نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 317 از 325 نخستنخست ... 217267307308309310311312313314315316317318319320321322323324325 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,161 تا 3,170 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

سلام ،
    من ٢٠ فوريه ٢٠١٨ رفتم مصاحبه سفارت و اينكه كلاسم يكم دير بود (٢٠ آگوست ) و براي ويزام خيلي صبر كردم و نيومد، ٣ روز مونده بود شروع كلاسم زنگ زدن از سفارت گفتن چون سر كنسول شلوغه وقت نكردن مداركمو بفرستن براي كالج نوردهاسن و اينكه خودم با ausländerbehörde تماس گرفتن گفتن مدارك شما اينجا نيست، بهم گفتن پذيرشمو ديفر كنم و دوباره ببرم سفارت، من اگه بخوام واسه ترم ديگه برم خيلي طول ميكشه ميشه نزديك بهمن و با توجه به شرايط خوب واقعا ميخوام كه زودتر برم ، كسي هست راهي بهم پيشنهاد كنه و تجربه داشته باشه؟
    مثلا ممكنه قبول كنن من از دانشگاه ديگه پذيرش بگيرم؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Negar88q نمایش پست ها
    سلام ،
    من ٢٠ فوريه ٢٠١٨ رفتم مصاحبه سفارت و اينكه كلاسم يكم دير بود (٢٠ آگوست ) و براي ويزام خيلي صبر كردم و نيومد، ٣ روز مونده بود شروع كلاسم زنگ زدن از سفارت گفتن چون سر كنسول شلوغه وقت نكردن مداركمو بفرستن براي كالج نوردهاسن و اينكه خودم با ausländerbehörde تماس گرفتن گفتن مدارك شما اينجا نيست، بهم گفتن پذيرشمو ديفر كنم و دوباره ببرم سفارت، من اگه بخوام واسه ترم ديگه برم خيلي طول ميكشه ميشه نزديك بهمن و با توجه به شرايط خوب واقعا ميخوام كه زودتر برم ، كسي هست راهي بهم پيشنهاد كنه و تجربه داشته باشه؟
    ممنون
    به خود سفارت باید میگفتین که قبول میکنن پذیرش دانشگاه دیگه ببرید یا نه ؟ ولی با توجه به اینکه نقص مدرک نداشتید ، ممکنه دردسر بشه و اینکه نیاز به انگیزه نامه جدید و توجیه کردن هست.

درباره شرایط هم که گفتین ، بنظرم الان بزرگترین مشکل تهیه ارزه ، چه معلوم بشه ویزای شما الان بیاد و چه دیرتر ، شما بهتره به فکر تامین ارز و آمادگی برای امتحان ورودی نوردهاوزن باشی که بار اول قبول بشی.

ApplyAbroad Superstar

سلام ،
    ممنون
    سلام
    در حالت کلی شما الان نمی تونین مدرک یه دانشگاه دیگه رو ببرین. چون مدارک شما رو میفرستن به اون شهری که درخواست میدین. اگه شما آخر سر مدرک یه دانشگاه دیگه رو ببرین، عملا پروسه باید از اول شروع بشه. اگه می تونین از دانشگاه وقت بگیرین که دیرتر ثبت نام کنین. مثلا یه نامه بگیرنی که نوشته باشه این شخص تا آخر نوامبر هم ثبت نام کنه اکیه برای ما.
    البته پذیرش یه دانشگاه دیگه رو هم می تونین ببرین ها، اما خب میگم مدارکتونو می فرستن اون یکی شهر. تاثیری توی زودتر ویزا گرفتن شما نداره.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

ممنون از كمكتون
    اما آخه ددلاين نوردهاسن خيلي دير باز ميشه و اينكه اگه دانشگاه ديگرو ببرم زودتر ميشه تاريخ امتحانش
    اصلا مدارك منو نفرستادن اداره مهاجرت يني تو سفارت مونده فك كنم يادشون رفته كلا براي همين پيشنهاد يك دانشگاه ديگه به سرم زد ميخواستم ببينم مشكلي نيست؟
    و اينكه چطور مي تونم از دانشگاه وقت بگيرم اگه بتونم بگيرم كه ديگه خيلي عالي ميشه واقعا ولي من با دانشكاه تلفني تماس گرفتم گفتم با سفارت به مشكل خوردم به حرفم گوش
    ندادن ولي راه ديگه اي هست كه بهم وقت بدن؟ اگه تجربه اي دارين ممنون ميشم كمكم كنين، خيلي احتياج دارم ممنون

ApplyAbroad Superstar

ممنون از كمكتون
    اما آخه ددلاين نوردهاسن خيلي دير باز ميشه و اينكه اگه دانشگاه ديگرو ببرم زودتر ميشه تاريخ امتحانش
    اصلا مدارك منو نفرستادن اداره مهاجرت يني تو سفارت مونده فك كنم يادشون رفته كلا براي همين پيشنهاد يك دانشگاه ديگه به سرم زد ميخواستم ببينم مشكلي نيست؟
    و اينكه چطور مي تونم از دانشگاه وقت بگيرم اگه بتونم بگيرم كه ديگه خيلي عالي ميشه واقعا ولي من با دانشكاه تلفني تماس گرفتم گفتم با سفارت به مشكل خوردم به حرفم گوش
    ندادن ولي راه ديگه اي هست كه بهم وقت بدن؟ اگه تجربه اي دارين ممنون ميشم كمكم كنين، خيلي احتياج دارم ممنون
    اگر مطمئنین که مدارک رو هنوز نفرستادن، می تونین مدرک یه دانشگاه دیگه رو ببرین. ولی به نظر من یه انگیزه نامه ی جدید هم براش بنویسین، چون جزو مدارکی که میفرستن برای اون شهر انگیزه نامه تون هم هست. نمیشه توش راجع به یه شهر دیگه توضیح داده باشین که. یه برگه ی دیگه هم روش بذارین که به عنوان نامه باشه و توش بنویسین که به دلیل اینکه به گرفتن ویزا برای این دانشگاه نمی رسین، تصمیم گرفتین که مدارک یه دانشگاه دیگه رو ارائه بدین و درخواستتون برای اون شهر ارسال بشه.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

ممنون از كمكتون
    شما چون کالج میخوای بری نمیتونی از دانشگاه وقت بگیری یا دیرتر ثبت نام کنی ، باید صبر کنی تا امتحان ورودی بعدی ؛ تا جایی هم که من میدونم امتحان ورودی نوردهاوزن از بقیه زودتر شروع میشه و فکر کنم تنها کالجی که ورودیش زودتر برگزار میشه هامبورگه که B2 میخواد. چون قبلا به سفارت پذیرش داده بودین و نقص مدرک نداشتین ، اگه تا الان پروندتونو نفرستاده باشه و اگه بخواین پذیرش دانشگاه دیگه ببرید ، باید انگیزه نامه جدید بنویسید و صفحه 3 فرم سفارت رو دوباره پر کنید و احتمالا سفارت رو توجیه کنید که چرا میخواید دانشگاهتونو عوض کنید.

Junior Member

خوب چطور يايد توجيحشون كنم؟
    من B2 دارم همه شرايطشو دارم فقط چي بايد بهشون بگم؟ بگم كه نمي خوام ٦ ماه از درسم بمونم خوبه؟

Junior Member

سوال: من فامیلیم دو بخشیه. توی پاسپورت این دوتا رو بهم چسبیده نوشتن. ولی موقع ثبت نام حواسم نبود و جدا نوشتم. الان روز مصاحبه به نظرتون مشکلی پیش میاد؟ تا ۳ ماه دیکه احتمالا وقت مصاحبه من برسه

Junior Member

با سلام

من پارسال ابان ماه وقت سفارت گرفتم و 6 ماه دیگه حداقل باید بگذره که من برم سفارت . برای اینکه بتونم برم از کشور خارج شم رفتم دانشگاه فوق لیسانس ثبت نام و کردم الانم یه ترم گذروندم و الکی رفتم امتحان دادمو پول دادم فقط واسه یه ورق معافی تحصیلی که بتونم مجوز بگیرم برای خروج از کشور . ولی دیگه نمیکشم برم دانشگاه چون هم از لحاظ مالی و هم از لحاظ روانی کم اوردم اگه به سفارت ایمیل بزنم که من دیگه شرایط برام سخت شده ایا توجه میکنه یا اصلا ایا این داستان ایمیل زدن تاثیری داره؟

پیش فرض پاسخ : چند مدرک جدید که سفارت برای ویزای دانشجویان میخواد....

دوستان کسی اطلاعی داره که برای گرفتن ویزا بیمه مسافرتی لازمه یا نه؟ چه جوری باید خرید این بیمه رو؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)