نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 183 از 325 نخستنخست ... 83133173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192193233283 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,821 تا 1,830 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

Banned

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

سلام omidaskari69

سفارت در ایرا یا در المان ؟معمولا درخواست شما و تشکیل پرونده در ایران و بعد ازinterviw به اداره مهاجرت المان میفرستن تا پرونده شما را تصمیم بگیرن
    اول باید بپرسی که به چه علت جواب رد دادن چون طبق قانون فدرال المان سفارت باید دلیلش سفارت بگه زیر فرم هم مینویسه
    ممکنه سفارت بگه بیا برگه که دلیلش نوشته را بگیر

اما اگر دلیلش قانع نشدن و یا موضوع دیگه باشه مشکل هست ولی یبعضیها را به دلیل نقص پرونده رد میکنن و میتونن دوباره به دانشگاه ایمیل بزنن توضیح بدن و همه مدارک را تکمیل کنن بنداذن داخل صندوق سفارت تا منتظر تلفن یا ایمیل باشن بعضیها هم پروندشون clearance میخوره تا بررسی بشه پرونده میره با اداره امنیتی -پلیس فدرال-شهرداری -مالیاتی وغیره

شم کسی را درالمان دارید و گفتید ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط namoplus نمایش پست ها
    دوستان من اعتبار گذرنامم خیلی کمه حدود یازده ماه و تا جواب ویزا بیاد کمترم میشه. من اگه گذرنامم رو تعویض کنم مشکلی پیش میاد؟
    مگه پاسپورتی که بیشتر از 6 ماه اعتبار داشته باشه را میشه تعویض کرد ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinr59 نمایش پست ها
    مگه پاسپورتی که بیشتر از 6 ماه اعتبار داشته باشه را میشه تعویض کرد ؟
    تا یه سال قبلشو می شه تمدید کرد.

پیش فرض پاسخ : چند مدرک جدید که سفارت برای ویزای دانشجویان میخواد....

سلام دوستان
    من سوالی داشتم
    من از آلمان پذیرش داشتم و اقدام کردم و متاسفانه تقاضای ویزام رد شد!! در نامۀ رد ویزا نوشته شده ما به این اطمینان نرسیدیم که اقامت شما در آلمان تحصیلی و پژوهشی خواهد بود (نقل به مضمون)
    حالا از اتریش هم پذیرش دارم
    کسی از دوستان میدونه آیا شانسی برای گرفتن ویزای اتریش دارم یا خیر؟ آیا به دلیل رد ویزای آلمان، اتریش هم رد میکنه؟
    سپاس از نظر لطفتون

پیش فرض پاسخ : چند مدرک جدید که سفارت برای ویزای دانشجویان میخواد....

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafasaket نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سوالی داشتم
    من از آلمان پذیرش داشتم و اقدام کردم و متاسفانه تقاضای ویزام رد شد!! در نامۀ رد ویزا نوشته شده ما به این اطمینان نرسیدیم که اقامت شما در آلمان تحصیلی و پژوهشی خواهد بود (نقل به مضمون)
    حالا از اتریش هم پذیرش دارم
    کسی از دوستان میدونه آیا شانسی برای گرفتن ویزای اتریش دارم یا خیر؟ آیا به دلیل رد ویزای آلمان، اتریش هم رد میکنه؟
    سپاس از نظر لطفتون

سلام. واقعا ناراحت کننده هست وقتی میبینیم ویزای یه نفر اونم تو مقطع دکتری بعد از 5 ماه انتظار ریجکت میشه.
    از موسسات اعزام دانشجو شنیدم که سفارت اتریش منطقی تر هست. و احتمال دخالت دادن اون ریجکتی خیلی کمتر هست.
    چطوری بهتون اعلام کردن؟ نامه فرستادن یا تماس تلفنی؟ چه دلیل عجیبی آوردن
    موفق باشید در سفارت اتریش انشالله

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع علم و صنعت

به نظر من دوباره برین سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط omidaskari69 نمایش پست ها
    سلام دوستان

درخواست ویزای من رد شده، از طرف دانشگاه بهم ایمیل زدن که سفارت توی آلمان درخواستت رو رد کرده. الان خیلی ناراحتم، بعد از این همه زبان خوندن بعد از ول کردن کارم، هرچی فکرشو میکنم نمیدونم اشتباهم کجا بوده؟

سلام

کسی از دوستان می تونه توضیح بده بعد از تحوبل مدارک و مصاحبه ی سفارت چه مراحلی تا صدور ویزا طی می شود؟ آیا سفارت آلمان نیز مدارک را بررسی می کند یا مدارک بلافاصله به آلمان فرستاده می شوند؟

ممنون

وقت بخیر دوستان،
    برای رشته هایی که به صورت 50-50 (انگلیسی و آلمانی) ارائه میشن، دانشگاه به شما پذیرش مشروط و تا زمان ثبت نام وقت برای ارسال مدرک B1 آلمانی میده.
    سوالم اینه که اگر با مدرک A2 برای ویزا اقدام کنیم ممکنه سفارت باز هم مشکل ایجاد کنه؟! آیا امکانش هست که حتی سفارت مدرک آلمانی از ما نخواد؟
    ممنون از همگی

وقت بخیر. کسی که ۳۷ سالشه و پذیرش برای مقطع ارشد از آلمان داره و فاند هم نداره چقدر امکان داره بخاطر سن بالا بهش ویزا ندن؟ چون شنیدم برای مقاطع کارشناسی و ارشد بیشتر سخت گیری میکنن. ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezanasser نمایش پست ها
    وقت بخیر. کسی که ۳۷ سالشه و پذیرش برای مقطع ارشد از آلمان داره و فاند هم نداره چقدر امکان داره بخاطر سن بالا بهش ویزا ندن؟ چون شنیدم برای مقاطع کارشناسی و ارشد بیشتر سخت گیری میکنن. ممنون
    سلام. اصلا هیچ اصول یا حساب و کتابی نداره. ممکنه به شما 1 ماه بدن ولی به کسی که 20 سالشه ندن. و بالعکس! حتی دانشگاه هم مهم نیست کجا باشه. من الان 6 ماه منتظر جوابم. ترمم که از دست رفته ولی هر کسی که شرایطش از من بدتر بود یه ماه ویزاشو دادن.
    شما اگه Motivationsschreiben رو خوب بنویسین شانستون خیلی بالاتر می ره. بدین یه وکیل کار بلد که تو سفارت کار کرده یا می کنه براتون بنویسه. این توصیه منه. موفق باشی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)