نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 232 از 325 نخستنخست ... 132182222223224225226227228229230231232233234235236237238239240241242282 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,311 تا 2,320 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

آخه ببینید چرا نباید به شما ویزا بدن؟ شما هم مثل همه اونایی که رفتن چون پروندتون به خاطر مستر دوم(البته نمیدونم شما جز آون دسته هستید یا نه یه مرحله اضافتر خورده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

دوست عزیز اینکه به محض دریافت پذیزش اقدام به ویزا میکنی و بعد از 15 هفته جواب نمیدن و کاملا میدونن که ددلاینا در اکتبر هست و زنگ میزنی یه بار میگن این هفته میاد بعد هفته بعدش میگن تا دو هفته بعدم جواب نمیاد شما چه تصوری میکنی؟
    شما پی دف اف های سایتو که هر 10 روز آپدیت میشه رو با هم مقایسه کردی؟ بعد ده روز فقط 5 یا 6 تا عدد جدید باشه شما باز میگید سرشون شلوغه ؟ اصلا گیریم بخاطر پناهندهاس، مگه خوده سفارت نمیگه فقط از طریق قانونی وارد خاک آلمان شید ؟ کار دانشجوها ارجحیت داره یا کسایی که غیر قانونی رفتن ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط kolocheh نمایش پست ها
    به خاطر شلوغیه و اینقدر در خواست وقت اضطراری زیاده که نمیرسن به کسی دیگه وقت اضطراری بدن.مساله بعد به خاطر وجود پناهنده هاست که اداره های مهاجرت شلوغه.

Junior Member

من 16 jun مصاحبه رفتم و آخربن بار 28 شهریور موفق شدم از سفارت وضعیت پرونده ام رو بپرسم گفتن جواب فرم امنیتی نیومده..دیروز با کلی داستان مسول پرونده تو اداره مهاجرت رو در آلمان پیدا کردم گفت جواب مثبت شما رو 22julyبه سفارت فرستادم ..با دانشگاه تماس گرفتم و اونا ایمیل زدن به سفارت و همزمان کسی رو در سفارت با واسطه پیدا کردم گفت ما نمیتونیم پیگیری کنیم و فقط باید منتظر جواب فرم امنیتی از نهاد مربوطه باشیم شما هم بابد صبر کنید...در آخر عین همین جواب رو به دانشگاه فرستاده بودن..با داشتن جواب مثبت بعیده که بتونم به دانشگاه برسم بخاطر فرم امنیتی...

دوستان سلام:

کسانی که مستر دوم هستن، اگه جواب ویزا بعد از نامه پذیرش بیاد، سفارت درخواست نامه اکستنشن می کنه یا بخاطر گذشتن تاریخ ثبت نام (که تو نامه پذیرش قید شده) ریجکت می کنه؟

Junior Member

الان از دانشگاه ایمیل زدن که اداره مهاجرت شهرشون درخواست من رو تأیید کرده و گفته به همین خاطر سفارت هم بزودی ویزا رو صادر میکنه. از این سفارت لعنتی بعید نیست بازم بخواد طولش بده .. فکر میکنید حالا که اداره مهاجرت درخواست من رو تأیید کرده ممکنه ماکسیمم چقدر طول بکشه تا ویزا به دستم برسه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinn نمایش پست ها
    الان از دانشگاه ایمیل زدن که اداره مهاجرت شهرشون درخواست من رو تأیید کرده و گفته به همین خاطر سفارت هم بزودی ویزا رو صادر میکنه. از این سفارت لعنتی بعید نیست بازم بخواد طولش بده .. فکر میکنید حالا که اداره مهاجرت درخواست من رو تأیید کرده ممکنه ماکسیمم چقدر طول بکشه تا ویزا به دستم برسه؟
    دوست عزیز دیدید گفتم از دانشگاه پیگیری کنید من مطمینم ظرف چند روز آینده ویزا تو دستتونه

Junior Member

دوست عزیز دیدید گفتم از دانشگاه پیگیری کنید من مطمینم ظرف چند روز آینده ویزا تو دستتونه
    نمیدونم .. ممکنه طول بکشه که از اون جا برسه دستشون و بعد چند هفته هم توی سفارت بمونه .. معمولا از تأیید اداره مهاجرت تا صدور ویزا چقد طول میکشه بنظرتون؟

نمیدونم .. ممکنه طول بکشه که از اون جا برسه دستشون و بعد چند هفته هم توی سفارت بمونه .. معمولا از تأیید اداره مهاجرت تا صدور ویزا چقد طول میکشه بنظرتون؟
    من فکر میکنم دیگه از این مرحله آنلاینه. تو سیستمشون ثبت میکنن سفارت در تهران فقط برگ ویزا رو چاپ میکنه. شایدم همین الان ویزاتون چاپ شده باشه

Junior Member

من فکر میکنم دیگه از این مرحله آنلاینه. تو سیستمشون ثبت میکنن سفارت در تهران فقط برگ ویزا رو چاپ میکنه. شایدم همین الان ویزاتون چاپ شده باشه������
    پس این فرم امنیتی که میگن چیه؟ نکنه علاوه بر اون یه جای دیگه گیر بکنه؟

پس این فرم امنیتی که میگن چیه؟ نکنه علاوه بر اون یه جای دیگه گیر بکنه؟
    امنیت رو رد کردید که فرستادن سفارت.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)