نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 218 از 325 نخستنخست ... 118168208209210211212213214215216217218219220221222223224225226227228268318 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,171 تا 2,180 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1alone نمایش پست ها
    شما دانشگاهتون ددلاین نداشت ؟ هر ترمی میتونیدد برید ؟
    البته که داشت. من پذیرشم برای ترم تابستان بود. و چون طولانی شد دوباره برای ترم زمستان پذیرش گرفتم.

Junior Member

ویزای من امروز اومد. من برای شنگن اقدام کردم برای کنفرانس اما روز مصاحبه فرم امنیتی پر کردم.
    همسرم همراهم نمیاد
    و خودم شاغلم وسابقه کار وبیمه هم داشتم
    با گردش 60 میلیونی و مانده 40 میلیون.
    روز مصاحبه پاسپورتمو پس داد گفت برو باهات تماس بگیریم
    و حدود 25 روز طول کشید تا ویزام بیاد.
    جواب فرم امنیتیم 14روزه ا ومده بود اما چون کنسول یک هفته مرخصی بود!!!! ویزام اینهمه طول کشید بیاد
    و دراین مدت هم هرروز با شماره 39991742 به سختی تماس میگرفتم و پیگیر بودم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

ممنون از اطلاعاتی که دادید.
    فقط اماکانش هست بگید چطور میشه پذیرش جدید برای ترم بعد گرفت ؟
    من مستر دوم هستم و رشته ام انگلیسی فقط برای ترم زمستون میشه آپلای کرد، حالا به نظر شما اگه ویزام به موقع نیاد میتونم مثل شما پذیرش برای ترم بعدی بگیرم ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepidrah نمایش پست ها
    البته که داشت. من پذیرشم برای ترم تابستان بود. و چون طولانی شد دوباره برای ترم زمستان پذیرش گرفتم.

Junior Member

ممنون از اطلاعاتی که دادید.
    فقط اماکانش هست بگید چطور میشه پذیرش جدید برای ترم بعد گرفت ؟ی که انها فرستادن
    من مستر دوم هستم و رشته ام انگلیسی فقط برای ترم زمستون میشه آپلای کرد، حالا به نظر شما اگه ویزام به موقع نیاد میتونم مثل شما پذیرش برای ترم بعدی بگیرم ؟
    دانشگاه من برای هر دو ترم زمستان و تابستان دانشجو میپذیره. و من ازشون درخواست کردم و دوباره برای ترم بعد پذیرش دادن.یعنی فقط با ایمیل و با ذکر شماره پرونده قبلیم در uniassit، و همچنین با پر کردن یک فرم درخواست پذیرش، به من پذیرش جدید دادن. ولی در مورد دانشگاه شما که فقط زمستان پذیرش میده باید از خودشون بپرسین و ی جورایی خواهش کنید. و امیدوارم که موافقت کنن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

ممنون واقعا اطلاعات خوبی دادید. امیدوارم هرچی زودتر مشکلاتتون حل شه .
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepidrah نمایش پست ها
    دانشگاه من برای هر دو ترم زمستان و تابستان دانشجو میپذیره. و من ازشون درخواست کردم و دوباره برای ترم بعد پذیرش دادن.یعنی فقط با ایمیل و با ذکر شماره پرونده قبلیم در uniassit، و همچنین با پر کردن یک فرم درخواست پذیرش، به من پذیرش جدید دادن. ولی در مورد دانشگاه شما که فقط زمستان پذیرش میده باید از خودشون بپرسین و ی جورایی خواهش کنید. و امیدوارم که موافقت کنن.

اطلاعات که نداد همون حرفای تکراری، اداره امنیت جواب نداده و تا اون جواب نده اداره مهاجرت جواب نمیده و هیچ جوره نمیشه با اداره امنیت تماس گرفت و از این حرفا.
    نه این شماره تو سایت نیست من از بچه ها شنیدم.
    یکی از دوستان من پیگیر شده بود و بهش گفته بودن جواب اقامتت اومده و هنوز جواب امنیت نیومده؛ یعنی گمونم اینجوری نباشه که تا امنیت جواب نده، اقامت جواب رو مشخص نکنه!! من فکر می کنم اینجوریه که اول اقامت جوابش رو اعلام می کنه و اگه جواب اقامت مثبت باشه پرونده می ره اداره امنیت. البته این تصور منه و با توجه به جوابی که سفارت به این دوست ما داده بود. فکر می کنم منطقی هم باشه نسبتا!
    به هر حال هر پروسه ای داره خیلی داره ایجاد استرس می کنه برای همه دانشجوها.
    پیشنهاد من به شما اینه که اول با دانشگاهتون تماس بگیرین و درخواست کنین که ددلاین ثبت نام شمارو شیفت کنن چند هفته. من این کارو کردم و دانشگاهم حدودا 3 هفته مهلت ثبت نام رو برام طولانی کرد که البته امیدوارم تاثیری داشته باشه و تا اون موقع سفارت به من جواب بده.

سلام دوستان
    برای تحویل ویزا توی سایت سفارت نوشته شده که باید روزی که برای تحویل ویزا میاییم گواهی "به روز شده" حساب بانکی رو ارائه بدیم
    من 2ماه پیش گواهی تمکن مالی به واحد ریال از بانک گرفتم. یعنی دیگه اون گواهی رو نمیتونم نشون بدم؟ چون من پولی رو که باهاش گواهی گرفتم رو تبدیل به یورو کردم و دیگه پولی به ریال ندارم که بزارم بانک گواهی مجدد بگیرم!
    سوالم اینه که میشه گواهی ریالی 2ماه پیشو برد برای تحویل ویزا؟ یا باید حساب ارزی باز کنم و گواهی به یورو بگیرم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیشنهاد خوبیه حتما به دانشگاه درخواست شیفت کردن ددلاینو میدم.
    برای بعضی ها هم زمان میفرستن اداره مهاجرت و اداره امنیت، حالا روندها خیلی متفاوته برای من اول به من گفتن که جواب هیچ کدوم نیومده، بعد از 2 هفته پرسیدم که جواب مهاجرت اومده یا نه گفتن اونا تا جواب امنیت نیاد جواب نمیدن، کلا کاراشون خیلی واضح نیست.
    سفارت اصلا شرایط خوبی برای دانشجوها فراهم نکرده.
    نقل قول نوشته اصلی توسط rozhingazh نمایش پست ها
    یکی از دوستان من پیگیر شده بود و بهش گفته بودن جواب اقامتت اومده و هنوز جواب امنیت نیومده؛ یعنی گمونم اینجوری نباشه که تا امنیت جواب نده، اقامت جواب رو مشخص نکنه!! من فکر می کنم اینجوریه که اول اقامت جوابش رو اعلام می کنه و اگه جواب اقامت مثبت باشه پرونده می ره اداره امنیت. البته این تصور منه و با توجه به جوابی که سفارت به این دوست ما داده بود. فکر می کنم منطقی هم باشه نسبتا!
    به هر حال هر پروسه ای داره خیلی داره ایجاد استرس می کنه برای همه دانشجوها.
    پیشنهاد من به شما اینه که اول با دانشگاهتون تماس بگیرین و درخواست کنین که ددلاین ثبت نام شمارو شیفت کنن چند هفته. من این کارو کردم و دانشگاهم حدودا 3 هفته مهلت ثبت نام رو برام طولانی کرد که البته امیدوارم تاثیری داشته باشه و تا اون موقع سفارت به من جواب بده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام
    اگر قرار بود با گواهی قبلی ویزا بدن که دیگه نیاز نبود دوباره ارایه بدید، و هم گفته به روز یعنی اینکه قبلی آپدیت شه، بخاطر همین یه گواهی جدید بگیرید
    نقل قول نوشته اصلی توسط munich_cogni نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای تحویل ویزا توی سایت سفارت نوشته شده که باید روزی که برای تحویل ویزا میاییم گواهی "به روز شده" حساب بانکی رو ارائه بدیم
    من 2ماه پیش گواهی تمکن مالی به واحد ریال از بانک گرفتم. یعنی دیگه اون گواهی رو نمیتونم نشون بدم؟ چون من پولی رو که باهاش گواهی گرفتم رو تبدیل به یورو کردم و دیگه پولی به ریال ندارم که بزارم بانک گواهی مجدد بگیرم!
    سوالم اینه که میشه گواهی ریالی 2ماه پیشو برد برای تحویل ویزا؟ یا باید حساب ارزی باز کنم و گواهی به یورو بگیرم؟

Junior Member

سلام
    من برای ویزای شنگن ملاقات از بستگان اقدام کردم میخواستم بدونم حدودا چند روزه ویزا میاد ؟
    من کی برای نظام وظیفه اقدام کنم ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)