نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 222 از 325 نخستنخست ... 122172212213214215216217218219220221222223224225226227228229230231232272322 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,211 تا 2,220 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط salazar716 نمایش پست ها
    امروز زنگ زدم 10 15 بار، 3بارش زنگ خورد ولی کسی جوابی نداد. من 3شنبه باید دانشگاهم امتحان بدم، نمیدونم دیگه کی میخوان ویزای منو بدن. اصن یه خبری بدن بگن ریجکت یا هر چی دیگه.

39991499
    من حدس می زنم این هفته تا پنج شنبه دوباره آپدیت کنن لیستو. یعنی امیدوارم آپدیت کنن چون آپدیت قبلی تقریبا اول هفته بود و الان سه روزه می گذره از آخرین آپدیت.
    نگران نباشید. وضعیتی که شما الان توش هست، شرح حال خیلی از ماهاس و همگی منتظر ویزاییم و اگه به موقع نیاد، امکان ایجاد مشکل برای هممون هست. ایشالا که توی آپدیت بعدی بیاد. اگر نیومد تماس بگیرید باهاشون و پیگیری کنید.
    ایشالا که جواب همگی بیاد.

موفق باشید.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    من سه شنبه هفته ی گذشته (30 شهریور)با اداره مهاجرت تماس گرفتم گفتن ما هنوز مدارک شما رو از تهران دریافت نکردیم.پنج شنبه ی هفته ی پیش(1 مهر) با سفارت تماس گرفتم گفتن مدارک شما ارسال شده.کسی اطلاع داره چقدر طول میکشه تا مدارک از تهران تا آلمان برسه؟
    به نظرتون کی پیگیری کنم خوبه؟فردا هفته ی 6 تمام میشه و شروع کلاسهام 10 اکتبره.

نقل قول نوشته اصلی توسط rozhingazh نمایش پست ها
    من حدس می زنم این هفته تا پنج شنبه دوباره آپدیت کنن لیستو. یعنی امیدوارم آپدیت کنن چون آپدیت قبلی تقریبا اول هفته بود و الان سه روزه می گذره از آخرین آپدیت.
    نگران نباشید. وضعیتی که شما الان توش هست، شرح حال خیلی از ماهاس و همگی منتظر ویزاییم و اگه به موقع نیاد، امکان ایجاد مشکل برای هممون هست. ایشالا که توی آپدیت بعدی بیاد. اگر نیومد تماس بگیرید باهاشون و پیگیری کنید.
    ایشالا که جواب همگی بیاد.

موفق باشید.
    با یه نفر تو دانشگاهه صحبت کردم، گفت به خاطر این پناهنده ها این اداره ی مهاجرت فوق العاده شلوغه، حتی جواب زنگ ما رو هم چند ماهه نمیدن. فقط ایمیل میتونیم بزنیم، گفت 50 تا 60 نفر از کسایی که بهشون پذیرش دادیم این ترم احتمال بسیار زیاد نمیرسن چون اداره مهاجرت اصن بررسی نکرده. هیچی دیگه، اینم زندگی من

سلام دوستان
    شما میدونید مدرکvorabzustimung یا تایید رو تحت چه شرایطی سفارت از اداره مهاجرت مطالبه میکنه؟
    آخه من با یه شهر اقدام کردم برا ویزا چون اون دانشگاه ریجکت شدم تماس گرفتم اداره مهاجرت اون شهر و گفتم و اونا پرونده مو فرستادن به یه شهر نزدیک که از دانشگاهش پذیرش داشتم. اداره مهاجرت دوم هم کارامو کرد ومدارکموفرس. تاد سفارت. حالا سفارت گفته اینجوری نمیشه بهت ویزا بدیم باید اداره مهاجرت شهر دوم یه مدرک voeabzustimung به ما بده تا ویزاتو بدیم
    کسی میدونه این یعنی چی؟

Junior Member

. ببخشیددوستان من الان با ویزای دانشجویی اتریش هستم . رشته ام در ایران مهندسی نفت معدل 14.57 بود و 26 ساله و زبان المان ادو رو تمام و دارم ب یک میگرم . الان میخواستم برم المان و دانشگاه های شهر گوتینگین مدنظرم هست ... فقط ببخشید میشه کمکم کنید سوالاتی داشتم
    1: سفارت المان در اتریش هم گپ و انگیزه نامه و دلیل اینکه از اتریش میخوام برم المان و .. رو ازم میخواد ؟
    2: کسی رو میشناسید در گرفتن پذیرش بهم کمک کنه و هزینه مناسب و کمی بگیره ؟
    3 : مدارکم ترجمه سفارت اتریش هست ایا قبول هست و ایا میتونم مدارکم بدم ایران ترجمه بشه و اینجا ببرم سفارت المان تاییدش کنه ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng, University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1alone نمایش پست ها
    ممنون فقط تعویض پاسپورت از دفاتر پلیس +10 چند روز طول میکشه ؟
    تهران باشین ماکزیمم یه هفته. شهرستان رو نمیدونم

Junior Member magnet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

دوستان من ۸ ژوئن(۱۹ خرداد) رفتم مصاحبه سفارت، متاسفانه هنوز ویزام نیومده، با استادم اواخر ژوئن تماس گرفتن جواب سوالاتی هم که پرسیدن رو داده، با اداره مهاجرت هم تماس گرفتم اونام گفتن اواخر جولای جواب مثبت رو به سفارت اعلام کردم، سفارت میگه همه چی پرونده ات تکمیله اما جواب فرم امنیتی نیومده، و گفت قابل پیگیری نیست فرم امنیتی فقط استادت میتونه پیگیری کنه، به استادم گفتم میگه من جواب سوالاتی که پرسیدن رو در قالب یه نامه دادم، همه کاری که میتونستم انجام بدم همین بود،الآن به نظرتون میشه از جایی این فرم امنیتی رو پیگیری کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط magnet نمایش پست ها
    دوستان من ۸ ژوئن(۱۹ خرداد) رفتم مصاحبه سفارت، متاسفانه هنوز ویزام نیومده، با استادم اواخر ژوئن تماس گرفتن جواب سوالاتی هم که پرسیدن رو داده، با اداره مهاجرت هم تماس گرفتم اونام گفتن اواخر جولای جواب مثبت رو به سفارت اعلام کردم، سفارت میگه همه چی پرونده ات تکمیله اما جواب فرم امنیتی نیومده، و گفت قابل پیگیری نیست فرم امنیتی فقط استادت میتونه پیگیری کنه، به استادم گفتم میگه من جواب سوالاتی که پرسیدن رو در قالب یه نامه دادم، همه کاری که میتونستم انجام بدم همین بود،الآن به نظرتون میشه از جایی این فرم امنیتی رو پیگیری کرد؟
    تو بعضی از پست های گذشته دیدم که استاد به همون ادرس ایمیلی که ازش ایمیل گرفته مجددا ایمیل زده که چرا جواب داده نشده. معمولا هم مشکل حل شده. تو قسمت جواب ویزای دکتری خوانده بودم فکر کنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام منم وضیعتم مشابه شماست 10 تیر مصاحبه داشتم جواب امنیت نیومده سفارتم بهم گفت این هفته و هفته بعدم جوابش نمیاد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط magnet نمایش پست ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1alone نمایش پست ها
    سلام منم وضیعتم مشابه شماست 10 تیر مصاحبه داشتم جواب امنیت نیومده سفارتم بهم گفت این هفته و هفته بعدم جوابش نمیاد.
    با سلام،
    ببخشید سفارت از کجا اینقدر با اطمینان گفته که نه این هفته و نه هفته ی بعدشم جواب امنیت شما نمیاد؟ اینا که همه ش ادعا می کنند اصلا اطلاعی در زمینه امنیت ندارند

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)