نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 135 از 325 نخستنخست ... 3585125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145185235 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,341 تا 1,350 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

دوستان از وقتی که بارکد ویزا توی سایت اعلام میشه که بریم ویزا رو بگیریم چقدر وقت داریم برای مراجعه به سفارت برای گرفتن ویزا؟
    من اگر یک ماه دیر برم مشکلی پیش نمی آد؟

Junior Member

با سلام به همه دوستان

یه سوال داشتم که نمیدونم از کی بپرسم. من برای ویزای فرصت مطالعاتی اقدام کردم. فرم رشته های خاص رو هم پر کردم. 19 ابان رفتم مصاحبه. هفته پیش بعد از هشت ماه زنگ زدن که ویزات آمادست. من برای دااد اقدام کرده بودم که قبول نشدم. بورس وزارت علوم رو هم داشتم. ولی چون بورسیه نبودم و پروسه ویزا هم خیلی طول کشید، الان وزارت علوم فقط حدود 2000 یورو برای شش ماه حمایت میکنه. به خاطر اینکه حمایت مالیم عملا صفر شد، موسسه ای که میخواستم برم دیگه بهم دعوت نامه نمیده. به همین خاطر کلا کنسل شد و نمیتونم برم.

حالا سوالم اینه که باید برم سفارت اعلام انصراف کنم یا اینکه اگه مدارکی که خواستن رو نبرم، خود به خود باطل می شه و نیازی نیست که برم بگم نمیخوام برم آلمان؟

معذرت به خاطر پرحرفیم
    انشا... همتون موفق باشید.

Junior Member

بچه ها من امروز یه تماس از شماره سفارت داشتم که زنگ زد یه الو گفت قطع کرد!!! من 10 روز از مصاحبه سفارتم میگذره به نظرتون تماس واسه چی بوده؟

Junior Member

احتمالاً سوالی داشتند در مورد مواردی که مربوط به مدارکتون بوده يا احتمال ديگه اينه که در پر کردن فرمها موردی رو از قلم انداختيد يا جا گذاشتيد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenusr نمایش پست ها
    بچه ها من امروز یه تماس از شماره سفارت داشتم که زنگ زد یه الو گفت قطع کرد!!! من 10 روز از مصاحبه سفارتم میگذره به نظرتون تماس واسه چی بوده؟

Junior Member

سلام.

من کارشناسیم مهندسی مکانیک بوده و پذیرشم برای ارشد مهندسی محاسباتیه. من دو سال به عنوان دستیار توی آزمایشگاه آئرودینامیک دانشگاهم (حین تحصیل) کار کردم. با توجه به اینکه میگن سفارت روی هوافضا حساسه با اینکه رشته من مکانیک بوده و ربطی به هوافضا نداشته( فعالیتم هم روی پرواز نبوده) به نظرتون ممکنه به این خاطر ازم بخوان فرم رشته های خاصو پر کنم؟ به نظرتون به آزمایشگاه آئرودینامیک و تست تونل باد توی رزومه و انگیزه نامه ام اشاره کنم؟

ممنون.

Junior Member

برای رشتتون که حتماً ازتون میخوان فرم رو پر کنيد. در مورد رزومه زياد مهم نيست بيشتر رو کاری که اونجا قراره انجام بديد حساسن و خودشون میدونن چطور از اينکه کارتون ربطی به صنايع نظامی داره يا نه تحقيق کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ernie نمایش پست ها
    سلام.

من کارشناسیم مهندسی مکانیک بوده و پذیرشم برای ارشد مهندسی محاسباتیه. من دو سال به عنوان دستیار توی آزمایشگاه آئرودینامیک دانشگاهم (حین تحصیل) کار کردم. با توجه به اینکه میگن سفارت روی هوافضا حساسه با اینکه رشته من مکانیک بوده و ربطی به هوافضا نداشته( فعالیتم هم روی پرواز نبوده) به نظرتون ممکنه به این خاطر ازم بخوان فرم رشته های خاصو پر کنم؟ به نظرتون به آزمایشگاه آئرودینامیک و تست تونل باد توی رزومه و انگیزه نامه ام اشاره کنم؟

ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط victor34 نمایش پست ها
    برای رشتتون که حتماً ازتون میخوان فرم رو پر کنيد. در مورد رزومه زياد مهم نيست بيشتر رو کاری که اونجا قراره انجام بديد حساسن و خودشون میدونن چطور از اينکه کارتون ربطی به صنايع نظامی داره يا نه تحقيق کنن.
    ممنون ار جوابتون. شما به این خاطر که رشته کارشناسیم مهندسی مکانیک بوده میگین که فرم رو حتما باید پر کنم یا به خاطر پذیرشم که Computational Engineering بوده؟ (چون چند تا از بچه ها در همین رشته پذیرش داشتن ولی سفارت ازشون نخواسته بود فرم رشته های خاص رو پر کنن)

Junior Member

در کل هر نوع مهندسی را شامل ميشه. من روزی که رفته بودم مصاحبه بعضی ها که مهندسی منابع محيط زيست هم بودن پر کردن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ernie نمایش پست ها
    ممنون ار جوابتون. شما به این خاطر که رشته کارشناسیم مهندسی مکانیک بوده میگین که فرم رو حتما باید پر کنم یا به خاطر پذیرشم که Computational Engineering بوده؟ (چون چند تا از بچه ها در همین رشته پذیرش داشتن ولی سفارت ازشون نخواسته بود فرم رشته های خاص رو پر کنن)

Junior Member

دوستان عزیز می تونم بپرسم طبق تجربیاتتون از وقتی اداره امنیت با استادتون تماس می گیره چقدر بعدش ویزا آماده میشه؟

Junior Member

معمولاً بيش از 2 ماه
    نقل قول نوشته اصلی توسط farazfa نمایش پست ها
    دوستان عزیز می تونم بپرسم طبق تجربیاتتون از وقتی اداره امنیت با استادتون تماس می گیره چقدر بعدش ویزا آماده میشه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)