نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 16 از 325 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط bachamun نمایش پست ها
    سلام دوستان..
    من یک ماه دیگه وقت مصاحبه دارم و پذیرشم از دانشگاه مونیخ اومده، اما مسئله اینه که تو ایمیل مسئول رشته و رییس کل دانشگاه مونیخع صرفا بهم تبریک گفتن و تایید کردن که من پذیرفته شدم و گفتن اکانتت تو سیستم آنلاین دانشگاه رو چک کن. تو اکانتم یه فایل به نام Admission Letter هست که صفحه اول به زبان آلمانی و صفحه دوم به زبان انگلیسی هست که ترجمه همون المانی است اما مشکل اینجاست که این نامه نه امضا داره و نه مهر دانشگاه، صرفا یه فایل پی دی اف هست با تمام اطلاعات. حالا سوال من اینجاست که آیا این نامه پذیرش رو قبول میکنن یا باید کار دیگه ای انجام بدم.. ممنون بابت راهنماییهاتون..
    سلام، بله قبوله و معمولا يك جمله زير اينجور پذيرش ها هست كه ميگه اين نامه بصورت اتوماتيك تهيه شده و بدون مهر و امضا هم معتبره. چون بهرحال سفارت بررسي ميكنه صحت پذيرش رو.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chapalmapal نمایش پست ها
    سلام، بله قبوله و معمولا يك جمله زير اينجور پذيرش ها هست كه ميگه اين نامه بصورت اتوماتيك تهيه شده و بدون مهر و امضا هم معتبره. چون بهرحال سفارت بررسي ميكنه صحت پذيرش رو.
    بسیار ممنونم از راهنماییت دوست عزیزع بله الان دیدم در صفحه اول که به زبان المانی هست دقیقا این جمله زیرش قید شده:
    Dieser Bescheid wurde maschinell erstellt und ist auch ohne Siegel und Unterschrift gültig.
    پس اوکی هست و من نیازی به چیز دیگه ندارم؟!
    بسیار ممنونم...

Junior Member

درود مجدد بر علما؛ لطفا دوستان بسیار مطلع به این سوالم پاسخ بدن، پیشاپیش سپاس گذارم؛
    دوستان من ماه اینده وقت مصاحبه دارم و تیر 89 فارغ التحصیل شدم (کارشناسی تو دانشگاه تهرون) و از چند ماه بعدش تا الان به صورت همینجوری (یعنی پروژه ای و تمام وقت ولی بدون وجود قراداد رسمی و بدون حق بیمه) تو یه شرکت مشاور معماری شهرسازی کار کردم. شرکت تو سربرگ خودش و با متن انگلیسی و مهر شرکت بهم گواهی کار میده ولی نه بیمه ای دارم نه چیز دیگه... حالا من باید چیکار کنم. ایا همین برگه کافیه؟! ممکنه ازم بیمه ای چیزی بخوان؟ ایا امکانش هست این موضوع با توجه به گپ حدود 4سال بین کارشناسی و مستر برای ویزام نامطلوب باشه؟! لطفا عمیقا راهنماییم کنین.. بسیار ممنونم...

آیا ضمانت مالی محضری ضامن لازمه؟ یا فقط نشون دادن حساب مالی کافیه؟ مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, The University of Guilan

دوستان
    برای درخواست ویزا،
    ۱. شناسنامه باید ترجمه رسمی بشه؟
    ۲. کپی پاسپورت و کپی شناسنامه باید به تایید سفارت برسه؟
    متشکرم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی المان و گرفتن وقت از سفارت امریکا برای ویزای دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    دوست عزیز، شما برای اقدام از سفارت آمریکا در آلمان برای گرفتن ویزا، احتیاج به رزیدنس پرمیت آلمان دارید. یعنی یکی از مدارکی که میخوان همینه. به طور کلی گذفتن رزیدنس پرمیت چیز عجیبی نیست و وقتی ویزای آلمانتون بیاد رزیدنس پرمیت رو هم می گیرید. در حقیقت این یک پروسه خیلی معمولیه.

سلام
    خب پیرو این گفتگو من یه سوال داشتم اونم اینه که من رزیدنس پرمیت ترکیه رو دارم و با ویزای کار میرم و میام و حالا برای تابستون که باید برای ویزای دانشجویی آلمان از ایران اقدام کنم, به مدت سه ماه ترکیه اقامت دارم با همون دفترچه رزیدنس پرمیت, حالا ایا میتونم با این تفاسیر از سفارت آلمان توی انکارا اقدام برای ویزای دانشجویی کنم؟؟؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی المان و گرفتن وقت از سفارت امریکا برای ویزای دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط marzie نمایش پست ها
    سلام
    خب پیرو این گفتگو من یه سوال داشتم اونم اینه که من رزیدنس پرمیت ترکیه رو دارم و با ویزای کار میرم و میام و حالا برای تابستون که باید برای ویزای دانشجویی آلمان از ایران اقدام کنم, به مدت سه ماه ترکیه اقامت دارم با همون دفترچه رزیدنس پرمیت, حالا ایا میتونم با این تفاسیر از سفارت آلمان توی انکارا اقدام برای ویزای دانشجویی کنم؟؟؟؟؟
    دوستان میشه یکی یه پاسخ بده؟! توی بخش دیگه هم که پرسیدم هیچ کس عکس العملی نشون نمیده! دقیقا چطور باید سوال کرد تا جواب گرفت؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marzie نمایش پست ها
    دوستان میشه یکی یه پاسخ بده؟! توی بخش دیگه هم که پرسیدم هیچ کس عکس العملی نشون نمیده! دقیقا چطور باید سوال کرد تا جواب گرفت؟
    سلام احتمالا برای این کسی جواب نمیده که جوابشو نمیدونه! بهترین مرجع برای پرسیدن هچنین سوالی خود سفارته. فردا از ساعت 10 تا 11 زنگ بزنید و مستقیم از خودشون بپرسید

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng., TU Braunschweig

نقل قول نوشته اصلی توسط Harajabi نمایش پست ها
    دوستان
    برای درخواست ویزا،
    ۱. شناسنامه باید ترجمه رسمی بشه؟
    ۲. کپی پاسپورت و کپی شناسنامه باید به تایید سفارت برسه؟
    متشکرم
    1. به هیچ عنوان! من انجام دادم و اصلا نیازی نبود! (البته اگر ازدواج کردید، من توصیه میکنم ترجمه و کپی از ترجمه رو همراه داشته باشید، اما اگر مجردید، نیازی نیست).
    2. کپی پاسپورت و کپی شناسنامه نیازی به تایید نداره و مدرک اول و سوم چک لیسته فکر کنم. من همین دیروز سفارت بودم
    البته یه کپی پاسپورت روی کپی مدارک تحصیلیم بود که جمعاً منگنه کرده بودن و تایید شده بود، اما با این حال کپی پاسپورت رو مجدد روی مدارکم گذاشتم و آفیسر گرفت.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng., TU Braunschweig

نقل قول نوشته اصلی توسط Oxin نمایش پست ها
    سلام
    در نامه پذیرش من نوشته که شروع کلاس 27 سپتامبر هستش
    زودترین زمانی که می تونم وقت بگیرم کی هست؟
    شما زودتر از دو ماه مونده به شروع کلاس ها، میتونید برید سفارت ... یعنی 6ماه قبلش هم میشه! منتهی مساله اینجاست که حدود همون 3 ماه مونده به شروع کلاس ها ارسال میشه مدارکتون به آلمان و تا اون زمان راکد میمونه ... کلا میتونید سریعتر برید و مشکلی نیست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)