نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 290 از 325 نخستنخست ... 190240280281282283284285286287288289290291292293294295296297298299300 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,891 تا 2,900 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از

دوستان اگر ویزا رجکت بشه, خبر میدن؟
    از 29 فوریه هیچ خبری ندادن..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineer, Bremen University

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    تا جایی که میدونم با پست نامه ریجکت رو میفرستن به آدرس پستی ذکر شده.

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_aria آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik - Automatisierungstechnik

معمولا مستقیم نمیگن. به شما خبر میدن که به سفارت مراجعه کنید و حضوری اطلاع میدن
    Wo ein Wille ist , gibt es einen Weg
    لطفا به قوانین احترام بگذارید - سوالها رو در جای مربوط مطرح کنید - برای تشکر ازدادن امتیاز استفاده کنید نه پست جدید یا پیام خصوصی!
    از جواب دادن به سوالات تکراری و پیامهای خصوصی قابل طرح در فروم جدا معذورم.

Junior Member

با من تماس گرفته شد و خبر ریجکتیم رو هم تلفنی به من گفتن نامه ریجتکی رو میتونی بیای از باجه تایید مدارک بگیرید. البته پست هم میکنند.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه

دوستان بعد از 3 ماه بالاخره ویزای من صادر شده اما من با نامه یونی اسیست اپلای کردم. از من نامه ادمیشن و خواستن.
    اگر با همون نامه ادمیشن قبلی برم چی میشه؟ قبول می کنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arashk999 نمایش پست ها
    با من تماس گرفته شد و خبر ریجکتیم رو هم تلفنی به من گفتن نامه ریجتکی رو میتونی بیای از باجه تایید مدارک بگیرید. البته پست هم میکنند.
    از بابت ريجكت شدن شما متاسفم
    ميشه بگيد شنگن توريستي بودين يا تحصيلي و كاري ؟ و چند روز پس از مصاحبه ريجكت شدين

سپاس

ApplyAbroad Superstar

دوستان بعد از 3 ماه بالاخره ویزای من صادر شده اما من با نامه یونی اسیست اپلای کردم. از من نامه ادمیشن و خواستن.
    اگر با همون نامه ادمیشن قبلی برم چی میشه؟ قبول می کنن؟
    منظوتون از نامه ی یونی اسیست چیه؟ شا باید پذیرش یه دانشگاهو داشته باشین. تو پذیرش هم ذکر می کنه شما برای این رشته، این دانشگاه و این ترم پذیرفته شدین و تا فلان تاریخ می تونین ثبت نام کنین. اگر اینو نداشته باشین، ویزا نمیدن بهتون.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    منظوتون از نامه ی یونی اسیست چیه؟ شا باید پذیرش یه دانشگاهو داشته باشین. تو پذیرش هم ذکر می کنه شما برای این رشته، این دانشگاه و این ترم پذیرفته شدین و تا فلان تاریخ می تونین ثبت نام کنین. اگر اینو نداشته باشین، ویزا نمیدن بهتون.
    برای اقدام ویزا میشه با همون نامه تاییدیه یونی اسیست اقدام کرد. من نامه ادمیشن یک دانشگاه و گرفتم ولی تاریخش تا 30 مارچ بوده.

دوستان کسی میدونه وقتی آلمان دستور صدور ویزارو صادر کنه چند روز بعد سفارت ایران باهامون تماس میگیره.من وقتی رسیدم آلمان اداره مهاجرت گفت کار همسرت تا2 هفته دیگه تموم میشه دوهفته گذشت خبری نشد حضوری رفتم اداره مهاجرت گفتن سفارت ایران کوتاهی کرده باید ویزاتونو باهم صادر میگردحالا منتظر باشین واستون نامه میفرستیم.بعد دوهفته واسم نامه فرستادن واسه 10روز دیگه گفتن با رزیدنت پرمیت و مدارک خونه برم اداره مهاجرت،ده روز بعدش رفتم آفیسر گفت خب همه چی اکیه فقط سفارت ایران عقد نامه ای که واسه ما فرستاده تاییدیه سفارت نداره فقط مهر کپی برابر با اصل سفارتو داره منم گفتم ما هم خود ترجمرو تایید سفارت کردیم هم کپیشو هردوتاشم روز مصاحبه از همسرم گرفتن خلاصه آفیسر گفت من بهشون درخواست فرستادم که اصل ترجمه تایید شده رو برام بفرستن.ماهم همچنان منتظر که حتمن سفارت جواب میده دوباره ده روز گذشت خبری نشد خودم پاشدم رفتم اداره مهاجرت پیش همون آفیسره،بهم گفت هنوز سفارت ایران واسه من مدرکی نفرستاده!!!!بنده خدا دید من خیلی تنهایی اذیتم میکنه مدامم دنبال کار همسرمم گفت اگه خودت کپی از سند ازدواج داری بیار فقط تایید سفارت داشته باشه همون کافیه متاسفانه بدترین اتفاق جایی بود که ماکپی ساده از سند داشتیم بدون تایید چون همون روزی که مدارکارو تایید کردیم مصاحبه همسرم بود و کپی ازش نگرفتیم خلاصه اینکه همسرم دوباره مجبور شد بیاد تهران دوباره سند ازدواجو ترجمه کنه دوباره همه تاییدیه هارو بگیره بفرسته واسه من،منم همون روز پرینت سند ازدواجو بردم اداره مهاجرت و همونجا نشستم تا بنده خدا جلوی خودم دستور صدور ویزارو فرستاد ولی الان یک هفتس که ازون روز گذشته اما از سفارت خبری نیست هرچی ام تماس میگیریم کسی جواب نمیده.واقعن دیگه اعصابمون بهم ریخته الان دوماهه داریم دنبال ویزا میدوییم سفارت خراب شده مدارک درستو نمیفرسته واسه آلمان یعنی اونا نمیدونن اینجا تاییدیه سفارت لازمه واقعن که همه کارا افتاده دست یک مشت افسر ایرانیه بی تجربه که اصلنم دلشون به حال مردم نمیسوزه الان اومدن ویزای همسرم واسمون شده آرزو...
    حالا کسی میدونه چقد طول میکشه بعد از تایید آلمان سفارت ویزارو صادر کنه آخه بعد 5ماه که از مصاحبه همسرم میگذره سفارت داره چیو چک میکنه ممکنه اصلن بهش ویزا ندن؟
    ویرایش توسط ali66h : May 22nd, 2017 در ساعت 09:13 PM

Senior Member

اگه ویزای دانشجویی ریجکت بشه میشه برا ترم بعد باز اقدام کرد؟کی میشه اعتراض زد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)