نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 217 از 325 نخستنخست ... 117167207208209210211212213214215216217218219220221222223224225226227267317 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,161 تا 2,170 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط mrtrevenge نمایش پست ها
    مسئول دانشجوهای اینترنشنال زنگ زده بود بهشون اسم تاریخ تولد شماره پاسپورت گفته بود اونام گفتن اینجوری مشخصاتی تو سیستم انلاین نیست. واقعا ینی 16 روزه پرونده یه نگاه هم ننداختن؟اواسط اکتبر کلاسا شروع میشه نمی دونم با این وضع میرسم یا نه.
    به من 19 امین روز از سفارت زنگ زدن(اختمال میدم تا اون موقع واسه منم نگاه نکرده بودن)
    ایشالا که مشکل شما هم زودتر برطرف شه ولی من خودم رو واسه دقیقه ی 90 آماده کردم.پیشنهاد میکنم شما هم این طوری به قضیه نگاه کنید.پذیرشتون تا کی اعتبار داره؟

من 4ه اکتبر باید دانشگاه امتحان بدم، 23 آگوست مصاحبه ام بوده. خبری نشده، به جز صبر چه میشه کرد؟!!

نقل قول نوشته اصلی توسط keyvanali نمایش پست ها
    ali1alone و rozhingazh عزیز، شما شروع کلاساتون کیه؟
    امروز لیست مجددا آپدیت شد، شماره پروندتون نبود تو لیست جدید؟
    سلام.
    شماره من که نبود متاسفانه. شروع کلاسام از یک اکتبره البته به دانشگاه توضیح دادم در خصوص روند ویزا ولی اونا هم نهایتا یک ماه دیگه شیفت کنن ددلاینو. امیدوارم بیاد جواب به زودی!!! نگرانم واقعا!

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1alone نمایش پست ها
    دوستان امروز با شماره 39991741 تونستم با سفارت تماس بگیرم
    سلام.

اطلاعاتی هم درباره پروندتون بهتون دادن یا نه؟
    بعد اینکه این شماره تو خود سایت سفارت هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mani6606 نمایش پست ها
    من پذبرش از دانشگاه کلاوستهال داشتم که در 23 فروردین وقت سفارت داشتم و مصاحبه به خوبی انجام شد و هیچ نقصی مدارکی هم وجود نداشت. افیسر گفت 8 تا 10 هفته اینده جواب ویزا می اید شروع کلاس در اوایل جولای بوده . تا ان تاریخ خبری از ویزا نشد و طی تماس با سفارت گفتند منتظر باشید. یک ماه یعد در مرداد ماه از سفارت تماس گرفتند که نیاز به پذیریش با تاریخ چدید دارید و چون من قبل از تماس سفارت اقدام به دیفر کرده بودم و نامه پذیریش جدید رو داشتم بلافاصله به سفارت تحویل دادم. فردی که از سفارت تماس گرفته بود می گفت روی پرونده زده شده که از نظر ویزا مشکلی ندارید و با تحویل پذیریش جدید 2 الی 3 هفته جواب را دریافت می کنبد از هنگام تحویل مدارک از مزداد ماه تا الان هنوز خبری نشده است. از ابتدا فروردین ماه که مصاحبه داشتم بیش از 21 هفته گذشته است . سفارت واقعا بی مسولیته از طرفی هم اداره مهاجرت گسلار هم کوتاهی می کند که جواب را دیر به سفارت می دهد. به ط.ر کلی من کلاوستهال را به هیچ کس توصیه نمی کنم به خصوص اگر مشکل فرجه زمانی دارید . من چون مشغول به کار هستم کمنر زمان فکر کردن در این مورد را دارم و گرنه ادم از نظر روحی و روانی بهم می ریزد.
    سلام.

ببخشید می تونم بپرسم پذیرش شما برای چه مقطعی بوده که انقدر جوابدهیش طول کشیده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

اطلاعات که نداد همون حرفای تکراری، اداره امنیت جواب نداده و تا اون جواب نده اداره مهاجرت جواب نمیده و هیچ جوره نمیشه با اداره امنیت تماس گرفت و از این حرفا.
    نه این شماره تو سایت نیست من از بچه ها شنیدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط rozhingazh نمایش پست ها
    سلام.

اطلاعاتی هم درباره پروندتون بهتون دادن یا نه؟
    بعد اینکه این شماره تو خود سایت سفارت هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rozhingazh نمایش پست ها
    سلام.

ببخشید می تونم بپرسم پذیرش شما برای چه مقطعی بوده که انقدر جوابدهیش طول کشیده؟
    من برای مستر برق اقدام کردم.

Junior Member

من برای ارشد از فرانکفورت پذیرش داشتم در گرایشهای نرم افزار. علت طولانی شدن کارم هم به خاطر تعلل بیش از حد در اداره اتباع خارجه فرانکفورت بوده و به همین دلیل خیلی دیر به سفارت خبر میدادند و حدود 3 ماه پیش گفتند پذیرش برای ترم زمستان رو بببرم، من هم بردم و دادم ولی متاسفانه،متاسفانه تا ده روز پیش به دست اداره اتباع خارجه فرانکفورت نرسیده بود و یکی از دوستانم در فرانکفورت رفت به این اداره و متوجه شد که مدارک جدید به دستشون نرسیده!!!!
    به هر حال من با ایمیل انها را دوباره فرستادم و هفته گذشته پاسخ مثبت آمد.
    و حالا دوباره استعلام!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1alone نمایش پست ها
    سلام شما مشکل امنیتی داشتید ؟ 8 ماه یه کم زیاد نیست ؟ ویزاتون برای چه مقطعی است ؟

من برای ارشد از فرانکفورت پذیرش داشتم در گرایشهای نرم افزار. علت طولانی شدن کارم هم به خاطر تعلل بیش از حد در اداره اتباع خارجه فرانکفورت بوده و به همین دلیل خیلی دیر به سفارت خبر میدادند و حدود 3 ماه پیش گفتند پذیرش برای ترم زمستان رو بببرم، من هم بردم و دادم ولی متاسفانه،متاسفانه تا ده روز پیش به دست اداره اتباع خارجه فرانکفورت نرسیده بود و یکی از دوستانم در فرانکفورت رفت به این اداره و متوجه شد که مدارک جدید به دستشون نرسیده!!!!

و حالا دوباره استعلام!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

شما دانشگاهتون ددلاین نداشت ؟ هر ترمی میتونیدد برید ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepidrah نمایش پست ها

و حالا دوباره استعلام!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)