نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 304 از 325 نخستنخست ... 204254294295296297298299300301302303304305306307308309310311312313314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,031 تا 3,040 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط Morteza23 نمایش پست ها
    من آلمانیم خیلی عال نیست ولی اینترجمه گوگله:
    Foreigners Authority :
    the deadline for your visa application is 07.10.2017

expired.
    Please contact the German Embassy directly.
    کاملا هم واضحه فکنم، الن شما مصاحبه کردید؟ ویزا دارید؟ ایرانید یا آلمان؟ اگه آلمانید برای اقامت اقدام کردید؟
    اون معنی رو فقط همون گوگل ترنسلیت میده که من که C1 هستم خیلی وقته اعتباری براش قائل نیستم. من خودم فکر میکنم معنی اینه که ما جوابمونو فرستادیم سفارت. کسی برداشت دیگری داره؟
    مصاحبه ویزای تحصیلی داشتم. منتظر جوابم.
    ویرایش توسط Iliyad64 : October 10th, 2017 در ساعت 04:05 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Morteza23 نمایش پست ها
    من آلمانیم خیلی عال نیست ولی اینترجمه گوگله:
    Foreigners Authority :
    the deadline for your visa application is 07.10.2017

expired.
    Please contact the German Embassy directly.
    کاملا هم واضحه فکنم، الن شما مصاحبه کردید؟ ویزا دارید؟ ایرانید یا آلمان؟ اگه آلمانید برای اقامت اقدام کردید؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Iliyad64 نمایش پست ها
    مصاحبه ویزای تحصیلی داشتم. منتظر جوابم.
    سلام،
    توی این متن آلمانی که نوشتید، کلمه کلیدی "Verschweigefrist" هست که معمولا برای متونی که به اتباع خارجی و مسئله اقامت یا ویزای اونها مربوط میشه استفاده میشه و معنیش هم مدت زمانی خاص هست که توی اون مدت زمان اگر در مورد موضوع نظری داده نشه یا اعتراضی نشه، به معنی قبول اون موضوع هست ( چیزی معادل "سکوت علامت رضاست" در فارسی). اینجا به این معنی هست که اداره اتباع خارجی شهری که قرار هست برید مخالفتی با دادن ویزا به شما نداره. به هر حال باید با سفارت تماس بگیرید.
    ویرایش توسط sahandfb : October 10th, 2017 در ساعت 04:16 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط sahandfb نمایش پست ها
    سلام،
    توی این متن آلمانی که نوشتید، کلمه کلیدی "Verschweigefrist" هست که معمولا برای متونی که به اتباع خارجی و مسئله اقامت یا ویزای اونها مربوط میشه استفاده میشه و معنیش هم مدت زمانی خاص هست که توی اون مدت زمان اگر در مورد موضوع نظری داده نشه یا اعتراضی نشه، به معنی قبول اون موضوع هست ( چیزی معادل "سکوت علامت رضاست" در فارسی). اینجا به این معنی هست که اداره اتباع خارجی شهری که قرار هست برید مخالفتی با دادن ویزا به شما نداره. به هر حال باید با سفارت تماس بگیرید.
    مرسی از پاسختون. ظاهرا همینه چون سرچ کردم یه پی دی اف توی سایت اداره مهاجرت بود :
    Sofern eine Ausländerbehörde die Schweigefrist unterbricht, erhält die Auslandsvertretung
    eine Mitteilung; das Visum kann in diesen Fällen erst nach Eingang der Antwort der
    Ausländerbehörde erteilt werden.

حالا میشه فهمید سفارت ما رو چقدر معطل میکنه ۷.۱۰ نهایت ۹.۱۰ (چون شنبه یکشنبه تعطیل بوده)سفارت جواب رو از آلمان گرفته. ببینیم کی اعلام میکنه 😥

سلام. من آخرین مهلت ثبت نام ترمم ۱۶ اکتبره و از طرفی هنوز ویزام نیومده. اگر از دانشگاه درخواست دیفر کنم (چون یکبار تجربشو دارم) میگه که مجددا بوربن کن و طبق تجربه اوایل آذر برام پذیرش جدیدو می فرسته.
    به نظرتون بعد از ۱۶ اکتبر سفارت برای ویزا چی میخواد؟ NU یا ZU?
    اگه مثلا ۱۰ روز دیگه تاریخ ویزام اوکی بشه و سفارت تاریخ بزنه ab sofort باید چیکار کنم، وقتی ددلاینم گذشته و از طرفی پذیرش جدیدو هنوز ندارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Iliyad64 نمایش پست ها
    سلام. من آخرین مهلت ثبت نام ترمم ۱۶ اکتبره و از طرفی هنوز ویزام نیومده. اگر از دانشگاه درخواست دیفر کنم (چون یکبار تجربشو دارم) میگه که مجددا بوربن کن و طبق تجربه اوایل آذر برام پذیرش جدیدو می فرسته.
    به نظرتون بعد از ۱۶ اکتبر سفارت برای ویزا چی میخواد؟ NU یا ZU?
    اگه مثلا ۱۰ روز دیگه تاریخ ویزام اوکی بشه و سفارت تاریخ بزنه ab sofort باید چیکار کنم، وقتی ددلاینم گذشته و از طرفی پذیرش جدیدو هنوز ندارم؟
    میری سفارت و بهشون توضیح میدی شرایط رو. اگر راه اومدن (یعنی منتظر موندن که شما پذیرش جدید رو ببرین) که هیچی. اگر نه باید از اول درخواست ویزا بدین. برای یکی دو تا از دوستای من حالت مشابه حالت اول رخ داده. با این تفاوت که سفارت صبر کرده تا نامه پذیرش جدید رو ببره. بعدش یک استعلام جدید کرده که یک هفته طول کشیده بعدش ویزا رو داده. به نظر نمیاد این قانون کلی باشه. باید برین توضیح بدین به داداچای سفارت.

Member
    رشته و دانشگاه
    azad uni

وقتی که توو اون لیست PDF تووی سایت اسامی اونایی که با ویزای دانشجوییشون موافقت شده رو اعلام میکنن، معمولا چند روز بعدش میگن بیاین ویزاتون رو بگیرید؟ با توجه به اینکه من کلاسام اول اکتبر شروع شده( master's) . یه نامه هم از دانشگاه گرفتم که
    " ایشون در ترم جاری بیاد ثبت نامش میکنیم." ، که میخوام هفته دیگه که مصاحبه دارم جزو مدارکم بهشون تحویل بدم.
    یه سوال دیگه اینکه اگه بگن یه نامه دیگه از دانشگاه بیار ( مثلا بگن این تووش تاریخ مشخص نکرده که دقیقا تا چه تاریخی تو باید اونجا باشی) اون وقت من باید از دانشگاه تقاضای یه نامه جدید بکنم که خب وقت گیره. همین که اسکن این نامه رو که دانشگاه واسم ایمیل میکنه رو بهشون نشون بدم کافیه؟ یا حتما میگن باید اصلشو بیاری؟

Junior Member

Question پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

دوستان اینجا نوشته هزینه ویزای بلندمدت 75 یورو(!) هست و فقط به یورو دریافت میشه!

در مقابل، پایین این صفحه نوشته هزینه‌های روادید تنها به پول کشور میزبان (ریال) قابل پرداخت هست!

حالا دم خروس رو باور کنیم یا قسم حضرت عباس رو؟!! ))

نقل قول نوشته اصلی توسط dambun نمایش پست ها
    دوستان اینجا نوشته هزینه ویزای بلندمدت 75 یورو(!) هست و فقط به یورو دریافت میشه!

در مقابل، پایین این صفحه نوشته هزینه‌های روادید تنها به پول کشور میزبان (ریال) قابل پرداخت هست!

حالا دم خروس رو باور کنیم یا قسم حضرت عباس رو؟!! ))
    75 یورو به یورو

خواهشا فوریه کمک کنید
    من 1هفته دیگه کلاسام شروع میشه بهترین راه پیگیری ویزا چیه؟تلفن.ایمیل.یا حضوری برم؟
    به کدوم ادرس ایمیل جواب میدن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shojaei68hamid نمایش پست ها
    خواهشا فوریه کمک کنید
    من 1هفته دیگه کلاسام شروع میشه بهترین راه پیگیری ویزا چیه؟تلفن.ایمیل.یا حضوری برم؟
    به کدوم ادرس ایمیل جواب میدن؟
    ایمیل جواب نمیدن، حضوری هم کسی نیست جواب بده چنتا نگهبانن دم در. تلفنی هم سرسری جواب میدن و میگن منتظر بمونید!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)