نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 107 از 325 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117157207 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

[QUOTE=mb_;1800035]5.5 months[/QUO
    شما رشتتون چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr_tak نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی هست که بیشتر از 4 ماه منتظر ویزا باشه؟ برای مقطع دکترا؟( نیاز بهذحس همدردی )
    من که مستر دوم هستم و قراره خیلی زودتر از شما جواب استعلام ها بیاد. الان 3 ماه و نیم شده. 4 ماه واسه دکترا خیلی زیاد نیست. در ضمن تا انجایی که من فهمیدم شدیدا به رشته مرتبطه این زمان انجام استعلام ها.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Duisburg- Essen

نقل قول نوشته اصلی توسط azarmehrr نمایش پست ها
    سلام
    کسی از دوستان در هفته اخیر مراجعه حضوری به سفارت داشتند؟ یک هفته هست که بارکد های جدید اعلام نمی شه در حالیکه هفته های گذشته هفته ای چند بار بروز رسانی می شد. در یکی از تاپیک ها دیدم که نوشته بودند کنسول از 5 نوامبر به مدت 2 هفته مرخصی هستند. این می تونه مربوط باشه به تاخیر ایجاد شده؟ ممنون می شم کسانی که به سفارت مراجعه می کنند در این مورد اطلاع رسانی کنند.
    سلام. من مراجعه حضوری نداشتم. ولی همین الان زنگ زدم به سفارت، گفتند هفته ی دیگه بارکدها آپدیت میشن!! فکر میکنم همین مرخصی کنسول که شما میگین، دلیل همین تاخیر هست.
    ما که با این حساب باید بیخیال بشیم. چون آخرین مهلتی که دانشگاه برای ثبت نام داده، 14 نوامبر هست.

الان نه روز هست که بارکدها آپدیت نشده یعنی یک هفته دیگه هم نمیشه؟؟یعنی چه که کنسول مرخصیه؟ مگه کنسول اول بررسی نمیکنه مدارک رو بعد میفرستن آلمان؟؟
    شانس ما اول که وقت اضطراری نمیدادن، حالا هم که کنسول نیست ...

نقل قول نوشته اصلی توسط iutext نمایش پست ها
    سلام. من مراجعه حضوری نداشتم. ولی همین الان زنگ زدم به سفارت، گفتند هفته ی دیگه بارکدها آپدیت میشن!! فکر میکنم همین مرخصی کنسول که شما میگین، دلیل همین تاخیر هست.
    ما که با این حساب باید بیخیال بشیم. چون آخرین مهلتی که دانشگاه برای ثبت نام داده، 14 نوامبر هست.

Junior Member

دیروز بعد از 2 ماه و 4 روز با من تماس گرفتن گفتن یه لیستی از افراد ذکور خانواده با شغل هاشون رو اداره امنیت خواسته من هم لیست رو دادم. این یعنی چی؟ کی جوابم میاد بنظرتون؟ اصلا این سوال چه معنی میده؟

سایت آپدیت شده دوستان، مثل اینکه به مرخصی کنسول ربطی نداشته

برای من چهار هفته بعد از مصاحبه زنگ زدن و رزومه و مدرک تحصیلی همسرم رو خواستن بعد دوباره بعد از دو هفته زنگ زدن و یک نامه خواستن که همسرم بنویسه که چرا میخواد برای دو سال ارشد مجدد من کارش رو ول کنه و بیاد و الان از اون موقع 9 هفته میگذره و هنوز خبری نیست
    من 29 جولای مصاحبه دادم و الان 15 هفته است که منتظرم
    اصلا مشخص نیست که کی میاد جوابتون مال بعضی زود و مال بعضی دیر میاد. باید منتظر باشیم

نقل قول نوشته اصلی توسط ttf نمایش پست ها
    دیروز بعد از 2 ماه و 4 روز با من تماس گرفتن گفتن یه لیستی از افراد ذکور خانواده با شغل هاشون رو اداره امنیت خواسته من هم لیست رو دادم. این یعنی چی؟ کی جوابم میاد بنظرتون؟ اصلا این سوال چه معنی میده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ttf نمایش پست ها
    این مسئله پرسیدن سئوال واسه منم اتفاق افتاد. بعد از 2 ماه و 3 هفته تماس گرفتن و سئوالاتی راجع به سابقه کارم پرسیدن. از اون تاریخ تا الان حدودا 18 روز می گذره. تا انجایی که من فهمیدم سفارت جواب هارو سریع ارسال می کنه واسه امنیت ولی اینکه امنیت چقدر طولش می ده جواب نهایی و بده کسی نمی دونه. اما به نظرم زودتر از 3 4 هفته منتظر جواب نباش.

نقل قول نوشته اصلی توسط ahaghshenas نمایش پست ها
    این مسئله پرسیدن سئوال واسه منم اتفاق افتاد. بعد از 2 ماه و 3 هفته تماس گرفتن و سئوالاتی راجع به سابقه کارم پرسیدن. از اون تاریخ تا الان حدودا 18 روز می گذره. تا انجایی که من فهمیدم سفارت جواب هارو سریع ارسال می کنه واسه امنیت ولی اینکه امنیت چقدر طولش می ده جواب نهایی و بده کسی نمی دونه. اما به نظرم زودتر از 3 4 هفته منتظر جواب نباش.
    خوب دوستان میدونید که اداره امنیت چیکار میکنه که الان تو مورد این دوستمون میره یکی یکی سابقه این افراد رو که نام بردی چک میکنه از لحاظ امنیتی.یعنی شجره نامه شما اونجا داره چک میشه الان خوب طول میکشه قاعدتا.

Junior Member

سلام دوستان، من الان در کشور اتریش مشغول به تحصیلم و میخوام از سفارت آلمان تو وین برای گرفتن ویزای دانشجویی اقدام کنم ، به نظر شما ویزایی که اینجا دارم میتونه توی روند گرفتن ویزای آلمان تاثیر داشته باشه، در مجموع چه کارایی باید بکنم؟
    با تشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)