نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 2 از 325 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

پیش فرض پاسخ : چند مدرک جدید که سفارت برای ویزای دانشجویان میخواد....

نقل قول نوشته اصلی توسط Zenith

دو نفر از کارمندان سفارت، توی اتاق انتظار پشت میز نشسته بودند و مدارک مراجعین رو پیش ارزیابی میکردند. با توجه به عوض کردن فایلهای مدارک موردنیاز برای ویزا و شرایط ، و همچنین این تغییر روش، فکر میکنم یه حالی به پروسه شون دادن.
    ببخشيد ميشه توضيح بديد كه روش قبلي چي بوده و چه معايبي داشته و روش فعلي چي هست دقيقا و چه مزيتي داره؟

راستي مشكل اون باز كردن حساب حل شد؟وقت اضافي دادند به شما كه حساب رو باز كنيد؟

ممنون
    بعد از چند سال دوباره سلام...امیدوارم با توجه به کمبود وقتی که دارم بتونم برخی از دانسته ها و تجربیات خودم رو به دوستان انتقال بدم.شاید کمکی هرچند کوچک باشه.اگر سوالی بی پاسخ ماند لطفا لینک تاپیک رو توسط پیغام خصوصی ارسال کنید.قبلا از تاخیر احتمالی در پاسخ به دوستان عذرخواهی میکنم.

Junior Member

روش قبلی مستقیم پیش آفیسر بود. اما مزایاش اینه كه معطلیش كمتر میشه. معایبش اینه كه بعضی مدارك رو كه ممكن بود با آفیسر صحبت كنی كه حل بشه، اونا نمیفهمن و مهر نمیزنن، و میگن تا وقتی مدارك رو نیاری نمیشه بری مصاحبه.

مشكل باز كردن حساب هم به لطف خدا حل شد. با یه حربه قدیمی. صندوقدار رو گیج كردم. و متوجه نشد چی به چیه. در ضمن این روزها دیگه انقد سفارت وحشتناك شلوغه كه دیگه خودشون حواسشون پرته. ویزا رو همون روز داخل پاس وارد كردند.

Junior Member

من برای ساپورت مالی یک BANK STATMENT از حساب پدرم گرفتم . می خواستم ببینم فعلا برای مصاحبه کافی هست یا باید پول رو بریزم تو یه حساب به نام خودم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MEMESMES
    من برای ساپورت مالی یک BANK STATMENT از حساب پدرم گرفتم . می خواستم ببینم فعلا برای مصاحبه کافی هست یا باید پول رو بریزم تو یه حساب به نام خودم ؟
    فكر ميكنم حساب بايد به نام خودتون باشه و بعد ازش BANK STATMENT بگيريد.
    بعد از چند سال دوباره سلام...امیدوارم با توجه به کمبود وقتی که دارم بتونم برخی از دانسته ها و تجربیات خودم رو به دوستان انتقال بدم.شاید کمکی هرچند کوچک باشه.اگر سوالی بی پاسخ ماند لطفا لینک تاپیک رو توسط پیغام خصوصی ارسال کنید.قبلا از تاخیر احتمالی در پاسخ به دوستان عذرخواهی میکنم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نشانه های قبولی ویزا

سلام
    اگه تو روز مصاحبه یکی از مدارکت ناقص باشه و حتی بهت نگن که هزینه ویزا را واریز کن چه اتفاقی به سر طرف اومده؟ آیا Reject شده و یا میتونه مدارک ناقص را تهیه کنه و بدون اینکه وقت جدید بگیره بره مدارک را تحویل بده؟

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

اگه تو روز مصاحبه یکی از مدارکت ناقص باشه و حتی بهت نگن که هزینه ویزا را واریز کن چه اتفاقی به سر طرف اومده؟ آیا Reject شده و یا میتونه مدارک ناقص را تهیه کنه و بدون اینکه وقت جدید بگیره بره مدارک را تحویل بده؟
    بهش نگفتن کدوم مدرکش ناقصه؟ و اینکه تا کی باید براشون ببره؟ از مسئول مربوطه چیزی نپرسیده در مورد علت این کارشون؟ به نظر من بهترین کار اینه که از خود سفارت در این مورد سوال کنید. ببینید تکلیف چیه.
    دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza.bahmaniar
    بهش نگفتن کدوم مدرکش ناقصه؟ و اینکه تا کی باید براشون ببره؟ از مسئول مربوطه چیزی نپرسیده در مورد علت این کارشون؟ به نظر من بهترین کار اینه که از خود سفارت در این مورد سوال کنید. ببینید تکلیف چیه.
    مثل اینکه دعوت نامه اش صنعتی بوده بهش گفتن یه دعوتنامه از فرد یا شخص حقیقی بیار و الانم اون دعوتنامه اش آماده است ولی تو سفارت راهش ندادن که تحویل بده حالا نمی دونه چه کار کنه چون هدفش شرکت تو یه کنفرانس هم هست و میترسه زمان کنفرانس رد بشه اگه بخواد یه وقت دیگه بگیره؟
    ممنون میشم راهنمایش کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط pars_1361
    سلام
    Reject شدن يا نشدن چيزي نيست كه در حيطه وظايف ماموران بررسي مدارك باشه.در اينگونه موارد كه نقص مدرك وجود داره به فرد گفته ميشه كه مدرك مربوطه رو بياره.و اينطور كه پيداست ايشون بايد به يه طريقي وارد سفارت بشه كه در حالت عادي فقط از طريق وقت گرفتن امكانپذير هست.
    ضمن اينكه اگر مدارك فرد مصاحبه شونده تحويل گرفته بشه و مشكلي نباشه بش گفته ميشه كه هزينه بررسي ويزا رو واريز كنه و اين براي همه هست چه كساني كه ويزا خواهند گرفت يا نخواهند گرفت،پس واريز پول هم نشانه دريافت ويزا نيست .

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

پیش فرض پاسخ : تبدیل ویزا تحصیلی به اقامت

سلام
    می خواستم بدونم برای تبدیل ویزای سه ماهه دانشجویی به اقامت یه ساله باید چیکار کرد. چه مدارکی رو باید ببریم اداره اقامت؟
    متشکر
    دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .

پیش فرض پاسخ : تبدیل ویزا تحصیلی به اقامت

نقل قول نوشته اصلی توسط reza.bahmaniar نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم بدونم برای تبدیل ویزای سه ماهه دانشجویی به اقامت یه ساله باید چیکار کرد. چه مدارکی رو باید ببریم اداره اقامت؟
    متشکر
    Well, it is easy; you just need to provide some documents showing that you should stay in Germany. Such documents can be for instance your contract with the University or your enrollment certificates...you can also go to the 'ausländerbüro' in your city and ask the information desk about what you need to provide...Good Luck
    Keep calm...Time will solve any problem

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)