نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 262 از 325 نخستنخست ... 162212252253254255256257258259260261262263264265266267268269270271272312 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,611 تا 2,620 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadnejadl نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    من یکشنبه مدارکمو برای فرصت مطالعاتی 9 ماهه به سفارت دادم. ظاهرا از نظر مدارک مشکلی نبود. خیلی دقیق چک کردند و حتی یک مدارکی که تکراری بود در مورد سوابق کاریم بهم پس دادن. رشته ام بیوتکنولوژی هست و فرم رشته های خاص رو هم پر کردم. به نفر قبل من گفتند که 8-10 هفته بعد سایت سفارتو چک کن برا نتیجه اون بورس DAAD بود البته برای یک دوره سه ماهه زبان المانی. به من هم گفتن باهاتون تماس میگیریم برا نتیجه؟ متوجه نشدم این خوبه یا بد؟
    و اینکه در مورد پروسه بعد از این میشه راهنمایی کنید؟ پرونده من کجاها خواهد رفت؟ آیا برا سریعتر شدن کار، خودم و یا استادم تو المان میتونه پیگیری کنه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    فرقی
    نداره شما باید خیلی بیشتر از 8 تا 10 هفته منتظر باشید چون پرونده شما به امنیت میره البته مواردی هم هست که مثلا دکترای شیمی فرصت مطالعاتی 57 روزه اومده ولی شانسیه. بهتره فروم اعلام نتایج ویزای فرصت مطالعاتی و دکترا را نگاه کنید خیلی بهتون کمک میکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط kolocheh نمایش پست ها
    فرقی
    نداره شما باید خیلی بیشتر از 8 تا 10 هفته منتظر باشید چون پرونده شما به امنیت میره البته مواردی هم هست که مثلا دکترای شیمی فرصت مطالعاتی 57 روزه اومده ولی شانسیه. بهتره فروم اعلام نتایج ویزای فرصت مطالعاتی و دکترا را نگاه کنید خیلی بهتون کمک میکنه

سلام ممنون از جوابتون. تو این مدت با استادم تو المان تماسی گرفته میشه؟

سلام ممنون از جوابتون. تو این مدت با استادم تو المان تماسی گرفته میشه؟
    بله. و اگر یه موقع با اداره مهاجرت شهرتون تماس گرفتین گفتن پرونده اینجا نیومده نگران نباشید برای بعضی ها فقط میره امنیت گویا.و برای بعضی ها هر دو.نمیدونم بر چه اساسیه

نقل قول نوشته اصلی توسط kolocheh نمایش پست ها
    بله. و اگر یه موقع با اداره مهاجرت شهرتون تماس گرفتین گفتن پرونده اینجا نیومده نگران نباشید برای بعضی ها فقط میره امنیت گویا.و برای بعضی ها هر دو.نمیدونم بر چه اساسیه
    مرصی پس میشه با اداره مهاجرت و یا امنیت تماس گرفت؟ چطور میشه تلفنشونو پیدا کرد؟ استادم میتونه باهاشون تماس بگیره؟ و اینکه از کجا میشه فهمید که سفارت چقدر بعدش مدارکمو میفرسته تماس بگیرم بهم میگن؟ چون من دفاعم وابسته به کاریه که میخوام اونجا انجام بدم و الان سال چهارم. اگر راهی باشه که بشه پروسه رو تسریع کرد من انجام بدم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

مرصی پس میشه با اداره مهاجرت و یا امنیت تماس گرفت؟ چطور میشه تلفنشونو پیدا کرد؟ استادم میتونه باهاشون تماس بگیره؟ و اینکه از کجا میشه فهمید که سفارت چقدر بعدش مدارکمو میفرسته تماس بگیرم بهم میگن؟ چون من دفاعم وابسته به کاریه که میخوام اونجا انجام بدم و الان سال چهارم. اگر راهی باشه که بشه پروسه رو تسریع کرد من انجام بدم. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    فکر کنم امنیت رو نمیتونید تماس بگیرید.خودشون با استادتون تماس میگیرند.ولی با اداره مهاجرت شهرمیتونید تو اینترنت بزنید Auslanderbehorde و بعدش اسم شهر.البته بعضی شهر ها دو تا اداره مهاجرت دادن.با سفارت میتوانید تماس بگیرید و درمورد پروندتون بپرسید ولی بهتره بگید استادتون به سفارت زنگ بزنه و ازشون بخواهد پرونده شما سریعتر فرستاده شه

Senior Member bayazee آواتار ها

من پیشنهادم این هست اون مدتی که گفته شده رو منتظر باشید. به طور مشخص در فرم ها ذکر شده مثلا تا ۲ ماه پیگیری نکنید. این پیگیری خیلی زودهنگام اولا تاثیر خاصی نداره. در ثانی خیلی مواقع ممکنه باعث بروز مشکل هم بشه. برخی ادارات مخصوصا در شهر های بزرگ واقعا کلافه شدن از این پیگیری ها و باعث می شه حتی بعد از اون تاریخ ذکر شده هم به درخواست های پیگیری یا جواب ندن یا به خاطر زیاد بودن درخواست ها و سوال ها اصلا نتونن جواب بدن. برداشت من هم این هست که اداره مهاجرت با تماس شما سریع نمی ره پرونده شمارو پیگیری کنه و زود بهتون جواب بده. اونها کار روتینشون رو انجام می دن و در شرایط خاص اگر پرونده گیری داشته باشه یا خیلی طولانی شه ممکنه پیگیری نیاز باشه و تاثیری بگذاره. من تو این چند ماهه کسی رو ندیدم که عجله نداشته باشه و کارش گیر نباشه. همه دوست دارن کارشون زود انجام بشه اما با توجه به حجم کارهای ادارات مربوط به مهاجرت بعیده این پیگیری ها کمترین تاثیری داشته باشه. این اواخر هم به خیلی از دوستان حتی جواب ندادن و گفتن بعدا خودشون تماس می گیرن که به نظرم یکی از دلایلش پیگیری های بسیار زیاد و خیلی زود و بی مورد دوستان هست. پس حداقل تا اون زمانی که بهتون گفته شده و در فرم ها اومده منتظر باشید. اگر جواب نیومد که با توجه به سکوریتی چک خوردنتون به احتمال خیلی زیاد نمی یاد، بعدش پیگیری کنید ...

سلام، معلوم نيست ليست چه موقع آپديت ميشه. الآن يك هفته اس ٣٠ اكتبر مونده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CS PhD@TUM

واقعا دارم عصبی میشم دیگه. 5 ماه و 20 روزه منتظر ویزای لعنتیم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ed_7753_2002 نمایش پست ها
    سلام، معلوم نيست ليست چه موقع آپديت ميشه. الآن يك هفته اس ٣٠ اكتبر مونده
    سلام. اخیرا هر 14-15 روز یکبار آپ دیت میشه تقریبا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mcqueen نمایش پست ها
    واقعا دارم عصبی میشم دیگه. 5 ماه و 20 روزه منتظر ویزای لعنتیم!
    منم 4 ماه منتظرم یعنی ممکنه تا قبل از تعطیلات اداره امنیت جواب بفرسته؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)