نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 309 از 325 نخستنخست ... 209259299300301302303304305306307308309310311312313314315316317318319 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,081 تا 3,090 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

پیش فرض پاسخ : چند مدرک جدید که سفارت برای ویزای دانشجویان میخواد....

سلام دوستان
    من یه سوالی برام به وجود اومده
    الان توی همین سایت بررسی میکردم و میدیدم پروسه گرفتن ویزای آلمان خیلی طولانی تر از این حرف هاست.
    لطفا به این زمان بندی آکادمی موسیقی بارنبویم سعید برلین نگاه کنید
    به نظر میاد که با این زمان بندی، هیچ ایرانی ای نتونه خودش رو به audition یا همون امتحان عملی و حضوری برسونه.
    الان واقعا باید چی کار کرد؟؟
    ممکنه خود آکادمی بتونه با سفارت هماهنگ بکنه که کار ما رو زودتر راه بندازه؟
    یا اینکه تنها راهش اینه که من زودتر اپلای کنم و با آکادمی هم هماهنگ کنم که زودتر جواب پذیرش من رو بده و زمان امتحان من رو هم تا جای ممکنه عقب بندازه که با همین روند معمولی سفارت من برسم
    لطفا راهنمایی کنید چه باید کرد!!
    ممنون
    https://barenboimsaid.de/admissions/apply-now
    دوره ی preparatory program مد نظر من هستش

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

شهریور برای مستر اول مصاحبه داشتم. پذیرش وینتر داشتم. زمان بررسی طولانی شد پذیرش سومر همون رشته دانشگاه رو بردم. دوهفته بعد دوباره زنگ زدند پذیرش سومر رو دوباره بیار. چه خبره به نظرتون اونجا؟ نزدیک ۱۰۰ روز گذشته. زنگ هم که میزنی میگن دست کنسوله، حضوری هم میگن داریم بررسی میکنیم ، جواب مثبت اداره اتباع خارجی هم همون مهر ماه اومده.

دوستان با توجه به پروسه بسیار طولانی ویزا ایا میشه بدون مدرک زبان اقدام کرد برای ویزا و زمانی که ویزا اماده شد مدرک زبان رو به سفارت داد؟
    من دو روزه دنبال جواب این سوالم اما پیداش نمیکنم!

نقل قول نوشته اصلی توسط defiance_gt نمایش پست ها
    دوستان با توجه به پروسه بسیار طولانی ویزا ایا میشه بدون مدرک زبان اقدام کرد برای ویزا و زمانی که ویزا اماده شد مدرک زبان رو به سفارت داد؟

شما سوالتون رو خیلی بد پرسیدید ؟
    اقدام برای ویزا یعنی چی ؟ منظورتون گرفتن وقت سفارت هست ؟ اگر اره بله
    اقدام برای پذیرش گرفتن از دانشگاه ؟ اگر اره بعضی دانشگاه ها زمان درخواست اپلای مدرک زبان نمیخوان مثل دورتمند ..باید بگردید
    روز مصاحبه ؟ بله ولی باید حداقل گواهی ثبت نام در ازمون اتی رو ارائه بدید و بهتون فرصت میدن که بیارید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط defiance_gt نمایش پست ها
    اگر منظورتون اینه که وقت سفارتی که گرفتین رو برین، تمام مدارک رو بدین، به جز مدرک زبان، خب طبیعتا نقص مدرک می خورین و تا وقتی مدرک زبانتونو نبرین، پرونده تون بررسی نمیشه و تا جایی که می دونم حتی به المان هم فرستاده نمیشه. اما اینکه آیا بقیه ی مدارکتونو بگیرن یا نه، بستگی به افیسری داره که اونجا نشسته. فکر می کنم معمولا می گیرن. اما اگه مدرکی ببرین که مثلا سه ماه دیگه امتحان دارم و چهار ماه دیگه مدرکمو میارم، احتمالداره کل مدارک رو بهتون پس میده، بگه دوباره وقت بگیر. اما اگه بگین مثلا امتحان دادم، نتیجه اش هفته ی بعد میاد، میگه خب بعدا بیار.

Junior Member Araz.Darbandi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-سیالات-گیلان

دوستان من بعد از ۳ و نیم ماه انتظار روز ۱۳ نوامبر باهام تماس گرفتن برای پیک آپ ویزا، رفتم و ندادن گفتن که تاریخ ثبت نام دانشگاه ۱۵ نوامبر هست و نمیدیم. دانشگاه هم نامه نزد. گفتن حالا پذیرش بیار ببینم چی میشه. خلاصه بنده پذیرش جدید و بردم و البته نزاشتن برم صندوق و گفتن برو نقص مدرک! دادم و گفتم جریان این بوده و ایشون گفتن تماس میگیرن! من میخوام بدونم چقدر ممکنه این تماس بگیرنشون طول بکشه ( با توجه به اینکه سفارت نزدیک ۲ هفته تق و لق هست به خاطر سال نو)) و ایا احتمالش هست که باز یه حرکتی بزنن و ندن؟ کسی تجربه‌ی مشابه داشته؟
    تو نمی دانی غریو یک عظمت
    وقتی که در شکنجه یک شکست نمی نالد
    چه کوهی ست!
    why so serious?! let me put an smile on your face! ha ha!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Usa

درود
    دوستان عزیز من امروز مصاحبه داشتم و افسیر سرجمع ۲ ۳ تا سوال بیشتر نپرسید و در اخر هم بهم گفت مشکلی نیست پاست رو ۱ ماه نگه داریم که اگر اوکی شد ویزات بیایپاستو بگیری؟ که منم قبول کردم. به من گفتن یک ماه دیگه از این تاریخ بیا برای مدارکت
    در کل همه چیز خیلی خوب بود و اینکه سعی کنید مدارکتون خیلی مرتب باشه اینطوری حس خیلی خوبی هم به افیسر میده.

Junior Member

سلام دوستان

7 هفته پیش مصاحبه داشتم برای ویزای دکتری( با قرارداد کاری با حقوق TVL 13) چک امنیتی هم روز مصاحبه پر کردم. الان با پیگیری از اداره مهاجرت بهم جواب زیر رو داده که مدارک رو دریافت کرده و.. بنظرتون این یعنی از اداره امنیت پروندم گذشته و بعد رسیده به اداره مهاجرت؟ و الان سفارت باید تایید نهایی کنه ؟ ممنونم از پاسختون

we received the visa application. However, our agreement for issuing the visa is not required. The German Embassy own decision on your request.
    Please contact again with the German Embassy in conjunction.

نقل قول نوشته اصلی توسط nonames نمایش پست ها
    سلام دوستان

7 هفته پیش مصاحبه داشتم برای ویزای دکتری( با قرارداد کاری با حقوق TVL 13) چک امنیتی هم روز مصاحبه پر کردم. الان با پیگیری از اداره مهاجرت بهم جواب زیر رو داده که مدارک رو دریافت کرده و.. بنظرتون این یعنی از اداره امنیت پروندم گذشته و بعد رسیده به اداره مهاجرت؟ و الان سفارت باید تایید نهایی کنه ؟ ممنونم از پاسختون

we received the visa application. However, our agreement for issuing the visa is not required. The German Embassy own decision on your request.
    Please contact again with the German Embassy in conjunction.
    عملا به شما پاسخی نداده و همه چیز را مربوط به سفارت گذاشته

سلام دوستان
    یه سوال دارم اگه کسی تجربه ای یا شنیده ای داره کمکم کنه ممنون میشم:
    4 دسامبر مصاحبه شدم و بعد گذشت 2 ماه واقعا از سرنوشت نتیجه بی خبرم و خواستم بدونم اگه رجکت شده باشم بهم زنگ میزنن یا نه؟؟
    دقیقن 4 ژانویه سفارت بعد 1 ماه زنگ زد فکر کردم خبری شده ولی چن تا سوال و شک و شبهه داشتن که حالا نمیدونم براشون تفهیم شده از جوابهام یا نه. به اداره مهاجرت ایمیل دادم حدود همون یه ماه قبل و گفتن مدارکی با مشخصات شما نرسیده دستمون. حدود 2 هفته پیش باز ایمیل دادم ولی دیگه جوابی ندادن. و سفارت هم اصولن به تلفن جواب دادن معتقد نیست که اینو کاری ندارم. در حالیکه تو پی دی افهای سایت سفارت شماره پرونده هایی رو میبینم که با اختلاف زیادی از رقم های شماره پرونده بعد من نتیجه هاشون اعلام شده. و این شک در من به وجود اومده که نکنه رجکت شده باشم و نمیدونم چه روشی برای پیگیری صحتش هست یا نه.شروع کلاسهام 4 آپریل هستش و نگرانم که مجبور شم برای بار سوم ترمم رو دیفر کنم و نکنه دانشگاه قبول نکنه ازم. و این مشکل برام هی داره ناراحت کننده تر میشه.
    خواهش میکنم اگه کسی واقعن اطلاعات دقیقی داره منو لطفن راهنمایی کنه.
    مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)