نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 104 از 325 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154204 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

دوست عزیز این روزها سفارت شلوغ نیست، ساعت 5_5.30 که اونجا باشی نوبتت میشه
    شما واسه چی ریجکت شدی؟

سلام دوستان
    امروز بعد از 3 ماه از سفارت با من تماس گرفتن و چند تا سئوال راجع به کارم پرسیدن. سئوالات در واقع سئوالات اداره امنیت بود (ارشد مجدد هستم و فرم خاص پر کردم). کسی می دونه پروسه ارسال جواب از سفارت به امنیت یا مهاجرت چقدر طول می کشه و کی باید منتظر جواب ویزا باشم؟ چون کلا 2 هفته وقت دارم. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ahaghshenas نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امروز بعد از 3 ماه از سفارت با من تماس گرفتن و چند تا سئوال راجع به کارم پرسیدن. سئوالات در واقع سئوالات اداره امنیت بود (ارشد مجدد هستم و فرم خاص پر کردم). کسی می دونه پروسه ارسال جواب از سفارت به امنیت یا مهاجرت چقدر طول می کشه و کی باید منتظر جواب ویزا باشم؟ چون کلا 2 هفته وقت دارم. ممنون
    از شما خواستن جواب رو بنویسید و ببرید یا تلفنی پرسیدن؟
    در کل از روزی که سوال رو میپرسند یا روزی که مینویسید و میبرید تحویل میدید به باجه نقص مدرک، تقریبا دو هفته‌ای طول میکشه. این البته از تجربیات من هست که مشابهش برام پیش اومد و دو هفته بعد از پاسخ سوالات، جواب ویزا اومد.
    با توجه به نوشه‌های دوستان و تجربه‌ها، احتمال زیادی هست که جواب ویزاتون مثبت باشه. موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط farima84 نمایش پست ها
    از شما خواستن جواب رو بنویسید و ببرید یا تلفنی پرسیدن؟
    در کل از روزی که سوال رو میپرسند یا روزی که مینویسید و میبرید تحویل میدید به باجه نقص مدرک، تقریبا دو هفته‌ای طول میکشه. این البته از تجربیات من هست که مشابهش برام پیش اومد و دو هفته بعد از پاسخ سوالات، جواب ویزا اومد.
    با توجه به نوشه‌های دوستان و تجربه‌ها، احتمال زیادی هست که جواب ویزاتون مثبت باشه. موفق باشید.
    مرسی از پاسختون. در واقع سئوالات خیلی حاد نبود و تلفنی انجام شد. سئوالاتی که از شما پرسیدن توسط اداره مهاجرت طرح شده بود یا سفارت و یا اداره امنیت؟ من یکم نگران پروسه ارسال جواب ها از سفارت به اداره امنیت هستم که طولانی نباشه. بازم ممنون از دلگرمیتون. دوستان اگه کسی دیگه اطلاعاتی داره پاسخ بده لطفا

برای من هم پیش اومد و فکر میکنم ارسال سفارت به اداره امنیت سریع انجام میشه ، فقط سفارت یکی دو روز بررسی میکنه که مرتبط باشه با چیزی که خواستن ...فقط جواب اداره امنیت به سفارت هست که ممکن هست طولانی باشه و کسی نمیدونه چقدر طوا خواهد کشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ahaghshenas نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون. در واقع سئوالات خیلی حاد نبود و تلفنی انجام شد. سئوالاتی که از شما پرسیدن توسط اداره مهاجرت طرح شده بود یا سفارت و یا اداره امنیت؟ من یکم نگران پروسه ارسال جواب ها از سفارت به اداره امنیت هستم که طولانی نباشه. بازم ممنون از دلگرمیتون. دوستان اگه کسی دیگه اطلاعاتی داره پاسخ بده لطفا

Junior Member

تجربه ی ویزای من:
    من پذیرش دکترا از ماکس پلانک داشتم و بورسیه بودم. روز 24 ژوئن مصاحبه ی ویزا رو انجام دادم و همسرم 18 آگوست مصاحبه داد. روز مصاحبه مدرک ارشد و ریزنمراتم اماده نبود (چون هنوز دفاع نکرده بودم!) و مدرک ایلتسم هم چند روز بعدش اکسپایر می شد. کارمند سفارت بهم گفت تا مدرک ارشدت رو نیاری پروسه ی ویزات راه نمیفته که بعدا فهمیدم حرف الکی زده. همسرم هم روز مصاحبه اش A1 نداشت (اما ایلتس داشت) و بهش ایرادی نگرفتند.
    حدود سه ماه و نیم بعد (15 اکتبر) با من تماس گرفتند که جواب ویزام اومده (در حالی که مدرک ارشدمو هنوز بهشون تحویل نداده بودم و ایلتسم هم تاریخش گذشته بود). در مورد همسر که پرسیدم گفت که پرونده اش رو فعلا پیدا نمی کنه ولی اگر تونست روزی که برای ویزای خودم میرم ایشونم همراهم بیاد. چند روز بعد زنگ زدم سفارت و تو سیستم چک کردند و گفتند ویزای همسرم نیومده و اگر اومد با من تماس خواهند گرفت.
    هفته ی بعد رفتم سفارت ویزام رو بگیرم و همسر هم برای احتیاط همراهم اومد. خدا رو شکر ویزای ایشون هم اومد و همونجا بیمه تهیه کرد و پاس هامون رو تحویل دادیم و ظهر تحویل گرفتیم.
    در ضمن چون من بورس بودم کارمند سفارت بهم گفت نه من و نه همسرم لازم نیست 8000 یورو در المان توی بانک بزاریم و گفت در غیر این صورت تو ویزامون می نوشت. (من خودم هنوز شک دارم اشتباه نکرده باشه)
    در مورد اجازه کار و تحصیل همسر هم گفت که باید از اداره خارجی های شهر مربوطه بپرسیم.
    این بود انشای من

Junior Member

دوستان سلام. من امروز با سفارت تماس گرفتم و راجب جواب امنیت پرسیدم که هنوز بعد 4 ماه نیومده. از خانمه پرسیدم چطور میشه پیگیری کرد؟ گفت فقط استادت از آلمان میتونه پیگیری کنه و اسم این فرم امنیتی استعلام 412 هست. گفتم به شماها هم بگم ؛)

سلام

این بیمه 30 روزه ویزای المان داستان چیه ؟؟؟ چیجوری میتونم اخذ کنم ؟؟؟ بعد برای ویزا ایا ارمه حتما من A+ زبان المانی رو بگیرم ؟؟؟ اگر المان نامزد داشته باشم چیجوری میتونم از طریق اون اقدام کنم تا زودتر به نتیجه برسم

دوست عزیز ممنون از اطلاع رسانیتون
    استعلام اون وقت دقیقا چی میشه ؟؟ من از دانشگاه خواستم که از سفارت پیگیری کنه اما انگار فایده ای نداشت
    از خود سفارت باید پیگیری شه؟یا اداره خاصی در المان؟؟ میدونم که اداره امنیته اما ذقیقا به داشنگاه بکم چه اداره ای؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr_tak نمایش پست ها
    دوستان سلام. من امروز با سفارت تماس گرفتم و راجب جواب امنیت پرسیدم که هنوز بعد 4 ماه نیومده. از خانمه پرسیدم چطور میشه پیگیری کرد؟ گفت فقط استادت از آلمان میتونه پیگیری کنه و اسم این فرم امنیتی استعلام 412 هست. گفتم به شماها هم بگم ؛)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون از اطلاع رسانیتون
    استعلام اون وقت دقیقا چی میشه ؟؟ من از دانشگاه خواستم که از سفارت پیگیری کنه اما انگار فایده ای نداشت
    از خود سفارت باید پیگیری شه؟یا اداره خاصی در المان؟؟ میدونم که اداره امنیته اما ذقیقا به داشنگاه بکم چه اداره ای؟؟
    استعلام 412 میشه enquiry 412. والا خانومی که جواب منو داد خودشم نمیدونست اداره امنیت چی میشه به آلمانی )) اما به استادتون که بگید خودش میدونه از کجا پیگیری کنه ( بر اساس فرم هایی که قبلا از امنیت براشون فرستادن خودشون میدونن از کجا پیگیری کنن). بچه ها قبلا توی همین بخش نوشته بودن که امنیت میشه federal foreign office.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)