نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 272 از 325 نخستنخست ... 172222262263264265266267268269270271272273274275276277278279280281282322 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,711 تا 2,720 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

Senior Member

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrgol نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. با همون شماره 39991499. اما متاسفانه یا اشغال یا جواب نمیدن .
    با این 2 شماره هم میتونید تماس بگیرید

39991741
    39991742

بچه ها کسی از شرایط روز مصاحبه چیزی میدونه؟ چه جوری هس چه سؤالات به آلمانی میشه و اینا؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط minoo_soccer10 نمایش پست ها
    بچه ها کسی از شرایط روز مصاحبه چیزی میدونه؟ چه جوری هس چه سؤالات به آلمانی میشه و اینا؟
    بستگی به نوع ویزاتون سوالهایی که افیسر میپرسه متفاوته. بیشتر از هدف سفرتون از شرایط شغلی و زندگیتون تو ایران از تصمیمتون برای بازگشت به ایران ............ سوال میشه.

روز مصاحبه شرایط خاصی نداره طبق وقتتون تشریف میبرید داخل حیاط سفارت اونجا 3 تا باجه هست که از یکی از اونها بر حسب نوع ویزاتون شماره میگیرید بعد میرید قسمت اصلی سفارت موبایلتون رو تحویل میدید و به ترتیب شمارتون تشریف میبرید جلوی باجه ایی که برای مصاحبه براتون درنظر گرفتند. مدارکتون خیلی مهمه کامل و مرتب طبق چک لیست باشه. مصاحبه میشید و بعدش هم باید منتظر جواب سفارت باشید.

سلام دوست عزیز minoo_soccer10
    من برا فرصت مطالعاتی رفته بودم مصاحبه. مدارکی که برده بودم خیلی کامل و دقیق چک کردن و اضافی هارو بهم پس دادن. فقط یادتون نره مدارکو تو دو تا بسته جداگانه اصل ترجمه و کپی ها و به ترتیبی که خواستند بدید چون اگر اینطور ندید میگن برید مرتبط کنید بعد بیارید. ازم در مورد شغلم پرسیدند چند ساله که کار میکنم. و اینکه چرا میخوام برم المان. اینکه چند تا خواهر و برادر داری کجا زندگی میکنن تو المان یا اروپا نیستند. متاهلند کار میکنند؟ البته اینها چیزهایی که یادم میاد یعنی یه چیزایی تو این مایه ها پرسیدند. من مدرک ایلتس و یه نامه از استاد المانی بردم که سطح زبانم خوب است. با هام مصاحبه انگلیسی نکردن. ولی از بعضی از نفرهای قبل من سوالاتی در همین مایه ها به زبان المانی یا انگلیسی میکردند ولی خوب همه سوالهارو متوجه نمیشدم چون به المانی بودند. و اینکه همونجا موقع مصاحبه اثر انگشت میگیرند. برخوردشون هم خوب بود. به نظر من با حوصله جواب میدادند. به من فرم رشته های خاص رو دادند پر کردم 2-3 باری رفتم سوال در مورد فرم پرسیدم راهنمایی کردند. اصلا استرس نداشته باشید. من هنوز نتیجه ام نیومده نزدیکه دو ماه میشه ولی تو سفارت مشکلی نبود. موفق باشید.

سلام دوستان
    من میخوام با خودم سلولهام رو و یکسری موادم رو برا ادامه کارم ببرم المان. کسی در این مورد تجربه ای داره؟ البته با ترکیش قراره برم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Philippines

بچه ها الان 8یا 9 روزه که لیست ویزاهای دانشجویی اپدیت نشده درسته؟؟؟ قبلا سابقه داشته اینقد فاصله بیفته؟ پس کی آپدیت میشه؟؟؟

Member Pouya12 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Usa

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidjoon نمایش پست ها
    بچه ها الان 8یا 9 روزه که لیست ویزاهای دانشجویی اپدیت نشده درسته؟؟؟ قبلا سابقه داشته اینقد فاصله بیفته؟ پس کی آپدیت میشه؟؟؟
    سلام. منم منتظر به روز رسانی جدید هستم.شما کی اقدام کردید؟ برای چه مقطعی؟

Junior Member

بله پیش اومده که لیست 15 روز یک بار هم آپدیت کردن. نگران نباشید احتمالا تا آخر هفته آپدیت میشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Philippines

نقل قول نوشته اصلی توسط Pouya12 نمایش پست ها
    سلام. منم منتظر به روز رسانی جدید هستم.شما کی اقدام کردید؟ برای چه مقطعی؟
    سلام من برای مستراول و 5هفته پیش مصاحبم بود اما اخه هفته چهارم باهام تماس گرفتن و ازم یه سوالاتی کردن و گفتن موافقت شده و پروسه ی اداری رو داره طی میکنه

Member Pouya12 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Usa

سلام من برای مستراول و 5هفته پیش مصاحبم بود اما اخه هفته چهارم باهام تماس گرفتن و ازم یه سوالاتی کردن و گفتن موافقت شده و پروسه ی اداری رو داره طی میکنه
    تبرک میگم بهتون موفق باشید. من هم 3 ژانویه مصاحبه داشتم ولی هنوز خبری ندادن.یک ماه شده تو سایت سفارتم اعلام نکردن هنوز . از 23 ام به روز رسانی نشده.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)