نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 15 از 325 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

پیش فرض برنامه برای بررسی مداوم فایل ویزا در سایت سفارت آلمان

با سلام به دوستانی که منتظر اعلام شمارۀ خودشون از سایت سفارت آلمان هستند.

مدتی بود که من هم مثل شما هر چند مدتی یک بار باید سایت رو باز می کردم و چک می کردم که فایل عوض شده یا خیر. دیدم حالا که اونا حاضر نیستن یکم به فکر مراجعه کننده ها باشند و یه سایت درست حسابی واسه اعلام شماره ها درست کنند خودمون یه کاری کنیم.
    این طور شد که این برنامه رو نوشتم که با اجرای اون شما می تونید به محض اینکه فایل به روز شد مطلع بشید.
    برای اطمینان دوستان هم کد برنامه و هم نسخه اجرایی اون رو براتون گذاشتم. دوستانی که نگرانند می تونن با استفاده از این راهنما خودشون کد رو به اجرایی تبدیل کنند. کدهای این برنامه به زبان Autoit می باشد که ساده هست و برای همه قابل فهم خواهد بود و به راحتی می شه اون رو تغییر داد.

تنظیم مدت زمان انتظار بین هر بررسی:
    برای تنظیم اینکه چند وقت یک بار بررسی رو انجام بده، شما می تونید برنامه رو تنظیم کنید. برای اینکه هیچ فایلی در کامپیوتر شما ننویسم و کار راحت باشه، تنظیمات رو در اسم فایل قرار دادم. مثلا برای اینکه به برنامه بگید که هر 30 دقیقه یک بار بررسی رو انجام بده، اسم فایل اجرایی رو بگذارید VisaChecker_30.exe و برنامه رو ببندید و دوباره باز کنید. به عبارت دیگه هر مقداری که بعد از علامت زیر خط باشه به عنوان مقدار دقیقه بین هر بررسی در نظر گرفته خواهد شد.
    به صورت پیشفرض اون رو روی 1 ساعت تنظیم کردم.

کلید های میانبر:
    برای نگه داشتن الگوریتم برای مدت موقت از کلید های Shift+Pause استفاده کنید.
    برای اتمام کار برنامه می تونید از Shift+Esc استفاده کنید. همچنین می تونید برنامه رو از Tray (نوار کنار ساعت) ببندید.
    هر موقع هم خواستید همین الان براتون چک کنه کلید Shift+End رو بزنید.

نمی دونم این برنامه به درد دوستان بخوره یا نه. امیدوارم که بخوره
    همین نیم ساعت پیش به ذهنم خود که نوشتمش و زیاد روش تست انجام نشده. در صورتی که اشکال یا پیشنهادی برای این برنامه داشتید به من پیام خصوصی بدید. امیدوارم بتونم مشکل رو براتون رفع کنم.

با آرزوی اینکه همه ویزاشون زود زود بیاد و اینقدر حرص نخورن.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ویرایش توسط MMoHH : September 30th, 2013 در ساعت 09:22 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه برای بررسی مداوم فایل ویزا در سایت سفارت آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط allahyar_apply نمایش پست ها
    با سلام به دوستانی که منتظر اعلام شمارۀ خودشون از سایت سفارت آلمان هستند.

مدتی بود که من هم مثل شما هر چند مدتی یک بار باید سایت رو باز می کردم و چک می کردم که فایل عوض شده یا خیر. دیدم حالا که اونا حاضر نیستن یکم به فکر مراجعه کننده ها باشند و یه سایت درست حسابی واسه اعلام شماره ها درست کنند خودمون یه کاری کنیم.
    این طور شد که این برنامه رو نوشتم که با اجرای اون شما می تونید به محض اینکه فایل به روز شد مطلع بشید.
    برای اطمینان دوستان هم کد برنامه و هم نسخه اجرایی اون رو براتون گذاشتم. دوستانی که نگرانند می تونن با استفاده از این راهنما خودشون کد رو به اجرایی تبدیل کنند. کدهای این برنامه به زبان Autoit می باشد که ساده هست و برای همه قابل فهم خواهد بود و به راحتی می شه اون رو تغییر داد.

تنظیم مدت زمان انتظار بین هر بررسی:
    برای تنظیم اینکه چند وقت یک بار بررسی رو انجام بده، شما می تونید برنامه رو تنظیم کنید. برای اینکه هیچ فایلی در کامپیوتر شما ننویسم و کار راحت باشه، تنظیمات رو در اسم فایل قرار دادم. مثلا برای اینکه به برنامه بگید که هر 30 دقیقه یک بار بررسی رو انجام بده، اسم فایل اجرایی رو بگذارید VisaChecker_30.exe و برنامه رو ببندید و دوباره باز کنید. به عبارت دیگه هر مقداری که بعد از علامت زیر خط باشه به عنوان مقدار دقیقه بین هر بررسی در نظر گرفته خواهد شد.
    به صورت پیشفرض اون رو روی 1 ساعت تنظیم کردم.

کلید های میانبر:
    برای نگه داشتن الگوریتم برای مدت موقت از کلید های Shift+Pause استفاده کنید.
    برای اتمام کار برنامه می تونید از Shift+Esc استفاده کنید. همچنین می تونید برنامه رو از Tray (نوار کنار ساعت) ببندید.
    هر موقع هم خواستید همین الان براتون چک کنه کلید Shift+End رو بزنید.

نمی دونم این برنامه به درد دوستان بخوره یا نه. امیدوارم که بخوره
    همین نیم ساعت پیش به ذهنم خود که نوشتمش و زیاد روش تست انجام نشده. در صورتی که اشکال یا پیشنهادی برای این برنامه داشتید به من پیام خصوصی بدید. امیدوارم بتونم مشکل رو براتون رفع کنم.

با آرزوی اینکه همه ویزاشون زود زود بیاد و اینقدر حرص نخورن.
    I just stumbled upon this; I don't think it's getting the acknowledgement it deserves for whatever reason...
    Excellent job sir.
    !Long live creativity and compassion

پیش فرض پاسخ : برنامه برای بررسی مداوم فایل ویزا در سایت سفارت آلمان

با تشکر از دوست عزیزمون mor121 که من رو مطلع کردند که لینکی وجود داره که فایل ویزای جدید تری ارائه می کنه.

لینک جدید رو در برنامه قرار دادم.

برنامه به صورت نسخه 1.01 ارائه شد.

مشکلات دیگری هم اگر وجود داشت دوستان می تونن با پیغام خصوصی به من اطلاع بدهند.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

پیش فرض تجربه های مصاحبه دوم

کسی هست اینجا که بار دوم مصاحبه شده باشد ؟ خواهش می کنم اگه کسی می دونه چقدر طول می کشه تا برای مصاحبه دوم بهمون جواب بدن به من بگه من خیلی نگرانم

پیش فرض تجربه های مصاحبه دوم

لطفا کسانی که ریجکت شدن و دریافت ویزاشون به مصاحبه دوم رسیده تجربه هاشونو بگن

پیش فرض پاسخ : تجربه های مصاحبه دوم

لطفا کسی می دونه چقدر طول می کشه تا به مصاحبه دوم پاسخ بدن؟

پیش فرض پاسخ : تجربه های مصاحبه دوم

یعنی هیچ کس کارش به مصاحبه دوم نکشیده؟ شاید اگه تجربه مصاحبه هامونو با هم تبادل کنیم موفق تر باشیم ممنون می شم اگه بگید

Junior Member SarahESL آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپيوتر- اميرکبير

پیش فرض اسکالرشيپ

سلام به همگی

بچه ها کسی هست واسه ی اسکالرشيپ daad اقدام کرده باشه و اکسپت شده باشه؟ اون 2سال سابقه کاری که ميگه ميخواد جريانش چيه؟ با بيمه هست؟

مرسی

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

سلام آلمانی چه کسی اینجا قوی هست ؟ در مسائل نامه نگاری من یک مشکل مهم پیش آمده که روند ویزام رو ممکنه دچار مشکل کنه ..لطفا اگه کسی هست اطلاع بدید من پیغام خصوصی بدم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

سلام دوستان..
    من یک ماه دیگه وقت مصاحبه دارم و پذیرشم از دانشگاه مونیخ اومده، اما مسئله اینه که تو ایمیل مسئول رشته و رییس کل دانشگاه مونیخع صرفا بهم تبریک گفتن و تایید کردن که من پذیرفته شدم و گفتن اکانتت تو سیستم آنلاین دانشگاه رو چک کن. تو اکانتم یه فایل به نام Admission Letter هست که صفحه اول به زبان آلمانی و صفحه دوم به زبان انگلیسی هست که ترجمه همون المانی است اما مشکل اینجاست که این نامه نه امضا داره و نه مهر دانشگاه، صرفا یه فایل پی دی اف هست با تمام اطلاعات. حالا سوال من اینجاست که آیا این نامه پذیرش رو قبول میکنن یا باید کار دیگه ای انجام بدم.. ممنون بابت راهنماییهاتون..

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)