نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 214 از 325 نخستنخست ... 114164204205206207208209210211212213214215216217218219220221222223224264314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,131 تا 2,140 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط sk91 نمایش پست ها
    سلام كسي از دوستان مي دونه تو ليستي كه سفارت اعلام مي كنه فرق شماره هايي كه اولشون سه تا صفره با اونايي كه نيست چيه؟
    فکرنمیکنم فرقی داشته باشن. شما برای شماره پرونده تون همون شماره های اصلی رو چک کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط rozhingazh نمایش پست ها
    دوستان سلام:
    شنیدم که می گن جواب اداره امنیت ممکنه تا 6 ماه هم نیاد!!!! واقعا برای مستر دوم در چه صورتی امکان چنین حالتی هست؟ من شنیدم ماکزیمم دو ماه و نیم طول می کشه تا جواب بیاد!!! این 6 ماه جریانش چیه؟
    ممنون.
    تا اونجایی که من فهمیدم اداره امنیت اصلا معلوم نیست چه موقع جواب میده، شما مستر دوم هستید ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1alone نمایش پست ها
    تا اونجایی که من فهمیدم اداره امنیت اصلا معلوم نیست چه موقع جواب میده، شما مستر دوم هستید ؟
    بله. من مستر دومم. اینو می دونم که جواب درخواست های دکترا دیر میاد ولی مستر دوم معمولا انقدر زیاد نباید طول بکشه!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of konstanz-sports science

دوستان من روز مصاحبه هرچقد به این آفیسر گفتم که نمیتونم مدرک ارشد بیارم نمی‌فهمید و باز می‌گف باید بیاری. آخر سر به من گفت مدارکتو میفرستم ولی‌ مدرک ارشدتو به باجه نقصی‌ مدارک تحویل بده. دانشگام بهم گفت روزی که مدرکو تحویل دادی به ما بگو تا زودتر کمک کنیم ویزات برسه، می‌خواستم بپرسم الان واسه من یعنی‌ پرونده ایجاد شده؟ مدارکم اونور هست؟ که به یونیم بگم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CS PhD@TUM

نقل قول نوشته اصلی توسط poooo47 نمایش پست ها
    سلام.

حدود سه هفته قبل از استادم درباره ماهیت پروژه سوال شده. این باید همون اداره امنیت باشه، درسته؟
    تقریبا چند وقت بعد از این پرسش جواب اداره امنیت یا ویزا میاد؟

ممنونم.
    سلام.
    برای من دو ماه پیش سوال شده و هنوز خبری نیست!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط skymind نمایش پست ها
    دوستان من روز مصاحبه هرچقد به این آفیسر گفتم که نمیتونم مدرک ارشد بیارم نمی‌فهمید و باز می‌گف باید بیاری. آخر سر به من گفت مدارکتو میفرستم ولی‌ مدرک ارشدتو به باجه نقصی‌ مدارک تحویل بده. دانشگام بهم گفت روزی که مدرکو تحویل دادی به ما بگو تا زودتر کمک کنیم ویزات برسه، می‌خواستم بپرسم الان واسه من یعنی‌ پرونده ایجاد شده؟ مدارکم اونور هست؟ که به یونیم بگم

خب چرا نتونین ببرین؟! اگه برای دکترا پذیرش گرفتین باید مدرک ارشدتونو تحویل بدین. بعضی وقتا کلا پرونده رو نمی فرستن آلمان تا مدرکتونو کامل کنین. فک می کنم اگه بهتون گفته باید بیارین، احیانا اگه یادداشت کنه، خب منتظر می مونن تا مدارکو کامل کنین. در غیر این صورت هم فرقی نداره. چون حتی اگه آلمان هم بره، تا مدارکتون کامل نباشه بررسی نمیشه. اون وقت شما باید مدرکو به اداره اقامت تو آلمان تحویل بدین.
    اگه مدرکتون آماده نیست یا هر مشکل دیگه ای داره، حداقل کاری که شما باید بکنین اینه که یه نامه از دانشگاه بگیرین که توش به انگلیسی نوشته باشه این شخص تو فلان تاریخ با فلان معدل فارغ التحصیل شده. مهر و امضا هم داشته باشه. این مدرک می تونه به صورت موقتی جایگزین مدرک ارشد شما باشه. من همین نامه رو به علاوه ی ریزنمراتم بردم، قبول کردن. اما اگه برای دکترا پذیرش بگیرین و هیچی نبرین، نمیشه تا جایی که اطلاع دارم.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

دوستان، میخواستم بدونم این کسایی که ارشد اول هستن با اونایی که ارشد دوم اقدام کردن فرقشون چیه؟ در کجای فرم ویزا چنین چیزی رو اعلام کردن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام، فرق این دوتا گروه این که کسایی که مستر دوم هستن یه فرمی در روز مصاحبه پر میکنند که مربوط به اداره امنیت هست در واقع چک امنیتی میشن. در هیچ جای فرم ویزا اشاره به مستر دوم نمیشه فقط آفیسر ازتون سوال میپرسه و در رزومه هم هست سابقه تحصیلتون
    نقل قول نوشته اصلی توسط docfarzad نمایش پست ها
    دوستان، میخواستم بدونم این کسایی که ارشد اول هستن با اونایی که ارشد دوم اقدام کردن فرقشون چیه؟ در کجای فرم ویزا چنین چیزی رو اعلام کردن؟

Junior Member

سلام
    ممكنه كسي بتونه راهنماييم كنه
    من زنگ زدم سفار تگفت جوابت امادست فردا پسفردا باهات تماس ميگيريم
    اما وقتي گفتم جواب مثبته يا منفي گفت نميتونم بهت بگم
    براي جواب منفي هم تماس ميگيرن؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sh1363 نمایش پست ها
    سلام
    ممكنه كسي بتونه راهنماييم كنه
    من زنگ زدم سفار تگفت جوابت امادست فردا پسفردا باهات تماس ميگيريم
    اما وقتي گفتم جواب مثبته يا منفي گفت نميتونم بهت بگم
    براي جواب منفي هم تماس ميگيرن؟
    سلام
    اصولا ریجکتی رو با نامه میدن، نه با تلفن.
    اما در مورد اینکه تلفنی میگن نمیگیم، حدس می زنم علتش این باشه که اگه به شما بگن، باید از اون لحظه به بعد ثانیه ای سه تا تلفن جواب بدن راجع به جواب ویزا!! ان شاءالله که جوابتون مثبته
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)