نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 159 از 325 نخستنخست ... 59109149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169209259 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,581 تا 1,590 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

سلام دوستان یه سوال:
    من 23 آگوست مصاحبه شدم و این هفته قراره مدارکم برسه آلمان (درخواست ویزای پیوست به همسر دادم) معمولا چقدر طول میکشه پروسه بررسی در آلمان ؟ با توجه به اینکه اونجا گفتن سرشون خیلی شلوغه

Junior Member

سلام دوستان يه سوال داشتم،بعد مصاحبه پاسپورت رو پس ميدن يا موقعي كه جواب ويزا مياد پس ميدن؟اگه بعد مصاحبه پاسپورت رو پس بدن معنيش اينه كه ويزا نميدن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Melika97 نمایش پست ها
    سلام دوستان يه سوال داشتم،بعد مصاحبه پاسپورت رو پس ميدن يا موقعي كه جواب ويزا مياد پس ميدن؟اگه بعد مصاحبه پاسپورت رو پس بدن معنيش اينه كه ويزا نميدن؟
    سلام دوست عزیز
    بعد از مصاحبه ویزای دانشجویی یه مهر به پاسپورتتون میزنن و پسش میدن. برای همه اینجوریه. ربطی هم به دادن یا ندادن ویزا نداره

برقرار باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saranr نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوالی دارم:
    من برای مستر دوم اقدام کردم و 8 سپتامبر مصاحبه شدم و فرم امنیتی هم پر کردم.
    مدارکم هفته پیش رفت آلمان و بعد از پیگیری از اداره مهاجرت آلمان, مسول اداره مهاجرت بهم گفت که ما جواب مثبتمون رو به سفارت اعلام کردیم.
    امروز که به سفارت زنگ زدم بهم گفتن که منتظر جواب امنیت هستن.
    کسی میدونه این اداره امنیت تو آلمان هست؟ تو ایران هست؟ تو سفارت ؟؟؟ کجاست دقیقا و معمولا چقد طول میکشه جواب بده؟
    ممنون میشم
    توی آلمانه، معلوم نیست دقیقا کجاست، شما امکان مکاتبه باهاشون رو ندارید. و هیچ روند مشخصی هم نداره. از یک ماه تا حتی شش ماه هم ممکنه بررسیشون طول بکشه

برقرار باشید

Junior Member

سلام دوستان.
    توی تجربه تلخی که از رد شدن درخواست ویزام داشتم و با توجه به سوالاتی که بعضی از دوستان می پرسن، بهتر دونستم که یه سری چیزها رو یاد گرفتم رو با شما در میون بگذارم تا ایشالا چنین مشکلی برای شما پیش نیاد.
    اول اینکه من بعد از خوندن فایل مربوط به تحریمای اتحادیه اروپا متوجه شدم که فیلدهای انرژی هسته ای، امنیت و رمزنگاری مورد تحریم هستند. هر چند که این محدودیت قاعدتا باید روی فیلدی که در آینده قرار هست شما روی اون کار کنید اعمال بشه، اما به نظر میرسه وجود کلمه واترمارکینگ توی عنوان تز من دلیل ریجکت شدنم باشه. هر چند که کار من فشرده سازی بود و اگه خود تز هم خونده بشه متوجه میشن که هدف اصلا اهدافی که تو واترمارکینگ دنبال میشه نبوده.
    بنابراین به دوستانی که گرایش رمز خوندن و یا سابقه کار تو این فیلدها رو دارن شدیدا توصیه میکنم که در صورت ممکن هر چی در مورد این قضیه دارن رو از رزومشون حذف کنن و اگر کلا زمینه کاریشون اینه که دنبال یه جایگزین غیر اروپایی برای زمانی که خدایی نکرده چنین مشکلی پیش بیاد داشته باشند.

دومیش اینه که کلا بیخیال آلمان بشید، مگر اینکه خیلی خاص باشه اون آفرتون! زمان خیلی طولانی رو باید بیکار سر می کنید تا بتونید یه ویزا بگیرید (البته برای دوستانی که فرم امنیتی دارن) که خودش کلی لطمه نیزنه بهتون.

سوم اینکه از استادتون بخواید به محض تماس اداره امنیت شما رو در جریان بگذارند، شاید بتونین کاری بکنید و اطلاعاتی به استاد بدین که بتونه کمکتون بکنه تو این مسیر. مثلا استاد خود من اصلا از قضیه این تحریم خبر نداشت.

دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion_8867 نمایش پست ها
    با سلام

من الان ۳ ماهه که اقدام برای ویزا کردم و تا آخر این هفته بیشتر وقت ندارم چون دیگه بعدش دانشگاه ثبت نامم نمیکنه، حالا وقتی که ویزام بیاد مطمئنا از من خواهند خواست که از دانشگاه نامه بیارم که هنوز ثبت نامم میکنن. این در حالیه که خوب دانشگاه چون زمانش گذشته دیگه قبول نمیکنه که نامه رو بفرسته.
    حالا میخواستم بپرسم تو این اوضاع تکلیف ویزای من چی میشه؟ میتونم برای سال دیگه دیفرش کنم؟ راهی هست که از یه جا دیگه قبولی بیارم برم؟
    من هم نزد یک به سه ماه هست که منتظر ویزا هستم و دانشگاه هم گفته تا 26 اکتبر وقت داری که بیای و تمدید هم نمیکنند
    ویرایش توسط omid2015 : October 15th, 2015 در ساعت 10:35 PM دلیل: نظم

نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion_8867 نمایش پست ها
    با سلام

من الان ۳ ماهه که اقدام برای ویزا کردم و تا آخر این هفته بیشتر وقت ندارم چون دیگه بعدش دانشگاه ثبت نامم نمیکنه، حالا وقتی که ویزام بیاد مطمئنا از من خواهند خواست که از دانشگاه نامه بیارم که هنوز ثبت نامم میکنن. این در حالیه که خوب دانشگاه چون زمانش گذشته دیگه قبول نمیکنه که نامه رو بفرسته.
    حالا میخواستم بپرسم تو این اوضاع تکلیف ویزای من چی میشه؟ میتونم برای سال دیگه دیفرش کنم؟ راهی هست که از یه جا دیگه قبولی بیارم برم؟[/QUOTE

من هم نزد یک به سه ماه هست که منتظر ویزا هستم و دانشگاه هم گفته تا 26 اکتبر وقت داری که بیای و تمدید هم نمیکنند
    سلام، شماهم امنيت خورديد؟ والا من نميدونم ديفر كردن فقط شامل ترم بعد ميشه يا براي سال بعد هم امكانش هست كه ديفر كنيم؟ اين سوال منم هست از دوستان. ببينيد با اين وضعيت ويزا دادن سفارت اگر قرار باشه سال بعد هم انقدر طول بكشه اپلاي مجدد كار اشتباهيه. من در مورد خودم عرض ميكنم، فك كنيد من زماني كه جواب پذيرش دانشگاه رو گرفتم تقريبا اواسط جولاي بود. تاريخ شروع دانشگاه ها هم خوب تو اواسط اكتبره. يعني اگر خيلي خوش شانس باشيم و همون موقع كه جواب پذيرش مياد وقت سفارت داشته باشيم و مصاحبه كنيم بازم با شرايط غيرقابل پيش بيني سفارت به احتمال ٨٠ درصد به دانشگاه نميرسيم. من با همين شرايط دارم فرصت تحصيل رو امسال از دست ميدم، هرچي فكر ميكنم سال بعد دوباره پذيرش بگيرم و برم مصاحبه و...باز مبينم همين آش و همين كاسه است. واقعا نميدونم ميشه هم ويزا و هم پذيرش رو به سال بعد ديفر كرد يا نه؟ درغير اينصورت اقدام براي تحصيل در آلمان از قبولي تو لاتاري هم بيتضمين تر و بي حساب كتاب تره واقعا!
    ویرایش توسط omid2015 : October 15th, 2015 در ساعت 10:36 PM دلیل: نظم

Junior Member

سلام. من تقریبا 4 ماه پیش زفتم مصاحبه و هنوز جواب ندادن!
    متاسفانه تاریخه ثبت نامم گذشت
    داشنگاه ترمه بعدم نداره. و باید بذارم واسه ساله دیگه!
    میخواستم بدونم اگه از الان به بعد جواب بدن چیکار میتونم بکنم؟
    اگه جوابه مثبت دادن آیا میشه ویزارو چند ماه دیرتر برم بگیرم که به ساله بعد برسم یا نه؟
    یا اینکه ویزارو بگم تاریخه شروعشو واسه چند ماه بعد بزنن که به ساله بعد برسم.
    خیلی ممنون

Junior Member

دوستان سلام. هزینه ویزا (60 یورو) رو باید به یورو داد یا ریال؟؟ آخه تو سایتش نوشته به ریال دریافت میشه ولی توی فایل های pdf راهنماشون، نوشته به یورو!!! ممنون

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein021 نمایش پست ها
    دوستان سلام. هزینه ویزا (60 یورو) رو باید به یورو داد یا ریال؟؟ آخه تو سایتش نوشته به ریال دریافت میشه ولی توی فایل های pdf راهنماشون، نوشته به یورو!!! ممنون
    سلام

دوست عزیز اگه فقط سایت سفارت رو یه لحظه بگردی جواب سوالت صراحتا توضیح داده شده که من کپیش رو در ادامه می زارم:

«سفارت هزینه درخواست ویزا را تنها نقداً به یورو دریافت خواهد نمود. از آن جایی که سفارت به طور محدود اسکناس ریز در اختیار دارد، لذا خواهشمند است مبلغ را در صورت امکان دقیقاً برابر میزان هزینه ویزا شمرده و پرداخت نمایید. سفارت از پذیرفتن یورو به صورت پول خرد (سکه) معذور است و تنها اسکناس های پنج، ده، بیست، پنجاه، و صد یورویی قبول خواهد نمود. پرداخت با کارت امکان پذیر نمی باشد.»
    Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover
    H. Jackson Brown Jr. - P.S. I Love You

.When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile
    Unknown

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)