از اونو اینجا نوشتید، یک جواب تمپلت است. ظاهرا غیر از انتظار کاری نمی شه کرد.
    این German foreigner authority بالاخره امنیته یا مهاجرت؟

بله به نظر میرسه که اصلا این اداره نه امنیته و نه مهاجرت
    پیگیری هم بی فایده است انگار

نقل قول نوشته اصلی توسط ahaghshenas نمایش پست ها
    این دیگه چیه؟ هر چی می خونم هیچی نمی فهمم چی میگه. کسی می دونه اینایی که گفته چیه؟ competent german mission چیه؟ همون اداره امنیته؟ competent visa section همون بخش ویزا سفارته؟ german foreigners authority همون اداره مهاجرته؟
    اولا فقط سفارت حق داره ویزا issue کنه نه اداره مهاجرت و نه امنیت. من حدسم اینه این جوابی که داده روال کلی سیستم ویزا دادنه. یعنی داره میگه که ما حدس می زنیم (فرض می کنیم) که اداره مهاجرت هنوز جواب به سفارت نداده. این اصلا نمی دونه شما گیره امنیتی و داره روال کلی رو میگه و لینک مهاجرت رو داده که شما از انجا پیگیری کنی. من نتیجه می گیرم اینجا اصلا امنیت نیست که ما دنبالشیم.

بله به نظر میرسه که اصلا این اداره نه امنیته و نه مهاجرت
    پیگیری هم بی فایده است انگار
    دوست من حقیقت اینه که پیگیری فقط یه اطلاعات ناقصی در مورد شرایط پرونده به شما میده اونا هیچ وقت دقیق توضیح نمیدن. اینم که گفته یعنی تا وقتی از طرف مسئولین اونجا که کلی هم گفته (یعنی مهاجرت و امنیت) تایید نشه سفارت ویزا صادر نمیکنه و برای شما هم هنوز جواب نیومده. پیگیری شما از طریق سفارت هیچ تاثیری تو روند کارتون نداره.

Junior Member

سلام. این روزا اوضاع باجه اطلاعات چجوریه؟ شلوغه؟ صبح ساعت چند برم بنظرتون؟
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)