نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 170 از 325 نخستنخست ... 70120160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180220270 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,691 تا 1,700 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

Banned

پیش فرض پاسخ : چند مدرک جدید که سفارت برای ویزای دانشجویان میخواد....

نقل قول نوشته اصلی توسط farshadgasemi نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من هنوز متوجه نشدم که استعلامی که سفارت از المان میکنه بجز اداره امنیت ایالت جای دیگه ای هم استعلام میفرسته؟
    ممنون از پاسختون
    فکر نکنم جای دیگه بفرسته. اگه منظورتون توی ایرانه نه اصلا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

دوستان براي تحويل ويزا بيمه سامان اينترنتي گرفتم من
    دفتر بيمه مهر نميكنه چون بالاش نوشته مهر نياز نداره
    سفارت گير نميده؟

Junior Member

سلام به همگی
    من برای شنگن اقدام کردم و یه فرصت مطالعاتی سه ماهه دارم میرم
    ولی از من روز مصاحبه پاسپورت رو نگرفتن و یه فرم حدودا ۵ صفحه‌ای دادن پر کرنم (در مورد مشخصات فردی پروژها و کارهایی که کردم، رشته تحصیلی، مقالات و...) و گفتن بهت زنگ میزنیم بعد از استعلام.
    بعد از یکی دو هفته هم زنگ زدن گفتن پروپوزال دکتری ام رو براشون بفرستم!!
    میخواستم ببینم کسی از دوستان مورد مشابه براش پیش اومده؟؟ یا میدونه این فرآیند چه طوره و چقدر طول میکشه. چون ۱ مارس باید برم و هنوز هیچ خبری نشده
    خیلی ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr8868 نمایش پست ها
    دوستان براي تحويل ويزا بيمه سامان اينترنتي گرفتم من
    دفتر بيمه مهر نميكنه چون بالاش نوشته مهر نياز نداره
    سفارت گير نميده؟
    نه من که بردم گیر نداد البته همون موقع تحویل مدارک بیمه رو برده بودم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aliaomt نمایش پست ها
    نه من که بردم گیر نداد البته همون موقع تحویل مدارک بیمه رو برده بودم
    برای منم امضا نداشت و گیر ندادن.

Junior Member

سلام. هفته ی گذشته با همسرم تماس گرفتن بعده 4ماه و گفتن این هفته بیاد ویزاشو بگیره(دانشجوی دکتراست)
    ولی ویزای من که همراهم هنوز نیومده و سفارت گفت چون چند هفته دیرتر از شوهرت برای مصاحبه اومدی ممکنه حداقل همون قدر دیرتر بیاد و هنوز از آلمان جوابی نیومده!
    مگه ویرای همراه دانشجوهای دکترا رو همزمان نمیدادن؟؟؟

Junior Member nargestia آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software Computer

سلام دوستان ،
    از سفارت هفته ی پیش با من تماس گرفتن ولی متاسفانه توی خیابون بودم نشنیدم ، بعد از چند مین که زنگ زدم بهشون یه خانمی فقط گفت که جواب ویزات مثبته و شاید زنگ زدن و میخواستن بهت وقت بدن ، باید منتظر باشی بازم زنگ بزنن . الان بیش از یک هفته اس تماس نگرفتن حتی توی پی دی اف ها هم شماره پرونده امو نزدن ، هرچیم زنگ میزنم هی می گن باید منتظر باشی ، تقصیر خودته که نشنیدی و جواب ندادی ! اینا واقعا دیگه کین !!
    کسی در این مورد تجربه ایی داره ؟؟! ترمم هم یه 3 هفته ی دیگه شروع میشه ، واقعا موندم چیکار باید بکنم !!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nargestia نمایش پست ها
    سلام دوستان ،
    از سفارت هفته ی پیش با من تماس گرفتن ولی متاسفانه توی خیابون بودم نشنیدم ، بعد از چند مین که زنگ زدم بهشون یه خانمی فقط گفت که جواب ویزات مثبته و شاید زنگ زدن و میخواستن بهت وقت بدن ، باید منتظر باشی بازم زنگ بزنن . الان بیش از یک هفته اس تماس نگرفتن حتی توی پی دی اف ها هم شماره پرونده امو نزدن ، هرچیم زنگ میزنم هی می گن باید منتظر باشی ، تقصیر خودته که نشنیدی و جواب ندادی ! اینا واقعا دیگه کین !!
    کسی در این مورد تجربه ایی داره ؟؟! ترمم هم یه 3 هفته ی دیگه شروع میشه ، واقعا موندم چیکار باید بکنم !!!!
    اگه تلفنی زنگ زدن فکر میکنم حاضره و هرزمانی ک تونستین برید بگیرید. تایم خاصی نمیدن ب شما . بازم 100%مطمعن نیستم اما ب یکی از دوستای منم زنگ زدن و گفتن بیا بگیر .حاضره . بازم خودتون یه تماس دیگه بگیرین باسفارت (ایمیل بزنید ب بخش ویزا حتا زودتر جواب میدن!) ولی 90% ویزاتونو بدون وقت میتونین بگیرین . موفق باشید

Junior Member

سلام. دوستان برای پیگیری وضعیت ویزا به چه شماره ای زنگ میزنید؟! این شماره ۱۴۹۹ ۳۹۹۹ همیشه اشغال هستش. متشکر

Junior Member

سلام ، کسی میدونه به چه صورت میشه به سفارت اعتراض داد که ویزای من طولانی شده،
    برای دکترا درخواست دادم و فرم امنیتی هم پر کردم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)