نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 145 از 325 نخستنخست ... 4595135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155195245 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,441 تا 1,450 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

سلام دوستان
    من تاریخ مصاحبه ام 29th jun بوده روز مصاحبه افیسر شماره تلفن رو گرفت و گفت بهتون خبر میدیم و جوابتون بیش از یک ماه دیگه میاد ولی واسه یه سری از تاریخ ها که دیر تر از من بوده جواب اومده؟!!
    الان من باید چیکار کنم؟
    سپاسگذار

Junior Member

سلام

خانم زینب ممنون میشم اطلاعاتتون رو تو قسمت اعلام نتایج ویزا بزارین که بقیه بچه هایی که منتظر ویزا هستن بتونن استفاده کنن
    ممنون

دوست من با شرایطی مشابه من یک ماخ سول کشید تا بیاد جوابش.خواستم ببینم ترتیب شماره پرونده ها مهم نیست یا هستش واسه جواب ویزا؟

Junior Member

سلام دوستان من جواب ویزام اوومده ولی اعلام نکرده کی باید مدارک رو ببرم. این یعنی هر روزی ببرم مشکلی نداره؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط zohay نمایش پست ها
    سلام دوستان من جواب ویزام اوومده ولی اعلام نکرده کی باید مدارک رو ببرم. این یعنی هر روزی ببرم مشکلی نداره؟
    اگه اعلام نکردن، شما از کجا فهمیدین پس ؟
    ولی اگه منظورتون اینه که جلوی بارکردتون تاریخی برای مراجعه نزدن، یعنی هر وقت برین مشکلی نیست !
    تو پستهای قبلی دوستان چند بار همین سوال رو مطرح کرده بودن...

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

Junior Member

سلام ، من یه سوال داشتم، من به خاطر رشته ی لیسانس و فوق لیسانسم فرم امنیتی مجبور شدم پرکنم گرچه دکترایی که براش پذیرش و فاند گرفتم کلا تو رشته ی دیگه ایه، لزوما کسانی که فرم پر میکنن ویزاشون دیر میاد؟ کسی هست که شرایطش این بوده باشه و ویزا رو زود گرفته باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nargesst نمایش پست ها
    سلام ، من یه سوال داشتم، من به خاطر رشته ی لیسانس و فوق لیسانسم فرم امنیتی مجبور شدم پرکنم گرچه دکترایی که براش پذیرش و فاند گرفتم کلا تو رشته ی دیگه ایه، لزوما کسانی که فرم پر میکنن ویزاشون دیر میاد؟ کسی هست که شرایطش این بوده باشه و ویزا رو زود گرفته باشه؟
    تا اونجا که میدونم دکترا همه فرم امنیتی پر میکنن به رشته هم مربوط نیست

Junior Member

سلام دوستان
    من 9 جولای مصاحبه داشتم
    چون مستر دوم اپلای کردم فرم امنیتی پر کردم
    همراه با پذیرشم دانشگاه گفت که واسه سریع تر شدن کارای ویزات ما به اداره مهاجرت نامه میزنیم
    امروز با اداره مهاجرت شهر اولم تماس گرفتم (بعد از 25 روز) گفتن ما جواب مثبت رو به سفارت اعلام کردیم و بعد 10 روز منتظر جواب از سفارت باش
    ولی نفهمیدم پس قضیه فرم امنیتی و اداره امنیت چی میشه؟! یعنی بعد از این مرحله دوباره از ایران مدارک رو میفرستن به امنیت یا کلا اینا دو پروسه ی جداست و با اینکه مهاجرت جواب داده ممکن هست که امنیت ردش کنه یا باز هم خیلی طول بکشه تا جواب بیاد؟!
    ممنون میشم دوستان اگه تجربه ای دارن نظر بدن...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarahshad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تاریخ مصاحبه ام 29th jun بوده روز مصاحبه افیسر شماره تلفن رو گرفت و گفت بهتون خبر میدیم و جوابتون بیش از یک ماه دیگه میاد ولی واسه یه سری از تاریخ ها که دیر تر از من بوده جواب اومده؟!!
    الان من باید چیکار کنم؟
    سپاسگذار
    سلام.
    من هم وقتم 28 جون بود و تازه امروز نتیجه ویزام اعلام شد. شما زنگ بزنید بخش ویزای سفارت ازشون بپرسید پروندتون در چه مرحله ای هست. (تلفن: 39991499 بین ساعت 10 تا 11). من هفته پیش ازشون پرسیدم گفتن جوابت اومده و در حال بررسی نهاییه این هفته شماره پرونده ات رو توی سایت میزنیم که همینطور هم شد.

موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_gdc نمایش پست ها
    تا اونجا که میدونم دکترا همه فرم امنیتی پر میکنن به رشته هم مربوط نیست
    برای همه دانشجوهای دکترا نمی خواد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)