نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 138 از 325 نخستنخست ... 3888128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148188238 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,371 تا 1,380 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid723 نمایش پست ها
    سلام.
    من ویزام اومده واسه 2015/7/17. (توس سایت سفارت زده تاریخ دریافت ویزا)
    دانشگاهمم از اکتبر شروع مبشه.
    باید چی کار کنم؟
    توی همون تاریخی که سفارت اعلام کرده برو و مدارکی هم که خواسته ببر. میری صندوق مدارکو تحویل میدی و بهش میگی کلاسای من اکتبر شروع میشه و میخوام فلان تاریخ اونجا باشم اونم مدارکو میگیره میگه برو فلان تاریخ بیا اون موقع پاستو میگیره ویزا رو صادر میکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط iran1401 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    امیدوارم سوالم رو در جای مناسب پرسیده باشم
    بنده کارشناسی عمران آزاد وارشد دولتی دارم رزومه ومعدل متوسط ونه چندان تاپی هم دارم ، یک عمو آلمان دارم ایشون مقیم وشهروند هستند وخودم هم درایران پدرم فوت کرده وفقط مادرم هستن حالا سوالم اینه اگر بخوام برم آلمان از طریق عموم بهترین روش برای اقدام ویزا به چه صورت هست سربازی هم رفتم، البته منظورم گرفتن ویزای تحصیلی دکترا نیست می خوام بدونم بهترین کاری که عموی متاهلم می تونه برام انجام بده چیه
    ضمنا بنده در سایت جستجو کردم متاسفانه مورد مشابه به این صورت ندیدم اگر دوستان لطف کنند وتاپیک های مشابه ومرتبط با سوالم رو هم مطرح بفرمایند ممنون میشم
    باسپاس فراوان
    عموت میتونه برای شما دعوت نامه بفرسته شما با اون دعوت نامه برای ویزای شنگن میتونی اقدام کنی و این نوع ویزا حداکثر 3 ماهه هست و فقط برای مقاصد توریستی و دیدار اقوام هست. اگه منظورت رفتن و آلمان زندگی کردنه و نمیخوای برای تحصیل بری تنها راهش یه نامه دعوت به کار از طرف یک شرکت یا کسی هست که اونجا کسب و کاری داره با اون میتونی برا ویزای کاری اقدام کنی. در کل از طریق عموم معنی خاصی نداره. چند نوع ویزا بیشتر وجود نداره برای آلمان رفتن که شما از همین چند مورد میتونی استفاده کنی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_gdc نمایش پست ها
    عموت میتونه برای شما دعوت نامه بفرسته شما با اون دعوت نامه برای ویزای شنگن میتونی اقدام کنی و این نوع ویزا حداکثر 3 ماهه هست و فقط برای مقاصد توریستی و دیدار اقوام هست. اگه منظورت رفتن و آلمان زندگی کردنه و نمیخوای برای تحصیل بری تنها راهش یه نامه دعوت به کار از طرف یک شرکت یا کسی هست که اونجا کسب و کاری داره با اون میتونی برا ویزای کاری اقدام کنی. در کل از طریق عموم معنی خاصی نداره. چند نوع ویزا بیشتر وجود نداره برای آلمان رفتن که شما از همین چند مورد میتونی استفاده کنی.
    باتشکراز راهنمایی شما دوست عزیز
    بنده نظرم بیشتر روی این مسئله هست که عموی من دعوت نامه بفرسته وتوریستی برم اونجا وقتی رسیدم حضوری به دانشگاهها مراجعه کنم برای ادامه تحصیل ،به نظر شما باتوجه به اینکه من ایران وابستگی زیادی ندارم بافرض دریافت دعوت نامه آیا می تونم ویزا بگیرم؟ ومسئله بعدی مراجعه حضوری به این دانشگاهها برای گرفتن پذیرش دکترا(که ظاهرا رایگان هست) ویا گرفتن مستر دوباره با هزینه شخصی چقدر امکان وتوجیه پذیر هست
    خیلی ممنون از توجه شما

نقل قول نوشته اصلی توسط iran1401 نمایش پست ها
    باتشکراز راهنمایی شما دوست عزیز
    بنده نظرم بیشتر روی این مسئله هست که عموی من دعوت نامه بفرسته وتوریستی برم اونجا وقتی رسیدم حضوری به دانشگاهها مراجعه کنم برای ادامه تحصیل ،به نظر شما باتوجه به اینکه من ایران وابستگی زیادی ندارم بافرض دریافت دعوت نامه آیا می تونم ویزا بگیرم؟ ومسئله بعدی مراجعه حضوری به این دانشگاهها برای گرفتن پذیرش دکترا(که ظاهرا رایگان هست) ویا گرفتن مستر دوباره با هزینه شخصی چقدر امکان وتوجیه پذیر هست
    خیلی ممنون از توجه شما
    راستش برای پذیرش گرفتن اصلا نیازی به مراجعه نیست حتی فکر میکنم خود آلمانی ها هم حضوری این کار رو انجام نمیدن تمام اطلاعات مورد نیاز تو سایت دانشگاهها مجوده و حتی اپلای کردن هم انلاین انجام میشه فقط پست کردن مدارک اگه اونجا باشی خودت میتونی دستی ببری که باز هم تاثیر خاصی نداره. در کل هم مستر مجدد وهم دکترا توجیح پذیر و شدنی هست ولی نیازی به مراجعه حضوری نیست. یعنی من کسیو نمیشناسم با این روش پذیرش گرفته باشه منظورم این نیست که نمیشه منظورم اینه که تجربه مشابهی ندارم. ویزا شنگن گرفتن هم هیچ وقت تضمینی روش نیست اونم از آلمان ولی اگه کسی که دعوت نامه میفرسته اونجا اوضاع مالی و شغلیش خوب باشه خوب بهتره.

Junior Member

سلام دوستان

من ۲۸ خرداد مصاحبم رو انجام دادم با همون نامه یونی اسیست. برای من نقص پرونده نزدن و گفتن ۴ تا ۶ هفته دیگه سایت رو چک کنم. چقدر طول می‌کشه تا ویزام بیاد؟ برای مستر اقدام کردم، فرم امنیتی نداشتم و ویزا رو برای شهر کسل می‌خوام.

نقل قول نوشته اصلی توسط sahaa نمایش پست ها
    سلام دوستان

من ۲۸ خرداد مصاحبم رو انجام دادم با همون نامه یونی اسیست. برای من نقص پرونده نزدن و گفتن ۴ تا ۶ هفته دیگه سایت رو چک کنم. چقدر طول می‌کشه تا ویزام بیاد؟ برای مستر اقدام کردم، فرم امنیتی نداشتم و ویزا رو برای شهر کسل می‌خوام.
    زودتر از 4 هفته بعید ویزات بیاد ولی بیشتر از 8 هفته هم طول نمیکشه با شرایطی که گفتی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_gdc نمایش پست ها
    زودتر از 4 هفته بعید ویزات بیاد ولی بیشتر از 8 هفته هم طول نمیکشه با شرایطی که گفتی.
    ممنون از جوابتون، چقدر وقت دارم که برم و ویزا رو بگیرم؟ من شنیدم که تا یک هفته وقت داری که ویزات رو بگیری و اگه نری،‌ ویزا باطل میشه و دوباره باید از اول اقدام کنی، این حرف درسته؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master Elektrotechnik Uni Wuppertal

خیلی اوضاع داغونه، من الان نزدیک به دو ماه و ده روزه که منتظر نتیجه ی ویزامم. نیومده.
    دو تا از بچه ها رو هم میشناسم که یکیشون سه ماه و نیمه جوابش نیومده و یکی هم چهار ماه و نیمه.
    یکی دیگه هم رفته بود سفارت واسه پیگیری بهش گفته بودن هنوز پروندشو نفرستادن آلمان ( یا قرآن )
    من از آلمان هم پیگیری کردم گفتن که هیچی معلوم نیست باید صبر داشته باشید. حتی ممکنه که تا شش ماه هم طول بکشه.
    خدا بهمون صبر بده.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Aided Mechanical Engineering-RWTH Aachen

نقل قول نوشته اصلی توسط hurpog نمایش پست ها
    خیلی اوضاع داغونه، من الان نزدیک به دو ماه و ده روزه که منتظر نتیجه ی ویزامم. نیومده.
    دو تا از بچه ها رو هم میشناسم که یکیشون سه ماه و نیمه جوابش نیومده و یکی هم چهار ماه و نیمه.
    یکی دیگه هم رفته بود سفارت واسه پیگیری بهش گفته بودن هنوز پروندشو نفرستادن آلمان ( یا قرآن )
    من از آلمان هم پیگیری کردم گفتن که هیچی معلوم نیست باید صبر داشته باشید. حتی ممکنه که تا شش ماه هم طول بکشه.
    خدا بهمون صبر بده.
    شما شرایطت چی بوده دوست عزیز؟ امنیت پر کردی موقع مصاحبه ؟ گپ تحصیلی داشتی ؟نقص مدرک خوردی ؟ چند نفر توی این فروم 10 روزه ویزاشون اومده . البته تا شروع ترم هنوز 2 ماه مونده ولی اگه برای ما هم 4 ماه طول بکشه که این ترمو از دست میدیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hurpog نمایش پست ها
    خدا بهمون صبر بده.
    اول بگم که من بنا به دلایلی ترجیح میدم که ویزام کمی دیرتر بیاد، ولی خوب خیلی بستگی داره،‌ من فرم امنیتی نداشتم، برای مستر دارم اقدام می‌کنم و رشتم هم جزو رشته‌های علوم انسانی هست. اگر فرم امنیتی پر کردید، خوب سه ماه تا چهار ماه عادیه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)