نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 17 از 325 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng., TU Braunschweig

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی المان و گرفتن وقت از سفارت امریکا برای ویزای دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط marzie نمایش پست ها
    دوستان میشه یکی یه پاسخ بده؟! توی بخش دیگه هم که پرسیدم هیچ کس عکس العملی نشون نمیده! دقیقا چطور باید سوال کرد تا جواب گرفت؟
    تا جایی که من اطلاع دارم برای آلمان، در صورتی که تابعیت یک کشور دیگه رو داشته باشید (یعنی پاسپورت) میتونید به سفارت کشور دوم (ترکیه) هم مراجعه کنید. و یا اینکه مشکلی داشته باشید که بتونید ثابت کنید نمیتونین وارد خاک ایران بشین که یه مقدار مشکله؛ در غیر این صورت لزوماً باید به سفارت تهران مراجعه کنید.

من توصیه میکنم به سفارت آلمان در ترکیه زنگ بزنید و سوال کنید. چون سفارت تهران که قطعاً شمارو میپذیره و بنابراین از نوع عملکرد سفارت ترکیه باید اطلاع حاصل کنید.

موفق باشید.

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

دوستان سلام
    من يه سوال دارم ممنون ميشم اگر دوستان مطلع جواب بدن
    يكى از همكاران من از طريق ازدواج كاراش رو كرده و تقريبا كاراش تموم شده و پروندش رو فرستادن به سفارت آلمان تو ايران. گفتن ١٠ روز كارى بعدش ويزا آمادس ولى الان ٢٠ روز ميگذره ولى خبرى بهش ندادن. سه بار هم ايميل زده به سفارت ولى جوابى نگرفته. بعد از تماس با سفارت بهش گفتن اگر با ايميل جواب نگرفتيد بايد حضورى بيايد اينجا. دوستان اطلاعى ندارن كه چه كارى ميشه كرد و آيا يه همچين اتفاقى معمول هست؟
    ممنونم
    CIO 1/8/2013,PER 4/11/2013,AOR 18/11/2013
    Medical requested 14/10/2014 decision made 18/12/14
    Pass Request:22/12/2014
    Landed:12/5/2015

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architectural Conservation

سلام رفقا
    کسی میدونه که از روز مصاحبه تا زمانیکه ویزا صادر بشه حدودا چند روز کاری زمان میبره ؟؟؟
    میخوام بلیط بخرم نیاز به یه تخمین زمانی دارم

Member
    رشته و دانشگاه
    master of computer engineering

چه نوع ویزایی از سفارت آلمان برای دوره ها کوتاه مدت تحقیقاتی(سه ماه ) باید گرفت نوع 1 یا 2؟

Junior Member

دوستان از سفارت با من تماس گرفتن و ازم مدارک خواستن. یعنی نقص مدارک دارم. تاریخ پذیرشم گذشته ولی پذیرش با تاریخ جدید میتونم بگیرم. یکی از مدارکی که ازم خواستن طول میکشه تا آماده بشه. کسی میدونه پرونده درخواست ویزا تا کی باز میمونه و تا کی وقت داریم که مدارک رو تحویل بدیم؟

دوستان چند سئوال
    1-فرم ویزا مورد داره دستی پر بشه ؟
    2-انگیزه نامه مورد داره تایپ شده باشه ؟
    3-زندگی نامه از دبیرستان باید شروع شه ؟ دوره آموزش زبان رو هم بنویسیم ؟ یا 7 ماه دنبال کار بودیم ؟
    4-راجع به هزینه ویزا جلوی در یک چیزی نوشته بود فکر کردم تو سایت نوشته ؟ نوشته بود از پذیرش چند یورویی طرح ...؟؟؟؟ یادم نیست ؟
    5- عکس 3*4 باشه و بچسبونیم تو فرم
    6 -حتما زمان حضور در آلمان رو بنویسیم ؟ آخه باید پذیرش جدیدم بیاد ؟ آدرس منزل داییم رو بنویسم ؟ چون مدتی اونجا میخوام ساکن شم ؟

دوستان سلام .. من از مدت ها از مطالب این سایت استفاده می کردم و الان دیگه بر حسب ضرورت عضو شدم .. خوشحال می شم به سوالم جواب بدید .

من از دانشگاه دویسبورگ - اسن برای ارشد رشته ی wirtschaftsinformatik پذیرش مشروط به خوندن و گذروندن زبان برای ترم ss2014 گرفتم .دوره ی زبانی که رزرو کردم برای 7 juli هست..(من b1 دارم ) ،.وقت سفارتم هم برای 6 می هست .. دوتا سوال داشتم ..
    -اصل نامه ی پذیرش من نیومده و من فایل پی دی اف شو دارم که تهش نوشته : Dieser Bescheid ist mit EDV erstellt und ohne Unterschrift gültig. می خواستم ببینم برای وقت ویزا باید اصل نامه پذیرش باشه یا همین کفایت می کنه ..

سلام دوستان سوال فوری کسی جواب نمی داد
    علاوه بر سوال بالا ...بند 24 فرم اقامت وقتی ساپورت مالی باشه چی باید نوشته شه ؟ سئوال تاریخ رو چی باید نوشته شه ؟ من منتظر پذیرش جدید هستم و نمی تونم تاریخ بدم

Junior Member

بچه ها کسی برگه های راهنمای ویزای دانشجویی و اقامت را که در سایت سفارت گذاشته شده را داره؟ لینک های سایت خرابه. من هر چی می رم error می ده!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط tavangar نمایش پست ها
    بچه ها کسی برگه های راهنمای ویزای دانشجویی و اقامت را که در سایت سفارت گذاشته شده را داره؟ لینک های سایت خرابه. من هر چی می رم error می ده!
    ضمیمه است.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)